Dodaj do ulubionych

Gdzie najkorzystniej kupić rolety/żaluzje?

IP: *.telsat.wroc.pl 04.07.07, 21:38
na okna połaciowe i standardowe a także drzwi balkonowe. Możecie coś polecić?
Edytor zaawansowany
  • Gość: bullet IP: *.range86-143.btcentralplus.com 04.07.07, 23:58
    firma nazywa sie WIMAROL, maja szeroki wybor i sa umiarkowanie nie drodzy.
    tel chyba 071 372 95 36, znajduja sie na sepolnie kolo mostow jak sie na wojnow
    jedzie.
  • Gość: Małgosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 07:04
    dziękuję bardzo za namiary, jeśli ktoś może jeszcze coś doradzić serdecznie
    dziękuję za każdą sugestię.
  • jakubm_wro 05.07.07, 09:52
    Witam, znajomi polecali mi firme LEMA:
    www.lema.com.pl/www/1n/46,n.php
    i poki co zamierzam chyba tam zamowic swoje rolety, ale z gory uprzedzam, nie mam jeszcze osobistych doswiadczen z ta firma - bylem jedynie na krotkiej rozmowie na Kołątaja, wrazenie zrobili nienajgorsze;). Wspominali o dosc szybkich terminach realizacji (ok 5 dni czeka sie na pomiar i drugie tyle na wykonanie i montaz).
    pzdr,
    kuba
  • Gość: Małgosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.07, 10:11
    a jak się plasują cenowo, bo słyszałam, że do przystępnych nie należą.
  • Gość: kuba IP: 62.87.244.* 05.07.07, 10:19
    niestety tutaj nie mam rozeznania, ale faktycznie moga nie byc najtansza firma. mysle ze ceny sa poprostu srednie. czy znasz jakies tansze miejsca?
    pzdr,
    kudel
  • Gość: Piotr IP: 82.160.28.* 06.08.07, 07:31
    Właścicieli firma okres świetności mają zdecydowanie za sobą, co zresztą
    pokrywa się ze słowami samego Ryszarda Micherdy (twierdzącego, że najwyższy
    czas na emeryturę). Zachęcony opiniami pojechałem, umówiłem się, że dokonam sam
    pomiarów, aby telefonicznie uzyskać przybliżoną wycenę. Po opomiarowaniu
    faktycznie następnego dnia otrzymałem wycenę, ale kiedy umówiłem się na wizytę
    z żoną w zakładzie celem wyboru kolorystyki i rodzaju materiałów do rolet
    zaczęły się schody. Właściciel zapewniał mnie, że nawet jeżeli nie będzie go w
    zakładzie to zaraz podejdzie, bo mieszka bliziutko. W piątkowe popołudnie mimo
    korków przyjechałem z żoną i malutkim dzieckiem (którego nie mam z kim
    zostawić) o 16.25 (zakład pracuje do 17.00) i pocaowałem klamkę. Więc
    zadzwoniłem z prośbą o realizację wcześniejszych zapewnień. Znudzony głos
    właściciela wyjaśnił mi "Eee... a po co pan przyjechał [...] o Boże... dopiero
    przyszedłem do domu [...] eee, nie chce mi się" Po prostu ręce opadają, że nie
    potrzeba chyba komentarza.
  • Gość: Andrzej IP: 78.9.6.* 22.05.13, 21:08
    Polecam firmę Lazard. Szybko i solidnie.
    Info : www.lazard.com.pl
  • Gość: Sosnowski IP: *.warszawa.vectranet.pl 18.10.13, 10:58
    Naprawdę warto sprawdzić firmę debastor.com. Profesjonalne podejście do klienta. Mi polecono ich, więc i ja polecam innym. Ludzie, którzy naprawdę znają się na roletach i innych produktach okiennych.
  • Gość: Hubercik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.11.13, 13:12
    Profesjonalna obsługa i rolety świetnej jakości - ideal-rolety.pl/
  • Gość: Harry IP: 5.174.78.* 19.11.13, 11:14
    Proponowałbym firmę z Wrocka, która od lat zajmuje się sprzedażą i montażem rolet - Ideal. Są warci polecenia ze wazględu na cenę i przede wszystkim profesjonalizm.
  • Gość: g0sc IP: *.dynamic.chello.pl 19.12.13, 14:32
    Najkorzystniej jak zawsze jest na internecie :D sama się przekonałam jak zaczęłam szukać rolety do swojego domu.. w sklepach to nieraz ceny mają z kosmosu.. a tutaj znalazłam wszystko czego mi trzeba i to w dobrej cenie
  • carotl0 21.04.17, 18:17
    Zdecydowanie polecam firmę www.oknowro.pl/ . Mój mąż mówi ze jestem niezwykle wybredna i uparta i nigdy nic mi nie pasuje, ale udało się mnie namówić na rolety z tej firmy i teraz jestem bardzo zadowolona. Oferma jest na prawdę bardzo duża a ceny są dostępne.
  • lilith123aq 09.07.18, 11:46
    Znajomi kupowali tanie żaluzje w firmie wwokna.pl :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.