Dodaj do ulubionych

LC Corp - opinie

18.02.13, 22:39
Zastanawiam się nad kupnem szeregówki na osiedlu Potokowa od LC Corp. Czy ktoś już odbierał jakieś mieszkanie zrealizowane przez LC Corp? Bardzo proszę o opinie na temat spółki Czarneckiego.
Edytor zaawansowany
  • 22.02.13, 21:09
    Co do inwestycji nie wiem, choć te domki na Potokowej wydają się być jakieś takie malutkie - niewielkie okienka, niskie kondygnacje. Ale jak chodzi o ogólną kulturę biznesową firm L.Czarneckiego, to jest ona na niskim poziomie, dość przypomnieć zeszłoroczną aferę z Getin-Bankiem (nawet "Wyborcza" pisała) - chodzi o naciągnięcie tysięcy ludzi na tzw. produkty finansowe oferowane jako półroczne lokaty, które w rzeczywistości są wieloletnimi "produktami ubezpieczeniowymi", na których zarobienie jest niemożliwe, natomiast strata jak najbardziej - nieświadomi ludzie tracili po pół roku 1/3 wpłaconych pieniędzy z tytułu "opłat manipulacyjnych", które mieściły się w załączniku, którego klient nie podpisywał, a o którym nie było mowy w umowie. Po nagłośnieniu sprawy ci którzy mieli ochotę na walkę odzyskali część swojej kasy, pozostali raczej nie. Prawie zapomniana jest już sprawa z emisją akcji LCCorp (czyli developera o którym mówimy). Akcje zostały na emisji sztucznie wywindowane do 6,5zł/szt po czym szybko spadły do ok. 1zł/szt. Sam Lesio obejmował je po 1zł, więc na tym sporo zyskał i wybudował za to Sky Tower, dlatego nie ma teraz ciśnienia na sprzedaż tamtejszych "apartamentów". Warto też wspomnieć o niedawnym zastraszaniu przez firmy Lesia internauty, który nakręcił i umieścił w internecie zniszczone w kolizji z murem 'Lamborghini' z logotypem LC Corp.

Tak więc, zanim ktoś wejdzie w interesy z firmami Czarneckiego, niech sprawę dobrze przemyśli.

• Gość: NEGOCJATORNIA.PL IP: *.jmdi.pl 24.02.13, 16:05
    Witam,
    przed każdym zakupem nieruchomości trzeba sprawdzić umowę ze deweloperem.

Po zapoznaniu się z umową mogę dać Panu opinię.

W przypadku zainteresowania proszę przesłać umowę na email: biuro@negocjatornia.pl
  • Gość: olo IP: *.dynamic.chello.pl 17.09.13, 21:25
    LC Corp Invest XV Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, adres: 53-333 Wrocław, ul. Powstańców Śląskich nr 2-4, posiadająca NIP 899-27-08-567 i REGON 021394729, posiadająca kapitał zakładowy 5.000,00 zł

LC Corp sprzdaje mieszkania jako spółka Z O. O. kapitał 5 tys.
    Chyba nie trzeba tego tłumaczyć.
  • Gość: Przyszły lokator IP: *.dynamic.mm.pl 25.03.13, 20:24
    Witam,
    jak w niku, jestem przyszłym lokatorem inwestycji przy ulicy Potokowej LC Corp. Mieszkanie kupiłem gdy w ziemi była jeszcze dziura, oczywiście były obawy przed zakupem, ponieważ nigdy nie wiadomo na jakiego dewelopera można trafić. Odnośnie samej firmy LC Corp mogę powiedzieć, że obsługę mają kiepską chociaż nie wszystkich pracowników tak bym ocenił. Ale to chyba indywidualne spostrzeżenie więc nie ma co budować opinii na jednym kliencie. Pod koniec lutego byłem na odbiorze zakupionego mieszkania i przyznaje, że wykonawca "ARKOP" odwalił kawał dobrej roboty, poza tym z tego co się dowiedziałem to na inwestycji zakupili też mieszkania pracownicy firmy więc raczej wątpię żeby utopili tam pieniądze gdyby wiedzieli że ta cała inwestycja to lipa. Widziałem wykończenie mieszkań na osiedlu Maestro też LC Corp, gdy podwykonawcą również był ARKOP - skoro już wtedy byłem zadowolony, to podszedłem do Potokowej z dużą dozą zaufania. Póki co jestem zadowolony z zakupionego mieszkania i staram się odgradzać politykę Getinu, akcję z akcjami LC Corp czy nawet rozwalony samochód o którym pisał poprzednik - debili nie brakuje więc i nawet w dobrych firmach trafi się pajac co narobi negatywnej opinii. Mieszkanie jest dobrze wykończone, okolica jest cicha i spokojna, Kozanów wzmocnił wały więc prędzej uderzy w osiedle meteoryt niż je zaleje ;) Nie byłem wewnątrz szeregówek ale podobają mi się projekty mieszkań, dobrze rozplanowane, zależy kto czego szuka.
    Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania to pisz.
  • 26.03.13, 22:21
    Teraz tylko ad vocem:

Gość portalu: Przyszły lokator napisał(a):
    > Kozanów wzmocnił wały więc prędzej uderzy w osiedle meteoryt niż je zaleje
    > ;)

Przyszły lokatorze,
    To raczej zła wiadomość, że Kozanów wzmocnił wały, bo jest po drugiej stronie rzeki Ślęzy, co znaczy, że teraz Ślęza może się przelać właśnie na stronę Maślic...

