Dodaj do ulubionych

Arkadia Broker Nowa Chorwacka

15.10.17, 00:23
Witam wszystkich,
jako, że zbliżają się we Wrocławiu targi mieszkaniowe- Arkadia Broker, która bierze w nich udział z "nowa" inwestycją usunęła wszystkie komentarze na swojej stronie na jednym z popularniejszych portali społecznościowych. Niektóre opinie były bardzo złe. W skrócie na moim przykładzie.
Inwestycja Nowa Chorwacka nie jest tak nowa jak się może wydawać rezerwacje przyjmowali już w marcu- termin zakończenia III kwartał 2018r. Nikt nie wiedział kiedy inwestycja ruszy co miesiąc przesuwali terminy umowy miały być podpisane w maju, w marcu były zapewnienia, że zostały złożone dokumenty na pozwolenie na budowę. I cisza.. Pan Arkadiusz nie odbierał telefonów 3 tygodnie 2 tygodnie miał wyłączony telefon, nikt z pracowników nie potrafił powiedzieć gdzie jest i co się z Panem dzieje. Następne zapewnienia były IV kwartał 2018r. później I kwartał 2019r. Firma ewidentnie ma problemy. Wyburzanie budynków gdzie ma powstać inwestycja nie zaczęło się (w maju 2017 miało rozpocząć się wyburzanie), co gorsza firmy znajdujące się w budynkach dalej wynajmują i mają długi okres wypowiedzenia. Kadra firmy kłamie przez telefon naciągając tylko makaron na uszy. Z firmą są same problemy poczytajcie o ul.Górniczej we Wrocławiu. Arkadia Broker jesteście nierzetelni, kłamiecie i kasujecie wszelkie komentarze o sobie. Wszystkim radzę trzymać się z daleka od Arkadii.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • monipawel 15.10.17, 12:42
    Niestety powyzsza opinia jest w 100% sluszna. Tez mialam niemila przygode z Arkadia Broker. Zrezygnowalam z rezerwacji mieszkania, poniewaz zrobili mnie w balona. Nie mozna czekac wiecznosci na ruszenie z inwestycja. Slyszalam ze maja zmieniac konstrukcje budynku bo sa jakies problemy. Uwazajcie na nich, bo ja bym tej firmy nikomu nie polecila.
  • 2-b-3 13.02.18, 09:22
    Także potwierdzam wszystko co powyższe. Dodam także - niedbałości o dokumenty i ich ważność, brak kontaktu, propozycje zmian bez pokrycia - Pan Arkadiusz proponuje coś żeby utrzymać rezerwację, później ucieka od odpowiedzialności. Pani Prezes udaje że przeprasza.... Wytrzymałem prawie rok, bo umowę rezerwacyjną miałem z lutego 2017 r. i 1 raz dostałem aneks. O zwrot zaliczki z umowy dopraszałem się przez miesiąc. Dziś dostałem 2 ratę .....z zaliczki 2 tyś. Żenada na całej linii. Uciekajcie jak najdalej od tego Dewelopera.
  • jacekko-walski 20.02.18, 18:00
    Potwierdzam. Terminy ciągle przekładane, ostatnio dzwoniłem i usłyszałem tylko o kolejnym przesunięciu co najmniej o rok. Co najśmieszniejsze, gdy w 2017 roku zaczęli przyjmować rezerwacje już wiedzieli, że budowa nie ruszy. Dokładnie 16 listopada 2016 dostali odmowną decyzję na budowę. Od tego czasu wniosku ponownie już nie składali. Nie dajcie się nabrać na kolejne zapewnienia, bo nic z tego nie wyjdzie.
  • arni75 21.03.18, 13:26
