Dodaj do ulubionych

Jak urządzić garaż

23.09.13, 13:10
nie należy przechowywać opon jak na załączonym obrazku.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ZjemCiChleb IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.13, 08:52
    Dlaczego? Pytam z ciekawości bo nie wiem :)
  • krajovy 24.09.13, 09:40
    A co myslicie o bramie bocznej? Ogladam sobie brame boczną HST Hormann - ma ktoś taką?
    Czytam o niej, że daje "Dużo miejsca pod stropem garażu
    Dzięki bocznemu otwieraniu bramy, strop garażu może być używany w nieograniczonym stopniu. I tak na przykład można umieścić na nim deski do Windsurfingu lub kanadyjki. Dzięki swojej konstrukcji, boczna brama segmentowa może być stosowana również w przypadku trudnych sytuacji montażowych, takich jak na przykład nachylenie dachu".
    Jestem ciekawa, jak to sie sprawuje w codziennym dzialaniu. Tu jeszcze mam info, że można skorzystac z funkcji drzwi przejsciowych, czyli nie trzeba jej otwioerrac na całą szerokosc.
    Wlaśnie sie zastanawiam, co mogłabym trzymać pod stropem. Ale sam pomysł takiej bramy podoba mi się :)))
    pozdrawiam joaska
  • Gość: rebe IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.13, 23:33
    Joaśka!Weż Ty pie...ij sie w łeb!
  • 5rolnikzwilkowiecka 24.09.13, 11:15
  • joannad22 19.08.14, 15:47
    Fajne rady. Lubię mieć wszystko poukładane nawet w garażu. Te regały porządkują przestrzeń. Lepiej kupić mężowi takie z szerszymi czy węższymi pojemnikami? e-regaly.pl/category/regaly-box-z-pojemnikami-small czy e-regaly.pl/category/regaly-box-z-pojemnikami-medium
  • 1klassa 20.08.14, 10:41
    Utrzymanie porządku, zaczyna się od sprzątania posadzek, tylko z czego posadzki wykonać, płytki czy może wystarczy polerowany beton i farba dedykowana do garaży. Na ścianę regał do sufitu z metalowych kształtowników.
    Na marginesie, na bałaganiarzy w sumie to nic nie pomoże :)
  • darekx0 01.09.14, 16:16
    Każdy garaż w końcu staje się w pewnym stopniu graciarnią :) Ja w swoim postawiłem na coś takiego i bardzo sobie chwalę: e-regaly.pl/regal-magazynowy-box-205x100x35-6-polek-24-pojemnikow.html Nie ma problemów z walającymi się wszędzie częściami, narzędziami itp. Półki się jednak u mnie nie sprawdzały do końca.
  • lucas989 04.09.15, 15:55
    Mysle ze wspamiałym rozwiązaniem aby zapanować nad porządkiem w garażu są "podsufitowe systemy półkowe"...bardzo popularne w usa...u nas niestety dopiero zaczynają się pojawiać. Dzięki nim można zagospodarować niewykorzystaną przestrzen pod sufitem np nad drzwiami garażowymi itp ...jest to ogromna oszczednosc miejsca. Polecam w szczegolności systemy podsufitowe firmy " WENEZA" (zreszta chyba jedyne takie systemy półek dostępne u nas) ponieważ są niezwykle solidne i bezpieczne.
    www.weneza.pl/products.php lub
    olx.pl/oferta/polka-podsufitowa-weneza-rozne-rozmiary-CID628-IDbxPqz.html

• barbarka654 29.12.17, 22:19
    W garażu to zawsze przydaje się dużo półek, wieszaków, ale też fajnie jak są jakieś szafki i szuflady na te rzadziej używane narzędzie ;)
  • seb-gel 09.03.15, 01:19
    Aby nie zrobić ze swojego garażu "graciarni" warto zainwestować w alternatywny dla mebli garażowych system KENOVO.pl Jest to nowość na polskim rynku.
  • 0veni 15.09.15, 07:34
    Jestem przeciwnikiem wszelkich gratów.
  • kociaczek456 23.04.18, 13:13
    Najlepiej tak urządzić garaż, by wiedzieć gdzie się co ma.
  • 1klassa 17.05.18, 13:36
    Opony przechowuje sie pionowo i przekłada co jakis czas.
  • jan_kolos00 21.05.18, 15:37
    Mój garaż jest jak warsztat, są nawet maszyny do obróbki metalu, prasa i frezarka. Znajomy kupił kiedyś z CHMPOLSKA, nie miał miejsca w garażu więc przejąłem maszyny :D

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.