Dodaj do ulubionych

meg developments - apartamenty skowronie

12.01.18, 20:37
ktos ma opinie na temat tego developera? apartamenty skowronie to chyba pierwsza jego wieksza inwestycja, nad ktora powaznie sie zastanawiam
Edytor zaawansowany
  • beata.majchrowska 26.01.18, 19:07
    kupilam mieszkanie u tego dewelopera! nie polecam! wszystko jest super do momentu wpłaty zaliczki! tyle nerwów ile stracilismy przez tych ludzi nikt nam nie zwróci! w razie potrzeby chętnie podziele sie szczegółami! naprawdę proszę sie zastanowić
  • katibasma 26.01.18, 19:10
    nie zdecydowalam sie - zbyt skomplikowana byla sytuacja prawna (inny podmiot sprzedaje, inny inwestuje, masakra), brak przekonujacych zrealizowanych inwestycji i jakis taki brak ogolnego ogarniecia... choc apartamenty skowronie maja byc w super miejscu

a co sie stalo u Pani?
  • wojakkk3 01.02.18, 10:59
    zapraszam na blog megdevelopments-opinie . pl
    Niestety podejście dewelopera zmusiło nas do założenia tego blogu ku ostrzeżeniu dla innych nabywców. Dopiero zaczynamy dokumentować to, co deweloper nam odpisuje. Jest też tam opis, dlacego to robimy.
    A kupiliśmy Ville Tuwima, któa jakimś cudem zniknęła ze strony dewelopera. Nie wiem, czy się wstydzi, czy co? ;)
  • bzik28 19.02.18, 14:35
    wojakkk3 mogę prosić o kontakt mailowy na hejmanowska.maria@gmail.com w sprawie tego dewelopera?
  • kqtq_rzyne 28.03.18, 07:07
    Ja również zakupiłam mieszkanie od tego dewelopera i przeklinam ten dzień, w ktorym uwierzylam w dobre słowo od samego wlasciciela...
  • aposteoza 02.05.18, 20:21
    czy moge prosic o szczegoly na adres gnieszkaga@gmail.com. Będę wdzieczna. Nie ukrywam, ze po ilosci negatywnych opinii o meg develop. zastanawiam sie powaznie nad inwestowaniem w to miejsce. pozdrawiam
  • wojakkk3 29.03.18, 12:32
    UWAGA - Deweloper przestał odpowiadać na zgłaszane wady. Zablokowali na swoich komórkach nawet mój numer telefonu!
    Nie naprawiają rzeczy, które deklarowali, że naprawią,
    Nadal nie mamy świadectwa energetycznego zakupionego budynku!
    SĄD, SĄD, SĄD !!!
  • lokalskow 04.04.18, 22:21
    Jestem zainteresowany zakupem mieszkania w apartamentach skowronich.
    Z uwagi na niekorzystne opinie o deweloperze, chciałbym poznać opinie innych osób zainteresowanych również zakupem mieszkania w tej inwestycji. Proszę o kontakt mailowy: lokalskow@gmail.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.