Dodaj do ulubionych

renowacja wanny żeliwnej

22.07.10, 20:31
Mam starą wannę żeliwną. Była już odnawiana, ale emalia
poodpryskiwała na dnie. Proszę o porady, jak można ją odnowić. Może
znacie kogoś z okolic Kielc, kto zajmuje sie takimi usługami.
Edytor zaawansowany
 • Gość: cromwell IP: *.147.246.94.ip4.artcom.pl 23.07.10, 19:51
  odpusc corko
  renowacja to nie nakladanie emalii
  tylko fotomontaz przy uzyciu farbek
  emalia to sproszkowane szklo nakladane i wygrzewane w odpowiedniej temperaturze
  z pewnoscia to nie jest technologia do mieszkania czy domu
  farbki renowacyjne wytrzymuja gora 2 lata
  pozniej trza operacje powtarzac
  bez sensu


  pzdr.
 • Gość: krystek76 IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.10, 21:04
  Odnawianie i naprawa wanien w domu u klienta tel. 506-759-358.

  Renowacja przeprowadzana jest w domu u klienta, trwa 3 godziny, wanna schnie i utwardza się przez 5 dni (tzn. przez 5 dni nie wolno nalewać do wanny wody ).
  Odnawiamy wanny metodą kanadyjską z 12-letnią praktyką.
  Po renowacji wanna jest biała z połyskiem lub w kolorze na życzenie klienta.
  Podczas renowacji nic się nie brudzi, nie kurzy, wszystko jest robione w czystości, chemicznie. Udzielamy gwarancji na 12 miesięcy.

  Zakład Renowacji Powłok Emaliowanych Sosnowiec.
 • Gość: przemo IP: 178.73.49.* 16.11.10, 21:52
  Zgadza się.Już kiedyś o tym, pisałem - mój kolega dawno temu to przechodził.Robił mu właśnie fachowiec od tych spraw.Elegancko wyszło i trwale.
  Crom znowu się osrał.
 • 04.02.16, 00:25
  Nie polecam firmy jak-nowa.pl koszt renowacji 600-700 zł a po miesiącu odpryski fatalnie wylany materiał krzywo woda nie spływa do końca. Pieniądze wyrzucone w błoto.
 • 19.02.16, 02:01
  To w końcu ile Pan/Pani zapłaciła za renowację ? 600 czy 700 ? Bo się Pan/Pani nie może zdecydować ... Ja też czasem niezbyt dokładnie pamiętam swoje sny. Proszę wziąć pod uwagę, że ludzie czytający fora, to ludzie inteligentni. Szybko wyłapią jad mniej inteligentnej "konkurencji", która udaje, że zamówiła usługę ... Na szczęście często prosimy zadowolonych (faktycznych) klientów o wpisy na forach (nie jest to tajemnicą) i można znaleźć dużo pozytywnych opinii na temat naszej dobrej roboty. Zresztą tylko my umieszczamy w galerii na naszej stronie zdjęcia faktycznie wykonanych przez nas prac - nie zdjęcia z internetu. Pójdę o krok dalej ... jak-nowa.pl jest zdecydowanym liderem renowacji wanien w Polsce. 170-200 zrobionych wanien miesięcznie. I to was boli ... a my się tym szczycimy !

  Pozdrawiam.
 • 23.02.16, 22:27
  Nadal czekam na zgłoszenie rzekomej reklamacji.

  Paniemiali już, że nie tędy droga ? Takimi działaniami szkodzicie tylko sobie szanowna "konkurencjo" !

 • 22.11.16, 13:21
  I dlatego, jako "lider", ostrzegacie klientów w waszych reklamach, żeby nie korzystali z usług "fachowców" , którzy malują wanny żywicami epoksydowymi. I słusznie ostrzegacie. Tyle, że wasze powłoki są właśnie epoksydowe :D o czym można przeczytać na stronie waszej struktury nadrzędnej, Pabrec Master w Polsce, gdzie jesteście wymienieni jako przedstawiciel (wasz nr telefonu). Co za piękny strzał we własną stopę :D
 • 22.01.17, 00:08
  Szanowna konkurencjo (renotech.pl) !
  Przestańcie wypisywać tę propagandę. Napisaliście identyczny post w ogłoszeniach olx, zapominając, że został napisany z tego samego konta z którego wstawiacie swoje reklamy dotyczące renowacji, więc na nic inny login (logik21) tutaj. Gdy na olx rzeczowo odpisaliśmy i ujawniliśmy wasze kłamstwa, poprosiliście administrację portalu olx o usunięcie naszego postu, jednocześnie usuneliście swój propagandowy post. Ponadto wielokrotnie prosiliśmy o usunięcie kłamstw na temat POURING METCHOD z waszej strony.