• Gość: Kamil IP: *.internetia.net.pl 30.03.13, 20:59
    Oglądałem pare tygodni temu wykonczone szeregi, chcialem sprawdzić firme i kupuje akurat od LC Corp mieszkanie z innej inwestycji,
    W dzisiejszych czasach trzeba na deweloperów bo duże ryzyko upadków, LCC upadek raczej nie grozi, mam wzór umowy i żadnych zastrzeżeń w porównaniu z kilkoma innymi, rachunek powierniczy dodatkowo zabezpiecza, nie ma waloryzacji, można dokonywać zmian w projekcie bez dodatkowych opłat,
    Co do Potokowej,
    - fajne okna z roletami
    - dość dobre wykonanie wylewek i ścian - równe, gładkie
    - schody betonowe w cenie
    - w mniejszych szeregach konieczne całkowite otwarcie kuchni na salon - mała powierzchnia
    - minus - w niektórych szeregach z sypialni na taras wychodzi sie przez 20 cm próg - wynika to z tego że poniżej jest garaż
  • Gość: beata IP: *.dynamic.chello.pl 19.07.13, 14:46
    Zostałam oszukana przez LC CORB.
    Zarezerwowałam mieszkanie na Powstańców 33 w Ząbkach potem napisałam e-maila o możliwość udzielenia rabatu na nie albo bonus w postaci komórki lokatorskiej (zrobiłam tak jak powiedziała Pani z biura sprzedaży aby wysłać prośbę mailowo a i tak będzie rezerwacja). Zadzwoniłam po 3 dniach (data końca mojej rezerwacji) by się upewnić czy nadal mam rezerwację na nie i rezerwacja nie przepadnie w chwili czekania na odpowiedz zarządu - poinformowano mnie rezerwacja jest i będzie do dnia Pani odmowy bądź decyzji zakupu - sprawdzono jeszcze raz wszystko i wydłużono ją więc czekałam.
    Tudzież w tym samym czasie ktoś inny sobie je wykupił.
    Zostałam naciągnięta i oszukana gdyż w tym samym czasie co miałam na 100% rezerwację na mieszkanie odmówiłam innemu deweloperowi wynegocjowanego rabatu na mieszkanie mówiąc że kupuję w LC CORB.
    Zostałam z niczym.
    Tamten deweloper sprzedał już mieszkanie, a LC CORB nie posuwa się do odpowiedzialności za to co zrobił - twierdzi przepraszamy błąd systemu!!!
    To jest oszukiwanie klientów - skoro rezerwacja jest to powinna być a nie znika sobie gdy przychodzi inna osoba ....
    Jak można rezerwować to samo mieszkanie 2 czy 3 razy zupełnie innym osobą ?
    Jak można proponować ten sam lokal w rezerwacji kilku kupcom naraz!
  • Gość: śledź IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.07.13, 10:17
    Jeśli komunikowałaś się z nimi równie poprawną polszczyzną, co na tym forum, to sądzę, że mogli się wstydzić mieć takiego klienta i pogonili Ciebie, żeby nie było obciachu.
    A swoją drogą, to przecież podobno deweloperzy proszą sie, żeby kupować ich mieszkania, więc czym się przejmujesz. Na pewno jest następny tysiąc czekających wlaśnie na Ciebie.
  • Gość: MIESZKANKA LCROP IP: *.centertel.pl 12.10.13, 20:40
    Dramatyczna pomoc, nieprofsjonalna współpraca z mieszkańcami, od półtorej roku stojący nowo postawiony blok w którym kupiłam mieszkanie z firmy L.Crop to była najgorsza decyzja w moim życiu mieszkanie mi zalewa w porach zimniejszych po jakimkolwiek użyciu ogrzewania centralnego! KOMUNIKOWANE TO BYŁO WIELE RAZY ktos przyszedł popatrzył uznał że nie jednak to chyba nie istotne ze nie dlugo w calym bloku bedzie grzyb i nic wiecej przyszedł kolejny okres grzewczy i znowu stało sie to samo ponownie nowo pomalowane ściany puchną i odpada od nich łupinami FARBA na korytarzu nie wygląda to lepiej. DRAMATYCZNA FIRMA w kolejnych komętarzach nie wiem czy wytrzymam i nie wyrażę się bardziej bluźniąc, bo obojętność dewelopera i calej reszty jest SKANDALICZNA! Niech ta firma upadnie jak najszybciej a negatywne fora niech powstają ! ludzie którzy cos o tym juz wiedza starają sie o to z wielką przyjemnością.
  • Gość: pytam się IP: *.dynamic.chello.pl 29.10.13, 19:04
    Co cię zalewa? woda z kaloryferów? czy u sąsiada na górze pralka ma pęknięty wężyk?
    Piszesz bez ładu i składu, masz tylko podstwowe wykształcenie czy jak?
  • Gość: C3PO IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.05.14, 15:22
    U mnie na Granicznej wszystko w porządku
  • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.13, 17:15
    Moja córka rezerwowała mieszkanie na Granicznej we Wrocławiu i nie było z tym żadnych problemów.
  • Gość: Piotr IP: *.dynamic.chello.pl 24.10.13, 22:00
    Zapraszam na nowe forum mieszkancow

