Dodaj do ulubionych

Arkadia Broker Nowa Chorwacka

15.10.17, 00:23
Witam wszystkich,
jako, że zbliżają się we Wrocławiu targi mieszkaniowe- Arkadia Broker, która bierze w nich udział z "nowa" inwestycją usunęła wszystkie komentarze na swojej stronie na jednym z popularniejszych portali społecznościowych. Niektóre opinie były bardzo złe. W skrócie na moim przykładzie.
Inwestycja Nowa Chorwacka nie jest tak nowa jak się może wydawać rezerwacje przyjmowali już w marcu- termin zakończenia III kwartał 2018r. Nikt nie wiedział kiedy inwestycja ruszy co miesiąc przesuwali terminy umowy miały być podpisane w maju, w marcu były zapewnienia, że zostały złożone dokumenty na pozwolenie na budowę. I cisza.. Pan Arkadiusz nie odbierał telefonów 3 tygodnie 2 tygodnie miał wyłączony telefon, nikt z pracowników nie potrafił powiedzieć gdzie jest i co się z Panem dzieje. Następne zapewnienia były IV kwartał 2018r. później I kwartał 2019r. Firma ewidentnie ma problemy. Wyburzanie budynków gdzie ma powstać inwestycja nie zaczęło się (w maju 2017 miało rozpocząć się wyburzanie), co gorsza firmy znajdujące się w budynkach dalej wynajmują i mają długi okres wypowiedzenia. Kadra firmy kłamie przez telefon naciągając tylko makaron na uszy. Z firmą są same problemy poczytajcie o ul.Górniczej we Wrocławiu. Arkadia Broker jesteście nierzetelni, kłamiecie i kasujecie wszelkie komentarze o sobie. Wszystkim radzę trzymać się z daleka od Arkadii.
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • monipawel 15.10.17, 12:42
    Niestety powyzsza opinia jest w 100% sluszna. Tez mialam niemila przygode z Arkadia Broker. Zrezygnowalam z rezerwacji mieszkania, poniewaz zrobili mnie w balona. Nie mozna czekac wiecznosci na ruszenie z inwestycja. Slyszalam ze maja zmieniac konstrukcje budynku bo sa jakies problemy. Uwazajcie na nich, bo ja bym tej firmy nikomu nie polecila.
  • 2-b-3 13.02.18, 09:22
    Także potwierdzam wszystko co powyższe. Dodam także - niedbałości o dokumenty i ich ważność, brak kontaktu, propozycje zmian bez pokrycia - Pan Arkadiusz proponuje coś żeby utrzymać rezerwację, później ucieka od odpowiedzialności. Pani Prezes udaje że przeprasza.... Wytrzymałem prawie rok, bo umowę rezerwacyjną miałem z lutego 2017 r. i 1 raz dostałem aneks. O zwrot zaliczki z umowy dopraszałem się przez miesiąc. Dziś dostałem 2 ratę .....z zaliczki 2 tyś. Żenada na całej linii. Uciekajcie jak najdalej od tego Dewelopera.
  • jacekko-walski 20.02.18, 18:00
    Potwierdzam. Terminy ciągle przekładane, ostatnio dzwoniłem i usłyszałem tylko o kolejnym przesunięciu co najmniej o rok. Co najśmieszniejsze, gdy w 2017 roku zaczęli przyjmować rezerwacje już wiedzieli, że budowa nie ruszy. Dokładnie 16 listopada 2016 dostali odmowną decyzję na budowę. Od tego czasu wniosku ponownie już nie składali. Nie dajcie się nabrać na kolejne zapewnienia, bo nic z tego nie wyjdzie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.