    Witam. Od dłuższego czasu obserwuję wpisy na tym forum i postanowiłem ustosunkować się do nich. Nie wprowadzamy w błąd naszych klientów, od momentu rozpoczęcia sprzedaży na bieżąco informujemy o wszystkich problemach i sami widzimy, że było błędem rozpoczęcie sprzedaży przed otrzymaniem pozwolenia na budowę. Nikt z osób posiadających umowy rezerwacyjne nie jest na siłę trzymany z umową, jeżeli rezygnuje oddajmy kaucje. Nie jest też prawdą, że zwracamy środki z opóźnieniem. Kaucje zwracane są na bieżąco na pisemne życzenie klienta. Poniższy przykład zdarzył się, ponieważ nie otrzymałem informacji, iż klient 2-b-3 wpłacił kaucję również na miejsce w hali garażowej, po interwencji środki zostały zwrócone. Ponadto nie prawdą jest, że złożyliśmy pozwolenie na budowę, takiej czynności nie dokonywaliśmy, jeżeli ktoś coś opisuje to proszę pisać zgodnie z prawdą. Możemy zapewnić, iż inwestycja ruszy i w ciągu najbliższych tygodni poinformujemy na stronie, na forum i na innych mediach społecznościowych o formie i sposobie realizacji inwestycji jak i jej terminie rozpoczęcia. Chciałby sprostować jeszcze jedną informację. Arkadia Broker nigdy jako spółka nie realizowała inwestycji przy ulicy Górniczej we Wrocławiu , jedynie wykorzystywane były nośniki czyli strona do promocji sprzedaży mieszkań, ale Arkadia Broker nie posiadała umów na sprzedaż , bądź remont przedmiotowych obiektów. Z mojej wiedzy właścicielem czyli deweloperem na górniczej było co najmniej 8 podmiotów gospodarczych, a do 3 z którymi osobiście się znam i którzy prowadzili tam inwestycje nie ma żadnych zastrzeżeń. Proszę pisać prawdę i rzetelnie, a nie opisywać historie wyssane z palca. Powyższe proszę uznać za oficjalne stanowisko Arkadia Broker, a zainteresowanych zapraszam do kontaktu bezpośredniego z naszą firmą.
  • waldemarmatuszak 23.04.18, 14:43
    Szanowny Panie,
    prosimy tylko o jedną informację, kiedy ruszy inwestycja ?
  • jacekko-walski 25.04.18, 17:28
    "Już niedługo", tak jak słyszymy to od półtora roku. Po co mają podawać kolejny termin, którego nie dotrzymają?
  • p.stencel 15.05.18, 13:11
    Czy wiadomo już coś więcej? Minęły już prawie 2 miesiące a dalej nie ma żadnej informacji. Kontaktowałam się z Państwem bezpośrednio, ale Pani Joanna właściwie nic mi nie przekazała, wręcz stwierdziła, że Arkadia Broker nie będzie realizowała tej inwestycji, a inny deweloper.
    Co do informowania klientów to się nie zgodzę, odkąd zarezerwowałam mieszkanie nikt do mnie nie zadzwonił, sama zawsze próbowałam uzyskać informacje i każda odpowiedź brzmiała tak samo - "już niedługo zacznie się budowa".
  • kolorek23s 20.05.18, 11:00
    Jak teraz jest z tym Arkadia Broker.
    Sam zastanawiam się nad mieszkaniem i chciałbym wiedzieć czy opłaca się z nimi współpracować teraz.

• n_chorw 23.05.18, 08:56
    A o jakiej inwestycji myślisz? Jeśli chodzi o np. bliskie zawady, gdzie już zaczęli budowę to można próbować. Polecam panią Kasię, bardzo miło mi się z nią rozmawiało. Niestety kontakt z właścicielami jest bardzo słaby, a to oni są decyzyjni w pewnych kwestiach. No i przeszłość finansowa też była mało ciekawa, widziałem że majątek poprzedniej firmy właściciela, która zajmowała się nieruchomościami był licytowany przez komornika.
    Co do inwestycji Nowa Chorwacka - nie ma sensu o niej dłużej myśleć. Od dwóch lat ma 'lada moment' ruszyć, to jest niepoważne. Osobiście nie jestem w stanie się dodzwonić do właścicieli (a to tylko oni zajmują się teraz tą inwestycją), by dostać jakiekolwiek informacje. Na maile też nie odpowiadają. A wystarczyłoby powiedzieć "Inwestycja nieaktualna, przepraszamy". Zamiast tego wolą milczeć i olewać klientów... Niech sobie każdy odpowie czy to właściwe podejście.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.