  A odnośnie "strzałów we własną stopę" ...

  1. Nigdzie nie piszemy, że nasze powłoki nie są epoksydowe, przecież to ich główna zaleta. Jako profesjonaliści (tak się nazywacie) doskonale wiecie, że chodzi o ogólnodostępne emalie epoksydowe (przecież sami usuwacie takie wymalowania o czym piszecie w swoich reklamach). Zresztą wyrwaliście wyrazy z kontekstu (dla propagandy). Ale ok, dodaliśmy na stronie słowo "ogólnodostępnych". Proszę nie porównywać ogólnodostępnych (bez konkretnego przeznaczenia) emalii epoksydowych do naszej specjalistycznej polimerowej powłoki epoksydowej. Specjalistyczne powłoki epoksydowe stosowane są do najcięższych zastosowań (konstrukcje stalowe, mosty, posadzki w halach z ciężkim ruchem kołowym itp.)

  2. Na swojej stronie również umieszczacie nieprawdę.
  O naszej technologii piszecie, że:"Jak napisali, wanna schnie 24 godziny przed procesem szlifowania - czyli proces renowacji zajmuje tak naprawdę 2 dni." Po pierwsze, nigdzie nie ma (i nie było) takich informacji. Po drugie, to totalna bzdura bo naszej powłoki w żadnym z etapów nie trzeba szlifować ani polerować. Po utwardzeniu jest gotowa do użytku. Piszecie również, że grubość naszej powłoki (1-6mm) nie jest "na plus" - co jest kolejną totalną bzdurą. Dlaczego więc tanie wanny z hipermarketu pokrywane są cieńką warswą akrylu, a droższe wanny cenionych producentów mają powłokę również liczoną w milimetrach ? Co ciekawe, na jednej ze stron wykonujących renowację w technologii THS czytamy:"Jest prawdą, że można kupić nową wanną za niecałe 300 zł, lecz są to niestety wanny bardzo kiepskiej jakości. Cienka blacha i cienka warstwa akrylu powodują odpryski emalii lub pęknięcia akrylu nawet przy niezbyt mocnym uderzeniu. Wystarczy niekiedy upadek pojemnika z szamponem lub słuchawki prysznica."

  3. W reklamach piszecie, że technologia THS jest nowoczesna. Na stronie producenta czytamy, że powstała w 1991 roku, nasza powstała w 2012 ...

  Na koniec szybkie porównanie technologii (Odpowiednio THS vs POURING METCHOD): Czas pracy 8godz vs 3godz, grubość powłoki mikrony vs milimetry. Ponadto my w 99% renowacji nie mamy konieczności używania szpachli, matowimy dokładnie całą wannę, nasze powłoki można wielokrotnie polerować (grubość powłoki) bez potrzeby zrywania powłoki i ponownej renowacji całej wanny.
 • 27.02.17, 17:49
  Szanowna konkurencjo (jak-nowa.pl)

  Lepiej ujawnijcie dane swojej firmy (dane naszej są podane), to szybciej dojdzie - przed sądem - do wyjaśnienia sobie, czy nasza powłoka jest mierzona w mikronach, czy jednak nie, oraz wielu innych kłamstw na temat naszej technologii, które napisaliście. A jest tego cała masa i wszystko to zostało zarchiwizowane, więc radzę: nie pogrążajcie się jeszcze mocniej pisaniem następnych głupot, bo za wszystkie odpowiecie.

  Tylko dlatego możecie wypisywać te swoje głupoty, że was jeszcze nie namierzyliśmy. Po prostu, mamy dużo pracy, a to dla nas najważniejsze. Ale i na was przyjdzie pora...

  Nie będę tu więcej z wami polemizował, bo nie polemizuje się z ignorantami i oszczercami. Sąd będzie właściwym miejscem do merytorycznej polemiki.

  Natomiast my wszystko, co napisaliśmy o waszej metodzie, wzięliśmy z waszej strony www, waszych ogłoszeń oraz strony producenta emalii Ekopel - pabrec.pl
  I możemy to udowodnić.

