Dodaj do ulubionych

Agregaty prądotwórcze - gdy zabraknie energii

25.04.14, 14:35
dobrze jest mieć taki agregat, serio. niestety musiałam się o tym przekonać na własnej skórze gdy mieliśmy poważną awarię prądu w domu... ale od tego czasu mamy na wyposażeniu agregat (Kruzer - polecam) no i tez czujemy się bezpieczniej od razu :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: jogi IP: *.tarnowskiegory.vectranet.pl 25.04.14, 16:18
    A ja polecam gromnice częstochowskie.
  • Gość: malinkaaaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.14, 11:24
    no tak, od razu hejt. a ja chetnie się czegoś dowiem więcej o tych agregata Kruzer, więc jak ktoś może to proszę o więcej informacji. pozdrawiam
  • Gość: k42z100 IP: 213.192.88.* 05.05.14, 08:25
    Kruzer to dla mnie no name, raczej bezkosztowa kryptoreklama pod wyszukiwarki,

szukaj czegoś japońskiego, markowego.
  • Gość: karol29839 IP: *.ip.netia.com.pl 05.05.14, 09:47
    Zdziwiłbyś się, bo testowałem japońską Hondę i nie było żadnej różnicy od wspomnianego noname'a - poza ceną. Wolę polskie produkty
  • Gość: k42z100 IP: 213.192.88.* 05.05.14, 15:01
    całość pachnie kryptoreklamą
  • 13.05.14, 12:27
    Porządna rzecz, jaka cena?
  • Gość: k42z100 IP: 213.192.88.* 14.05.14, 15:44
    warto też mieć studnię, spawarkę, kałacha, ponton z silnikiem spalinowym, podnośnik hydrauliczny i wiele innych przydasi w tym agregat coby go raz na 5 lat odpalć ":-)
  • Gość: awda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.14, 14:03
    ja sie przymierzam do kupna takiego modelu www.kruzer.pl/pl/trojfazowe-z-avr/9-kruzer-ultra-generator-tht-6500.html slyszale ze kRuzery raczej bezawaryjnie sie sprawują. Jak jest z Waszym?
  • Gość: Tesla_K IP: 213.192.88.* 30.05.14, 14:34
    sam mam takie trzy Kruzery, silnik to ponoć japoński ale Toyoty też sie psują...
    Trzy daje mi wieksza gwarancję, że jak jeden padnie to mam coś w zapasie.
  • Gość: stoszky IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.14, 13:48
    hmm musiało cie to troche kosztować z tego co widze po cenach. choć za taki sprzet własnie warto płacić, tym bardziej ze miedziane uzwojenie jest
  • 31.12.14, 11:23
    Uzwojenie miedziane? ciekawe kryterium doboru agregatu.
    Będzie potrzebne jak sie zepsuje i oddamy na złom:)
    A tak na poważnie, pierwsze kryterium to planowny pobór mocy, z uwzględnieniem ewentualnych prądów rozruchu.
    Kolejny to czestotliwość używania.
    I rodzaj odbiorników, AVR to podstawa jednak przy tanich markach może okazać się, że sterownik albo inne urządzenie elektroniczne zostanie uszkodzone, bo prąd nie ma odpowiednich parametrów. AVR czyli system automatycznej stabilizacji sprawdza się przy niektórych wymagających odbiornikach. Jeżeli mamy sprzęt zaawansowany, np komputer to radzę pomyśleć o agregatach inwertorowych, wytwarzają prąd najwyższej jakości.
  • 26.01.15, 08:35
    Jest jeszcze druga strona medalu. Jeżeli nie będzie nas w domu lub gdy prądu zabraknie w nocy to posiadanie agregatu niczego nie zmieni. W takim wypadku potrzebny będzie jakiś automatyczny system podobny do upesa.
    Oczywiście idealne było by posiadanie jednego i drugiego wtedy przy np. UP-sie 600W mamy około 5 godzin na reakcję i można do niego po tym czasie podłączyć agregat inwertorowy do zasilania pieca i podladowania upesa.
    ------------------------------------------------------------
    Agregaty prądotwórcze tylko jak jesteśmy w domu
    domtechniczny24.pl/agregaty-inwerterowe-230v-c-842_471_1386.html
  • 23.02.15, 11:29
    Witam posiadam agregaty do wypożyczenia firmy Fogo-Honda możliwy dowóz na terenie Warszawy i okolic
    Pełna oferta na stronie www.wynajem-elektronarzedzi.pl/
    Pozdrawiam !!!
  • 07.05.15, 11:37
    Czasami agregat może dosłownie uratować życie. Moim zdaniem Kruzer wygrywa tutaj - mam ich akurat tylko na działce, ale się sprawdza. Ma porządne podzespoły, zresztą przed zakupem konsultowałem się u znajomka specjalisty i też pochwalił,
  • 22.06.15, 17:16
    Też mam agregat tej firmy i daje rade. Używany kilka razy do roku w czasie awarii lub na jakis wyjazd. Nie miałem żadnych problemów z nim. Tak jak pisali wyżej może i noname ale za to duzo tańszy od japończyków a całkiem ładnie chodzi
  • 07.07.15, 10:38
    Słyszałem co nieco o Kruzerach podobno dobre jesli patrzy się ogólnie i bardzo dobre jeśli patrzy się na stosunek cena/jakość. Najlepsze w swojej klasie cenowej
  • 30.08.15, 15:38
    aftikan napisał(a):
    > Czasami agregat może dosłownie uratować życie. Moim zdaniem Kruzer wygrywa tuta
    > j - mam ich akurat tylko na działce, ale się sprawdza. Ma porządne podzespoły,
    > zresztą przed zakupem konsultowałem się u znajomka specjalisty i też pochwalił,Potwierdzic tylko mogę. Mam dwa Kruzery i to byl strzał w dyche. Pracuja niezawdonie!
  • 23.12.15, 14:39
    Też muszę potwierdzić opinie która tu w większości panuje że kruzer nalezy do dobrych producentów agregatów prądotwórczych. Sam mam jeden nieduzej mocy od 3 lat i używam przeważnie na działce i bardzo rzadko w domu. Zalety to nie duża cena, wytrzymałość, to że nie kopci. Jeśli chodzi o hałas to nie ma tragedii.
  • 14.09.17, 08:24
    u nas jak na razie jeden sezon, ale budowalismy domek więc był niezbędny i często potrzebny, dał radę bezproblemowo.
  • 15.09.17, 13:03
    ja też wiem, my mamy z gappy i też jesteśmy z mężem zadowoleni

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.