Dodaj do ulubionych

Verity Rosa - Wrocław Blacharska

25.02.17, 19:11
Jestem zainteresowany mieszkaniem w tej inwestycji, dlatego szukam opinii na jej temat.
To co czytałem na tym forum o inwestycji oraz inwestorze było niepokojące, ale pochodziło sprzed kilku lat.
Czy coś zmieniło się na lepsze jeśli chodzi o współpracę z inwestorem?
Jakie były usterki występujące w mieszkaniach i garażu tej inwestycji? Faktycznie był grzyb i pleśń na ścianach w garażu podziemnym? Zostało to usunięte?
Czy jakiś obecny lokator może się wypowiedzieć nt. Verity Rosa?

Z góry dziękuje za informacje nt. Verity Rosa.
Edytor zaawansowany
  • 08.12.17, 11:42
    hej, trochę późno ale teraz odnalazłem temat. Kupiłem tam mieszkanie w 2016, ogólnie poziom wad zależy od budynku - te od strony Blacharskiej są ok, z tymi w głąb osiedla trochę gorzej. Ogólnie jeśli chodzi o bloki przy Blacharskiej 12c (te najbliżej ulicy) to tu największa i najkosztowniejsza wadą jest elewacja - co zresztą widać na pierwszy rzut oka: zacieki itd. Są też podobno problemy z tarasami, ale to raczej w tych budynkach wewnątrz osiedla. W samych lokalach co miało popękać to popękało od osiadania, więc tu staraj się o obniżenie ceny albo zwrot części kasy po dokonaniu odbioru i zgłoszeniu pęknięć do protokołu. Jeśli chodzi o bloki wewnątrz osiedla, to trochę gorzej - obok problemów z elewacją, jest też problem z parkingiem podziemnym, który jest zalewany po ulewnych deszczach (woda spływa z ulicy) - ale ten fragment ulicy będzie przebudowany w 2018 i problem zniknie. Z drugim parkingiem, tj. w blokach 12c i 12b nie ma problemów.
    Ja raczej bym się nie zastanawiał - za obecne ceny mieszkania są całkiem ok. oczywiście mówię o tych w klatce 12 b i c.
    Daj znać, czy w końcu się zdecydowałeś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.