Dodaj do ulubionych

RED Development - Nowa papiernia

11.09.16, 14:43
Witam wszystkich,

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z deweloperem RED Development? Chodzi o inwestycję Nowej Papierni, a dokładnie - Ultra Nova. Zastanawiam się nad nią i z chęcią poznam opinie innych.

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi.
Edytor zaawansowany
  • 08.11.16, 13:39
    Witam, ja mam doczynienia z deweloperem ale na innej inwestycji a dokładniej niestety kupiłem mieszkanie. Warunki początkowo rewelacyjne, współpraca do momentu zapłaty naprawdę wzorowa. Później już tak różowo nie było, opóźnienie w oddaniu budynku i trochę problemów przy odbieraniu mieszkania. Co więcej, deweloper podpisał niekorzystną umowę dla mieszkańców z tylko jednym dostawcą internetu i tv. Możliwości dodania drugiego dostawcy będą możliwe dopiero po ok 1,5 roku od oddania budynku. Deweloper sam sobie wybrał zarząd (bez wiedzy mieszkańców), a teraz stosuje dziwne taktyki aby zmusić mieszkańców do zakupu miejsc postojowych , gdzie kwota jest ogromna...
  • 21.11.16, 11:31
    Słyszałam o tej inwestycji RED Development opinie były różne jedne były bardzo pozytywne natomiast inne trochę mniej. Ja natomiast ostatecznie zdecydowałam się kupić mieszkanie od www.blockpol.pl/ ponieważ po przeanalizowaniu dojazdu do pracy o wiele bardziej odpowiadała mi oferowana przez nich lokalizacja
  • 22.02.17, 22:22
    Witam,

proszę zapoznać się z opiniami mieszkańców na stronie Nowej Papierni

www.facebook.com/pg/NowaPapiernia/reviews/?ref=page_internal

• 02.09.17, 13:43

Niestety Deweloper ukrył możliwość oceny inwestycji Nowa Papiernia i Ultra Nova na swojej stronie na facebooku. Myślę, że zostało to zrobione dlatego, że ocena inwestycji była bardzo niska (2,7).
  • 30.09.17, 14:29
    xxxxxx

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.