Dodaj do ulubionych

Systemy rejestracji czasu pracy

24.06.14, 08:36
Witam,
chciałem tylko wyrazić radość z montażu systemu rejestrującego czas pracy w mojej firmie, już teraz widzę większą dyscyplinę wśród pracowników, a co za tym idzie większą wydajność pracy. Przy zakładaniu systemu skorzystałem z oferty firmy Electrosafe.pl z Poznania. Gorąco polecam.
Edytor zaawansowany
  • 07.07.14, 08:26
    krzychu480 napisał(a):

> Witam,
    > chciałem tylko wyrazić radość z montażu systemu rejestrującego czas pracy w moj
    > ej firmie, już teraz widzę większą dyscyplinę wśród pracowników, a co za tym id
    > zie większą wydajność pracy. Przy zakładaniu systemu skorzystałem z oferty firm
    > y Electrosafe.pl z Poznania. Gorąco polecam.

Electrosafe to dobra marka przynajmniej w okolicach Poznania. Pamiętam że szef zamawiał u nich system przeciwpożarowy i alarmowy. Z tego co pamiętam był bardzo zadowolony i do dzisiaj ma bardzo pozytywną opinię na temat firmy. Tak po cichu to mam nadzieję że nie zdecyduje się na system rejestracji czasu pracy...to by dopiero było :P
  • Gość: Anka IP: *.ip.netia.com.pl 09.07.14, 09:59
    a mi Panowie z electrosafe zamontowali w firmie system rejestracji czasu pracy i mam teraz spokój z rozstrzyganiem czy się ktoś spóźnił czy nie;)
  • 04.08.14, 15:30
    U mnie w pracy również zamontowali taki system ewidencji czasu pracy. Skończyły się dobre czasy :P Musimy teraz przy wyjściu oraz wejściu "odbijać" się ale chodzą słuchy, że ten system zostanie zamieniony na coś takiego biosys.pl/rejestracja-czasu-pracy/na-biurko/plug-and-play/opis-systemu.html.
  • 23.10.14, 10:35
    Ten innowacyjny pomysł jest bardzo pomocny w firmach. Dzięki niemu wiemy ile godzin przepracowali Nasi pracownicy, ile powinni, jak często wychodzili. Polecam dla pracodawców!
  • 03.06.15, 12:48
    a może ? www.keldata.com/index.php/systemy-it/36-rejestrator-czasu-pracy
    Prosty i tani system rejestracji czasu pracy. Z obsługa i montażem poradzi sobie każdy laik komputerowy.
  • 03.07.15, 11:19
    Mogę polecić profesjonalną firmę, która oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne. To Biosys.pl ? zajrzyj na ich stronę, mają spory wybór rejestratorów twarzy.
  • 13.11.15, 11:55
    Polecam
    marmostyl.pl - marmur warszawa
    art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
  • 10.12.15, 11:33
    Powiedźcie mi proszę, czy w każdej branży sprawdzi się rejestracja czasu pracy? Szukam rozwiązań dla swojej firmy, natknęłam się na ten produkt www.unicard.pl/rozwiazania/systemy-rejestracji-czasu-pracy-rcp.html, ale chciałabym poznać opinie osób, które już coś takiego stosują.
  • 11.08.17, 08:37
    ...lepsze neda rozwiazania z f-y Polman Software. Opis systemu oprogramowania i uzadzen znajdziesz na rcp24.pl. Firma z wieloletnim doswiadczeniem i swietnymi referencjami. Sa na stronie.
  • 11.08.17, 08:40
    To lepsze jest rozwiazanie z polman-software rcp24.pl
  • 04.09.17, 16:57
    Przed zakupem warto poczytac, nie ma za duzo poradnikow, ani wydwnict na rten temat, warto poczytac tutaj:
    rcp24.pl/baza-wiedzy.aspx
  • 05.09.17, 11:31
    Polecam odwiedzić tą firmę: lechtronik.pl mają bardzo dobre oferty. No i zajmują się szeroko pojętą informatyką. Także na pewno coś doradzą.
  • 05.09.17, 13:10
    Witam. Jestem właścicielem firmy remontowo-budowlanej. Zatrudniam obecnie kilkunastu pracowników. Pracownicy są podzieleni na zespoły i równolegle realizują kilka projektów. Chciałbym usprawnić proces zarządzania zadaniami w moim zespole, usprawnić komunikację z pracownikami, a także mieć większą kontrolę nad ich czasem pracy czy postępami w wykonywanych zadaniach. Poszukuję mobilnej aplikacji, która pomoże mi usprawnić działanie mojej firmy. Zainteresowany tym tematem natrafiłem na aplikację Xapp. Jej działanie i możliwości wyglądają ciekawie. Czy ktoś z Was zna tę aplikację lub stosuje tego typu rozwiązania? Chciałby poznać opinie osób, które wykorzystują takie rozwiązania w swojej firmie.
  • 30.09.17, 11:53
    My wdrożyliśmy właśnie Xapp.pl - wstępnie sprawuje się bardzo OK, ale aby napisać coś więcej potrzebne są zdecydowanie dłuższe testy. Ważne jest, żeby podczas jego wdrażania dokładnie wytłumaczyć cel pracownikom.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.