  Dlatego, szanowna konkurencjo, podajcie swoje dane i wtedy szybciutko będzie wiadome, kto mówi prawdę, a kto jest kłamcą.

  Czekamy :)
 • 28.02.17, 11:18
  Mamy też alternatywną propozycję, jak-nowa: Skoro gdzieś napisaliśmy nieprawdę o waszej technologii, to w takim razie WY podajcie nas do sądu :)

  Wtedy ujawnienie danych waszej firmy lub ich poszukiwanie przez nas, nie będzie potrzebne :)
 • 26.01.11, 16:09
  Obecnie są różne techniki malowania wanien, ale z tego co się orientuje, to nie jest to tania zabawa, jeśli chcemy mieć pewność, że za parę miesięcy nie będziemy wychodzić z wanny z białymi kawałkami farby na .... - profesjonalne malowanie jest bardzo drogie. Ale jest też metoda „wanna w wannie”. To wkład akrylowy wklejany do starej wanny, nawet zabudowanej, bez odkuwania płytek i remontu łazienki. W 2. godziny montują nową wannę do starej a po 10 godzinach można się już kąpać. Jedyny minus to musimy mieć standardową wannę. Ale trwałość większa niż przy malowaniu i efekt dużo lepszy. Polecam
 • 02.03.16, 09:40
  To chyba jakiś żart, liderzy nawet nie podajecie na swojej stronie adresu swojej siedziby - tacy jesteście otwarci i rzetelni . Po wykonaniu waszej usługi renowacyjnej mam w wannie wzór abstrakcyjny niczym wyschnięty strumień, a moje reklamacje zostały zlekceważone więc to chyba sami o sobie piszecie a nie o konkurencji. Stanowczo odradzam usługi wanna - jak nowa. Szkoda kasy i nerwów. Nikt nie raczył przysłać mi rachunku ani dać paragonu, a to już sprawa dla . . . .
 • 09.03.16, 23:05
  Kolejna brednia ... Każdy klient zamawiający u nas usługę otrzymuje rachunek i pisemną gwarancję (Warszawa, Lublin) i od dzisiaj również Łódź. Ludzie ! Myślcie i czytajcie ! To nie boli ... Wystarczy wejść w zakładkę "współpraca" na naszej stronie i przeczytać, wtedy zrozumiecie, że nasi partnerzy regionalni to oddzielne firmy/osoby, na których wykonawstwo i zachowania nie mamy wpływu. Jeśteśmy dystrybutorami materiałów renowacyjnych i oni są naszymi klintami - stąd umieszczamy ich na naszej stronie. Czy kupując farby do malowania mieszkania, też macie pretensje do dystrybutora o niefachowe wymalowanie przez malarza, który malował wam tymi farbami ?
  Warszawa, Łódź, Lublin - za te miasta odpowiadamy, bo te miasta podlegają nam i my wykonujemy usługę. W tych miastach gwarantujemy najwyższą jakość usługi + rachunek + pisemną gwarancję na 5 lat, a liczba naszych reklamacji = 0 !
  Zresztą proszę sobie wpisać w wyszukiwarkę hasła "jak nowa pl renowacja forum" - mamy mnóstwo zadowolonych klientów.

  Zresztą jak zawsze ... Jeśli jest Pan faktycznym klientem (nie jest Pan nieporadną konkurencją) naszym, bądź któregoś z naszych partnerów - zapraszam do kontaktu 797-534-929, chętnie pomożemy. • 27.05.16, 08:14
  Szkoda, że tak późno odczytałem Waszą odpowiedź ale moja sprawa i tak nadal jest aktualna gdyż opisywana przeze mnie wanna została na trwałe wyposażona w abstrakcyjny wzór dzięki nienależytemu wykonaniu usługi. Absolutnie potwierdzam fakt, że nie otrzymałem rachunku pomimo swoich próśb, dostałem jedynie warunki użytkowania i gwarancję/jeśli można to tak nazwać/ od wykonawcy usługi,która nie była zaopatrzona w żadne dane firmy, a jedynie w czytelny podpis wykonującego. Moje zaufanie i wiara w rzetelność zostało w sposób obrzydliwy wykorzystane, a późniejsze telefony z prośbą o poprawkę i zgłaszanie reklamacji zlekceważone. Bardzo chętnie się z Państwem skontaktuję telefonicznie aby dowiedzieć się co Państwo w takiej sytuacji zechcecie mi zaproponować w ramach deklarowanej pomocy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.