Dodaj do ulubionych

Jaką stal na balustradę?

• 03.10.17, 10:57
    Zajrzyj na przemyslowebramy.pl. Zawsze mieli wszystko co związane z ogrodzeniami, bramami itd. Balustrady na pewno też będą mieć. Inne miejsce mi teraz nie za bardzo przychodzi do głowy ;)
  • 15.10.17, 17:13
    Jak się ma dolności to pewnie że idzie ja niestety takowych nie mam i skorzystałem z usługi firmy Marpłoty z Kościana, naprawdę robią piękne i nie drogie balustrady. Myślę, że warto to przemyśleć zagadnienie, za nie wielką kasę ma się pewność dobrze wykonanej roboty.
  • 20.10.17, 07:19
    Zawsze można coś wybrać z wielu ofert,które są w necie.Ale nie zaszkodzi obejrzeć takie balustrady " w terenie",bo nie zawsze to co Alw katalogu lub na wystawie pasuje poźniej do stylu budynku czy klatki schodowej.Podobają mi się balustrady ze stali nierdzewnej szczególnie na zewnątrz,Są efektowne i estetyczne.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.