Dodaj do ulubionych

Jakie lampy ogrodowe polecacie?

18.05.11, 13:43
hej, poszukuje dobrych ale nie drogich lamp ogrodowych znalazłam parę stron między innymi Lampy ogrodowe ale poszukuję coś więcej podajcie jakieś strony bądź konkretne przykłady lamp które kupiliście i wam służą.

Z góry dziękuje
Edytor zaawansowany
  • graiyetea 24.05.11, 15:08
    Pytanie na jakim stylu Ci zależy? Lampy, które podrzuciłaś są ciekawe, nie mniej jednak polecam Ci sprawdzić jeszcze to oświetlenie ogrodowe. Zresztą warto jest skorzystać z kilku technik oświetlenia np. niektóre elementy podświetlasz od dołu a niektóre punktowo od góry tworząc tak zwany efekt księżycowy. Warto jest poświęcić tematowi oświetlenia trochę więcej czasu, gdyż operując światłem możemy stworzyć naprawdę wspaniałe aranżacje ogrodowe.
  • Gość: jarek IP: *.home.aster.pl 20.07.11, 12:23
    Ja ostatnio bardziej tez skupiałem sie na oprawach zewnetrznych.W sumie to przejrzałem chyba wszystkie mozliwe.A wydawało mi sie ze wybór lamp ogrodowych to wcale nie bedzie taka skomplikowana rzecz do kupienia i wyboru.
  • Gość: erni IP: *.netcologne.de 25.07.11, 12:06
    Bardzo dobra propozycja Jarek.Własnie szukałem taki opraw do ogrodu.W sumie te w centrach handlowych sa ok,ale moim zdaniem wygladaja bardziej jak oprawy jednorazowe.Zreszta slyszałem juz od kumpli ze gtv robi bardzo porządne akcesoria oświetleniowe.Spadłes mi czlowieku z nieba ;)
  • alerty 28.10.11, 01:04
    ja kupowałem tutaj sklep.cseie.com.pl/s/0/59/0/0/0/0/0/0/0/0/SPOTLINE/0/0/0/0/0.html porządne materiały i spory wybór, także powinnaś znaleźć coś dla siebie
  • Gość: jarek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.12, 10:40
    Polecam lampy firmy Norlys konkretne lampy ogrodowe.
  • Gość: sebs IP: *.warszawa.mm.pl 07.06.12, 12:19
    lampykute.pl

ciekawe lampy
  • Gość: Mark V IP: *.multi-play.net.pl 22.08.12, 22:43
    Na tej stronie www.tanielampy.net jest spory wybór.
    Ja ostatnio kupiłem tam kostkę brukową Led i muszę przyznać że efekt jest zaskakujący,wygląda pięknie.Jest też bogata oferta lamp Kanlux.Cenowo jest nieźle,ale może ktoś ma jakieś doświadczenia z lampami tego producenta i może się podzielić informacjami czy warto je kupić?
  • Gość: sklepowiec IP: *.elpos.net 28.07.13, 02:39
    Przyjrzyj się temu, ja polecam żyrandole 12 ramienne. Oświetlenie kryształowe można dobrać odpowiednio do każdego mieszkania czy pomieszczenia.
  • Gość: wiola IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.12, 15:43
    polecam serię Rimini firmy Italux
  • Gość: dino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.12, 16:35
    Polecam lampy Polskiego producenta firmy NORLYS
  • febri_kuba 28.05.12, 13:00
    Proponuje wystrzegać się stosowania tanich chińskich wyrobów do zastosowań zewnętrznych, z powodu kiepskiego ich wykonania po krótkim użytkowaniu najczęściej te lampy nie spełniają klasy szczelności podanej przy produkcji np IP 44, IP 65, IP 66.
    Zapraszam do zapoznania się z naszą oferta lamp dobrej jakości:
    lampy ogrodowe
    lampy najazdowe
    halogenowe lampy elewacyjne
    reflektory halogenowe
    Elewacyjne lampy metalohalogenkowe
    ledowe lampy posadzkowe
    itd
    Lampy zewnętrzne

--
    --
    Internetowy sklep oświetleniowy www.febri.pl
  • mortor82 28.05.12, 14:58
    A do czego dokładnie mają służyć, do oświetlania czy np. tylko do wytyczania ścieżek? Jeżeli druga opcja to wystarczą w zupełności lampy solarne łatwość w rozstawieniu bez potrzeby ciągnięcia przewodów. Z kolei do oświetlania stosuje się np:

Tekst linka

• Gość: sebs IP: *.warszawa.mm.pl 07.06.12, 12:20
    Polecam
    www.lampykute.pl
  • Gość: cromwell IP: *.163.246.94.ip4.artcom.pl 07.06.12, 19:41
    proponuje zamknac ten watek
    poniewaz to nie jest dyskusja w tylko ewidentne naciagania klienta na roznej masci badziewia
  • Gość: Mark V IP: *.multi-play.net.pl 22.08.12, 22:45
    Ja polecam coś takiego jak kostka brukowa Led
  • i_polsatos 24.08.12, 10:46
    ewunia.ki napisała:

> hej, poszukuje dobrych ale nie drogich lamp ogrodowych

Nie wiemy do czego potrzebujesz tych lamp, czy do podświetlania krzewów, czy może parkowe, a może kinkiet na elewację wybór jest duży, ale przede wszystkim jakość materiału jest solidna
    www.ledowe.pl
  • berserker90 24.08.12, 13:16
    Ja swoje zakupiłem Kanlux, święcą i wyglądają ładnie do tego cena dość przyjemna polecam. Kanlux
  • mortor82 27.08.12, 16:16
    Całkiem fajne mają kinkiety (te ze stali) , Kanlux chyba miało jeszcze podobne tylko, że stojące, jak dobrze zgrać to efekt murowany.
  • brzozello 25.10.12, 10:52
    Na ścieżce solary, w promocji w jednym z dyskontów były (kiedyś takie lepsze, ale zbyt łatwo na to wpaść i popsuć, szczególnie pies jakoś się nimi nie przejmował), żeby było widać gdzie jest ścieżynka w nocy. Przy domu na ścianie taki kinkiecik Massive. Wygląda świetnie no i to Massive.
  • bogdanszad 29.10.12, 15:35
    Moim zdaniem ciekawym pomysłem są lampy na fotokomórkę. A tak poza tym podobają mi się takie bardziej ozdobne, jakieś może ażurowe, witrażowe. Dają wtedy takie różnokolorowe światło, bardzo urocze - tak sądzę ;)
    oswietlamy-dom.pl/oswietlenie-ogrodu/
    oswietlenie-domu.com/jak-oswietlic-ogrod/
    Mogę jeszcze polecić takie dwa artykuły, mam nadzieję, że się przydadzą ;)
  • Gość: Bob IP: *.res.pl 27.11.12, 19:57
    Jeśli chodzi o lampy ogrodowe to zajrzyjcie do sklepu oswietlenie.pl. Zamawiałem właśnie z tego sklepu kinkiety i oświetlenie najazdowe.
  • spike777 18.12.12, 12:16
    zajrzycie do thelight.home.pl/oswietlenie/home/ mają duży wybór, dobra jakość, dużo oświetlenia ledowego! z dokładnymi opisami barwy światła i mocy
  • revivale 22.09.13, 11:13
    studioswiatla.pl/pl/c/Lampy-ogrodowe/5 tutaj możesz sprawdzić, ja bardzo polecam ten sklep- zamawiałem zarówno ja jak i moi sąsiedzi - chyba potrzeba rywalizacji- albo zwyczajnej zazdrości :)
  • kasiam752 13.12.12, 09:12
    Ja ostatnio zamawiałam na tej stronce:
    www.lampy.pl/Oswietlenie-zewnetrzne
    Mają duży wybór oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego
  • revivale 22.09.13, 11:14
    Jak nie drogie to tutaj masz link: studioswiatla.pl/pl/c/Lampy-ogrodowe/5 - lampy ogrodowe bardzo fajnie są wykonane, poza tym ja swoją mam już od kilku lat - a wydajność nie uległa zmianom tak jak jest z tymi z praktikera przykładowo. :)
  • it.master 15.09.14, 15:17
    ja polecę zaglądnąć tutaj - www.gitmarket.pl/oprawy-do-montazu-w-podlozu/ trochę tego oświetlenia mają :P do wyboru, do koloru ;D
  • importer2 03.10.14, 22:41
    Zapraszam na najtansze zakupy w sieci. ceny po hurtowych cenach. import. www.facebook.com/pages/Kupuj-najtaniej/728795697168976?ref=bookmarks
    niedlugo rusza nasza strona. szczegóły ukaża sie w linku. Zapraszam do polubienia
  • m.twoje 20.10.14, 17:07
    bardzo ładne lampy ogrodowe: www.fresh-ranking.pl/415-oswietlenie-ogrodowe-ranking
  • lukaszmalek 20.11.14, 12:31
    Wszystko zależy od aranżacji jaką chcesz stworzyć.
    Jeśli celujesz w klasykę to najlepiej sprzedają się lampy zewnętrzne Elstead www.kosmicznelampy.pl/Sklep/Lampy-Zewnetrzne,2,8,2431,.htm?mid=135

