Dodaj do ulubionych

Wrocław - Kupię mieszkanie 3 pok. o pow. 58 - 66m

IP: 213.95.68.* 28.05.13, 14:06
Oto charakterystyka mieszkania którego szukam:

3 - oddzielne pokoje (2 duże pokoje do rozważenia)
oddzielna i widna kuchnia
nie może to być parter
nie może to być poddasze
nowe budownictwo lub stan developerski (odpada wielka płyta)
bez pośredników !!!
garaż (to nie jest warunek konieczny jeżeli jest szansa zaparkować samochód gdzieś blisko)
interesuje mnie tylko zachodnia część Wrocławia (idealnie dzielnica Fabryczna)
mieszkanie musi byc w miarę ciche i w miarę słoneczne
balkon

Jeżeli macie jakieś sensowne oferty to piszcie.
pzdr
Edytor zaawansowany
  • Gość: Grymasik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.13, 13:15
    Polecam Ci bardzo ciekawe mieszkania, świetnie pasujące do Twojego profilu - ciche, słoneczne, komfortowe w kameralnej i bardzo gustownej inwestycji City Island.
    Oferta mieszkań w tym budynku jest dobrze rozbudowana i na pewno znajdziesz takie, w takim układzie, które będzie pasowało do Twoich szczegółowych wymagań.

Mieszkania pow. 60m2 z reguły maja 3 pokoje, choć z reguły jeden z pokoi jest dziennym pomieszczeniem do spędzania czasu wolnego. Poza tym, proponowane przeze mnie mieszkania posiadają loggię lub balkon. Te umiejscowione na parterze (czego nie preferujesz, a szkoda), posiadają dwupoziomowe ogrody, co nadaje świetny wizualny efekt. Jest również przestrzenią, która dodatkowo wzbogaca wybrane mieszkanie.
    Budynek usytuowany jest w dobrej lokalizacji na ul. Dmowskiego.
  • Gość: asd IP: 213.95.68.* 29.05.13, 13:26
    Dzięki kolego za propozycję, rzuciłem okiem ale ja wyraźnie napisałem ze szukam mieszkania z oddzielną kuchnią. Jeżeli ktoś chce mieć lodówkę i zmywarkę w salonie albo smażyć kotlety w nim to niech coś takiego kupuje. Rozumiem że developerzy chcieliby żeby było jak w Afryce wszystko w jednej izbie ale ja się na to nie skuszę.

pzdr
  • Gość: K. IP: *.finemedia.pl 31.05.13, 13:49
    budnest.pl/zegarmistrzowska-wroclaw/aktualna-oferta/1-pietro/mieszkanie-z2-c Kuchnie można przenieść do pomieszczenia za ścianą, pozostanie w nim jeszcze miejsce na jadalnie. Antresola została podniesiona do wysokości 2m, możne mieścić jeszcze jedną jadalnie. Parking przy budynku. Pozdrawiam
  • Gość: K2 IP: *.finemedia.pl 31.05.13, 13:51
    budnest.pl/zegarmistrzowska-wroclaw/aktualna-oferta/1-pietro/mieszkanie-z2-c Kuchnie można przenieść do pomieszczenia za ścianą, pozostanie w nim jeszcze miejsce na jadalnie. Antresola została podniesiona do wysokości 2m, możne mieścić jeszcze jedną sypialnie. Parking przy budynku. Pozdrawiam
  • Gość: Nadi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.13, 18:23
    To chyba nie tak z tym mieszkaniem.
    Rzeczywiście układ wielu mieszkań w CI zakłada otwarte przestrzenie, jednak wiem, że teraz w fazie budowy bez dodatkowych kosztów dokonują zmian w układzie samego mieszkania. Sama wiem, ze takie rozwiązania otwartego wnętrza nie wszystkim odpowiadają, choć są też tacy, którzy takiego lokum szukają i celowo burzą wybudowane ściany.
    W budynku City Island wykonawcy są na etapie murowania ścian działowych. Jest to świetny moment na zaplanowanie jeszcze na tak wczesnym etapie układu mieszkania, oczywiście w miarę możliwości technicznych.
    Ja sama kupując jakiś czas temu mieszkanie właśnie szukałam takiego, które byłoby w fazie budowy, po to, aby mnie dodatkowe kaszty zmian lokatorskich nie zrujnowały. Nie łudziłam się, że znajdę wymarzone lokum, i jeszcze dopasowane w pełni do moich wymagań.

Z tego co widzę, to rzeczywiście ta inwestycja budzi duże zainteresowanie wśród grupy osób szukających czegoś szczególnego, interesującego, kameralnego.
  • Gość: styll IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 31.05.13, 13:55
    3 pokoje, faryczna, osobna kuchnia, i pietro
    www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/dostepne-mieszkania/mieszkanie/b-1133a?offset=9#anchor-top
  • Gość: asd IP: 213.95.68.* 31.05.13, 14:58
    Dzięki. Fajny rozkład tylko szkoda ze nie ma z 5 metrów więcej przy 3 pokojach i ta ekspozycja północno/wschodnia przy narożnym mieszkaniu też nie zachęca.
    pzdr
  • Gość: styll IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 31.05.13, 15:47
    troche wieksze i od poludnia i zachodu

