Dodaj do ulubionych

MARBUD Osiedle Waniliowe Lipa Piotrowska

27.09.18, 21:42
Przestrzegam przed kupnem mieszkania od developera MARBUD z Jutrosina. Właściciel wraz z córką postanowili "pobawić się" w developera nie mając o tym kompletnie pojęcia. Wszystkie możliwe terminy podłączenia gazu, wody i prądu nie zostały dotrzymane, oczywiście nigdy z ich winy. Nie trzeba wspominać ze wykończenie mieszkania bez podstawowych mediów jest BARDZO utrudnione, prąd trzeba było ciągnąc ze słupów 30 metrowym przedłużaczem a po wodę chodzić do baniek. Ściany popękane, metraż mieszkania zaniżony( przy 38m, pomniejszone o około 1,5m) Kontakt po przelaniu pieniędzy bardzo utrudniony a w momencie gdy developer wie, że dzwoni się do niego w niedogodnej sprawie (np pytając o termin oddania) nie odbiera telefonów i trzeba bawić się w łapankę na budowie bądź jechać do ich biura w którym też rzadko kiedy ktoś jest. Odbiór techniczny inwestycji opóźniony o 3 msc, przez co nie ma aktu notarialnego- problemy w banku, ponieważ trzeba podpisywać aneks do umowy który kosztuje 300 zł, jak się okazało jeden aneks do umowy nie wystarczy ponieważ inwestycja nadal nie została odebrana i muszę podpisać drugi aneks do umowy. Właściciel oczywiście nie ma zamiaru zwrócić w.w kwot twierdząc ze to nie ich wina-standardowo. Zwrócił jedynie 150 zł po prawie miesiącu upominania się. Przez to, że inwestycja jest nie oddana dostawcy telewizji i internetu nie mają możliwości podłączenia. Garaż za który zapłaciłem oddany dopiero po pół roku. Właściciel niemiły, rozmawia bardziej jak z kolegą a nie jak z klientem. Zdarzyło się, że nawet nie wysłuchał klienta tylko powiedział co chciał i zakończył rozmowę. Widziałem przed kupnem mieszkania skargi na tego developera jednak łudziłem się, że zmienił podejście i w końcu stanie na wysokości zadania- myliłem się i żałuje zakupu.
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.