W nowoczesnym designie króluje Philips: www.kosmicznelampy.pl/Sklep/Lampy-Zewnetrzne,2,8,2431,.htm?mid=121
  • per-rot 04.01.15, 21:29
    polecam lampy ogrodowe wykonane przez firme gold-kowal.pl/wykonawstwo.html // dopasowuja oferte indywidualnie do kazdego klijenta . Zamowilam u nich i jestem bardzo zadowolona..Naprawde warto..Dotrzymuja termino ,cena rowniez przystepna
  • ekotechnik24 18.05.15, 19:11
    A może zamiast tradycyjnych lamp świecące kule?
    świecące kule
  • it.master 09.04.15, 14:43
    Polecam LEDowe, np z Kanluxa www.gitmarket.pl/oswietlenie-ogrodowe-led/?page=1
  • it.master 09.04.15, 14:43
    polecam LEDowe np z Kanluxa www.gitmarket.pl/oswietlenie-ogrodowe-led/?page=1
  • piotrrk70 25.03.15, 17:22
    Jeśli poszukujesz oryginalnych i energooszczednych lamp do oświetlenia ogrodu to polecam, bezpośrednio od producenta, lampy wykonane z drewna polimerowego firmy LedWood z Łodzi.
    strona ledwood.pl

• der-chef 25.03.15, 17:51
  • radekmk27 30.06.15, 11:32
    Jeżeli chodzi o lampy ogrodowe to polecam: lampyogrodowe.com.pl/.
  • jarzebinka007 21.09.15, 09:08
    Ja polecam takie lampy. Są wyglądem bardzo proste, łatwo jest je wbić w trawnik czy zainstalować w betonie.
    <eweled.pl/product-pol-10399-ALPA-CONE-75-lampa-ogrodowa-szary-kamien.html">http://eweled.pl/product-pol-10399-ALPA-CONE-75-lampa-ogrodowa-szary-kamien.html</a>
    Są dobrym źródłem światła w nieoświetlonym ogrodzie czy ścieżce. Sama mam kilka takich przy wejściu , bo przed domem niestety ktoś nam ukradł :D
  • kasiulek68 28.10.15, 15:47
    Ideal lux ma całkiem fajne lampy ogrodowe
    Na przykład takie
    www.abanet.pl/2342,pl_venus-pt1-small-ideal-lux.htmllub
    www.abanet.pl/1834,pl_tronco-pt1-big-ideal-lux.html
    A jeśli szukasz coś do podświetlenia drzewka lub elewacji to polecam:
    www.abanet.pl/1321,pl_terra-pt1-big.html
    www.abanet.pl/1322,pl_terra-pt1-small.html

• ekotechnik24 19.01.16, 22:51
    Lamp ogrodowych jest całe mnóstwo. Może jednak zamiast tradycyjnej lampy w ogrodzie umieścić świecące kule?
    Dają ciekawy efekt i w razie czego można spokojnie sobie na nich usiąść.
    Obejrzyjcie sobie parę zdjęć tutaj: ekotechnik24.pl/pl/p/Swiecace-kule-ogrodowe./1131
  • dabfajerka 17.03.16, 09:22
    ja mam lampy stojące, tzw słupki. kupiłam na lumenpro - szeroki mają wybór a wlasciwie wszystko od ręki dostępne. niewielkie, proste w formie a bardzo dobrze świecą!
  • kasiulek68 22.03.16, 12:02
    Polecam lampy ogrodowe Ideal Lux. Fajny design, dobra jakość wykonania w przystępnych cenach. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.