www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/dostepne-mieszkania/mieszkanie/1273a-0?offset=6#anchor-top
    ps. nie patrz na metraz, patrz na funkcje kazdego pomieszczenia, czy miesci se szafa w przedpokoju, czy w sypialniach wchodza normalne lozka, biurko w kuchni stol do jedzenia i cY ciag kuchenny jest taki ze da sie cos na nim przyrzadzic, a w pokoju wypoczynek stol i jakis regal,
    jest duzo mieszkan o duzym metrazu a do pokoi nic nie da sie powstawiac
  • Gość: asd IP: 213.95.68.* 31.05.13, 16:01
    czy to będzie do oddania 30.09.2014 dopiero ?? Rozkładowo jest super mieszkanie.
  • Gość: Gorczyca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.06.13, 18:54
    Mam mieszkanie do sprzedania we Wroclawiu na Pl. Kosciuszki (3 pokoje, 58 mkw, 2 pietro, balkon, dlugie okno (do podlogi) w kuchni. Nie jest to wprawdzie zachodnia czesc miasta, ale moze warte zastanowienia. Garazy tam nie ma, ale mozna parkowac na wewnetrznym podworku (tylko dla mieszkancow).
  • karlos44 24.06.13, 19:22
    Dzięki za info ale Kościuszki odpada ze względu na lokalizację. Preferuję obrzeża miasta niż centrum.
  • Gość: asd IP: 213.95.68.* 22.07.13, 12:37
    UP
  • Gość: per pan da IP: *.finemedia.pl 23.07.13, 15:51
    2, 3 lub 4 pokoje z ogrodem. Powierzchnia ok 62 m2, parter. Polecam.

budnest.pl/zegarmistrzowska-3-wroclaw/opis-inwestycji
  • Gość: asd IP: 213.95.68.* 23.07.13, 16:18
    Dzięki ale parter i lokalizacja nie do zaakceptowania.

pzdr
  • Gość: xampyt IP: *.dynamic.mm.pl 24.07.13, 08:03
    Willa To Tu
  • Gość: asd IP: 213.95.68.* 24.07.13, 08:19
    Przyglądałem się tej inwestycji ale 16km do centrum i słaba komunikacja mnie skutecznie odstraszyły. Ja dojeżdżam samochodem to mi to rybka ale kobieta by mnie zabiła :)

pzdr
  • Gość: nulka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.08.13, 06:19
    Też szukam mieszkania we Wrocławiu. Widziałam kilka ciekawych ofert, czekam teraz na pieniądze ze sprzedaży naszego starego mieszkania i kupuję nowe
  • Gość: asd IP: *.internetia.net.pl 09.10.13, 21:03
    UP.
    Może coś nowego ? nadal szukam :( może być mieszkanie większe niz 66m kw ale musi się zmieścić w 430 tyś. słabo z tymi mieszkaniami we wro
  • Gość: asd IP: *.143.247.156.ultranet.net.pl 10.10.13, 08:20
    Dzięki, widziałem to ogłoszenie. Niestety tak jak napisałem, potrzebuję mieszkania z Oddzielną kuchnią tak ze aneksy odpadają. Pomijam już cenę tego mieszkania która bardziej pasuje do Mokotowa w warszawie niż do Gądowa...
  • Gość: kr IP: *.warszawa.vectranet.pl 17.10.13, 23:13
    www.szybko.pl/sprzedaż/mieszkania/Wrocław/Centrum/2064928
  • Gość: Bartek IP: 46.187.173.* 30.10.13, 11:54
    Fajne mieszkania we Wrocławiu sa na osiedlu Impressio. Teraz na tym osiedlu jest ciekawa promocja.
  • Gość: asd IP: *.143.247.156.ultranet.net.pl 30.10.13, 12:09
    aneksy.... odpada
  • Gość: renja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.13, 18:03
    AZ budownictwo w Partynicach na Malowniczej buduje bardzo fajne mieszkanka z ogródkiem azbudownictwo.com/partynice-park-mieszkania
    parter ale to niskie budownictwo. W podziemiach są garaże i komórki dodatkowo
    Kuchnia wprawdzie otwarta ale można spokojnie zmieniać wszystko w projekcie i dowolnie stawiać ścianki , może i da się ją oddzielić od salonu Ja tam kupiłam dwupoziomowe i praktycznie cały środek z narzeczonym zmieniam wg naszego pomysłu , tak samo chyba z tymi jednopoziomowymi jest
  • matematyczka72 30.04.18, 23:59
    Hej. Ja ze swojej strony mogę polecić mieszkanie z antresolą wrocław od dewelopera PCG. Sama kupowałam od nich niedawno i jestem bardzo zadowolona ;)
  • kkk001 15.06.18, 14:32
    Mam podobne mieszkanko od PCG . Okolice Muchoboru Wielkiego są fajne, możesz być bliżej natury nawet w mieście
  • lissa82 28.08.18, 13:30
    Mnie ostatnio zainteresowała nowa inwestycja developera Scandi Home www.villescandi.pl/ - nowoczesne domy szeregowe w willowej zabudowie, piękna, zielona okolica, nieopodal park Szczytnicki, a do centrum masz zaledwie 9 minut

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.