Dodaj do ulubionych

Jaką stal na balustradę?

• sfitu 03.10.17, 10:57
    Zajrzyj na przemyslowebramy.pl. Zawsze mieli wszystko co związane z ogrodzeniami, bramami itd. Balustrady na pewno też będą mieć. Inne miejsce mi teraz nie za bardzo przychodzi do głowy ;)
  • kejt999 14.02.18, 14:57
    Teraz korzystam z balustrad ze stali nierdzewnej i jestem z mężem bardzo zadowolona. Mamy nowoczesny balkon z którego jestem bardzo zadowolona, sądzę że pozostanie taki jeszcze przez najbliższe kilka lat. Ciekawe propozycję można znaleźć na stronie nierdzewnybalkon.pl. My wybraliśmy wersję ze szkłem ponieważ daje ona ciekawe wrażenie stojąc na balkonie. Jeżeli ktoś poszukuje dobrych balustrad to z całego serca mogę polecić.
  • krzysiek_mpi 15.10.17, 17:13
    Jak się ma dolności to pewnie że idzie ja niestety takowych nie mam i skorzystałem z usługi firmy Marpłoty z Kościana, naprawdę robią piękne i nie drogie balustrady. Myślę, że warto to przemyśleć zagadnienie, za nie wielką kasę ma się pewność dobrze wykonanej roboty.
  • danej 20.10.17, 07:19
    Zawsze można coś wybrać z wielu ofert,które są w necie.Ale nie zaszkodzi obejrzeć takie balustrady " w terenie",bo nie zawsze to co Alw katalogu lub na wystawie pasuje poźniej do stylu budynku czy klatki schodowej.Podobają mi się balustrady ze stali nierdzewnej szczególnie na zewnątrz,Są efektowne i estetyczne.
  • prezes_kruszyna 01.03.18, 14:10
    Sam przerabiałem temat balustrad ze stali nierzdewnej i firma na zewnątrz zaproponowła mi balustrady ze stali nierdzewnej w lepszym gatunku 316 sporo droższego a do wewnątrz standardową stal nierdzewną, dochodzi jeszcze wybór wykończenia powierzchni. Moje balustrady mają w galeri na stronie, www.pk-inox.pl/ , możesz zadzwonić napewno ci doradzą bez zobowiązań co wybrać.
  • markop123 09.04.18, 12:14
    Jeżeli chodzi o materiał to zdecydowanie polecam stal nierdzewną ponieważ tylko ona zagwarantuje Ci że balustrady wytrzymają bardzo długo. Sam myślałem nad tym aby samodzielnie ją wykonać jednak po wyliczeniu kosztów doszedłem do wniosku że taniej będzie coś zamówić ze sklepu internetowego. Zamówiłem sobie balustradę ze szkła i jestem bardzo zadowolony.
  • mati.2323 10.04.18, 12:17
    Warto skorzystać w usług CNC, frezowania CNC oraz innych. Znam jedną z firma, która się tym zajmuje: www.milex.net.pl/. Samemu ciężko coś takiego wykonać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.