Dodaj do ulubionych

Systemy rejestracji czasu pracy

24.06.14, 08:36
Witam,
chciałem tylko wyrazić radość z montażu systemu rejestrującego czas pracy w mojej firmie, już teraz widzę większą dyscyplinę wśród pracowników, a co za tym idzie większą wydajność pracy. Przy zakładaniu systemu skorzystałem z oferty firmy Electrosafe.pl z Poznania. Gorąco polecam.
Edytor zaawansowany
  • 07.07.14, 08:26
    krzychu480 napisał(a):

> Witam,
    > chciałem tylko wyrazić radość z montażu systemu rejestrującego czas pracy w moj
    > ej firmie, już teraz widzę większą dyscyplinę wśród pracowników, a co za tym id
    > zie większą wydajność pracy. Przy zakładaniu systemu skorzystałem z oferty firm
    > y Electrosafe.pl z Poznania. Gorąco polecam.

Electrosafe to dobra marka przynajmniej w okolicach Poznania. Pamiętam że szef zamawiał u nich system przeciwpożarowy i alarmowy. Z tego co pamiętam był bardzo zadowolony i do dzisiaj ma bardzo pozytywną opinię na temat firmy. Tak po cichu to mam nadzieję że nie zdecyduje się na system rejestracji czasu pracy...to by dopiero było :P
  • Gość: Anka IP: *.ip.netia.com.pl 09.07.14, 09:59
    a mi Panowie z electrosafe zamontowali w firmie system rejestracji czasu pracy i mam teraz spokój z rozstrzyganiem czy się ktoś spóźnił czy nie;)
  • 04.08.14, 15:30
    U mnie w pracy również zamontowali taki system ewidencji czasu pracy. Skończyły się dobre czasy :P Musimy teraz przy wyjściu oraz wejściu "odbijać" się ale chodzą słuchy, że ten system zostanie zamieniony na coś takiego biosys.pl/rejestracja-czasu-pracy/na-biurko/plug-and-play/opis-systemu.html.
  • 23.10.14, 10:35
    Ten innowacyjny pomysł jest bardzo pomocny w firmach. Dzięki niemu wiemy ile godzin przepracowali Nasi pracownicy, ile powinni, jak często wychodzili. Polecam dla pracodawców!
  • 03.06.15, 12:48
    a może ? www.keldata.com/index.php/systemy-it/36-rejestrator-czasu-pracy
    Prosty i tani system rejestracji czasu pracy. Z obsługa i montażem poradzi sobie każdy laik komputerowy.
  • 03.07.15, 11:19
    Mogę polecić profesjonalną firmę, która oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne. To Biosys.pl ? zajrzyj na ich stronę, mają spory wybór rejestratorów twarzy.
  • 13.11.15, 11:55
    Polecam
    marmostyl.pl - marmur warszawa
    art6.pl projektowanie wnętrz warszawa
  • 10.12.15, 11:33
    Powiedźcie mi proszę, czy w każdej branży sprawdzi się rejestracja czasu pracy? Szukam rozwiązań dla swojej firmy, natknęłam się na ten produkt www.unicard.pl/rozwiazania/systemy-rejestracji-czasu-pracy-rcp.html, ale chciałabym poznać opinie osób, które już coś takiego stosują.
  • 11.08.17, 08:37
    ...lepsze neda rozwiazania z f-y Polman Software. Opis systemu oprogramowania i uzadzen znajdziesz na rcp24.pl. Firma z wieloletnim doswiadczeniem i swietnymi referencjami. Sa na stronie.
  • 11.08.17, 08:40
    To lepsze jest rozwiazanie z polman-software rcp24.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.