powstancow33.fora.pl/
  • 16.05.14, 19:44
    strona na fb lccdeweloper.pl/?page_id=2
  • 16.05.14, 19:45
    strona dla mieszkańców na fb : www.facebook.com/powstancow33?fref=ts
  • Gość: mmm166 IP: *.play-internet.pl 27.07.13, 08:15
    Jeśli potrzebujesz profesjonalnego doradcy przy zakupie nieruchomości, jestem do Państwa dyspozycji.

Pomogę:
    - wybrać i ocenić mieszkanie
    - wynegocjuję lepszą cenę
    - ocenię umowę i wynegocjuję korzystne dla klienta zapisy
    - ocenię zgodność transakcji z nową ustawą deweloperską
    - pomogę we wszystkich formalnościach , w tym również kredytowych

Zapraszam do współpracy - tel. 884 985 444,
    doradca_nieruchomosci@wp.pl

• 20.06.16, 22:20
    PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ. Uprawia bandyckie metody kradzieży pieniędzy!
    Mimo, że podpiszą z wami dokument, że w razie gdy nie uda się wam kupić mieszkania to przysługuje się wam zwrot pieniędzy to nie dotrzymują tej umowy. Wszyscy prawnicy mówią, że nie mają prawa tak robić, ale i tak zanim się nie wygra sprawy w sądzie to nie zwrócą tych pieniędzy. Pewnie liczą na to, że niektórym nie będzie się chciało już ich pozywać / będą się bali, że przegrają. Mimo wszystko warto walczyć, bo to co ta firma wyprawia to zwykła bandziorstwo. Tygodniami słuchaliśmy, że przelew został wysłany "wczoraj" i powinien za chwilę być na koncie. To była zwykła gra na zwłokę, bo okazało się, że bez procesu sądowego nie oddali ukradzionych pieniędzy.

Każdemu kto zastanawia się nad zakupem mieszkania u nich radzę zastanowić czy warto zaufać firmie która wychodzi z założenia, że jedynym sposobem na wzbogacenie się jest bezprawne grabienie wartości innych ludzi. Na czym jeszcze mogą oszczędzać, gdzie będą szukali pieniędzy? Zwykli złodzieje.
  • 26.08.16, 23:35
    Mam podobną opinię o tej firmie. Ja niestety posiadam czteropokojowy problem. Kłopoty zaczęły się gdy przysłano do mnie ekipę , która miała dokonać napraw gwarancyjnych. W tym momencie po prostu nie mam gdzie mieszkać. W dwóch pokojach mam od nowa położone tynki na całych ścianach, oczywiści nikt nie chce znowu dać mi na nie gwarancji. Na pozostałych ścianach we wszystkich pokojach mam ogromne łaty i kładziony jest tynk. A współpraca z dwoma ekipami jest drogą przez mękę. To jest koszmar. Trzeba być fachowcem budowlanym ,żeby coś zrobili poprawnie. Poprawiali nawet balkon, bo zatrzymywała się na nim woda deszczowa. Okno balkonowe było źle wprawione , nie zgodnie z planem. Mało tego zniszczenia przy "naprawach" są ogromne. Począwszy od paneli, kończąc na stłuczonej lampie. Najgorsza jest ignorancja kierownika. Jeżeli mogłabym cofnąć czas, nigdy nie zdecydowałabym się na mieszkanie od tego dewelopera. To jest koszmar i do tego bardzo drogi.
  • 15.02.17, 15:57
    Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami! Złodzieje jakich mało. Wszystko było ok do momentu kiedy na ścianach zewnętrznych przy łazience pojawiły się mokre pokryte pleśnią plamy- po kilku niezbyt profesjonalnych wizytach stwierdzono, że to moja wina bo zmieniałam instalację wodnokanalizacyjną. Ok, nie ma problemu osoba,która zajmowała się wykończeniem,powiedziała że jeśli wina jest po jego stronie to naprawi na własny koszt. Rozwalono mi pół łazienki, zero przecieków. Kolejna wizyta ''specjalisty''... nie nie to musi być kanalizacja. Zamówiłam badanie termowizyjne, nic nie przecieka.Wg Pana, który robił badanie pękła płyta pod mieszkaniem i wilgoć dostaje się z garaży. Wysłałam wyniki do dewelopera, podając kontakt do osoby robiącej badania- liczyłam, że ktoś to zajmuje się budownictwem będzie umiał zinterpretować wyniki-okazuje się, że nie. I od nowa jak zdarta płyta Panie z biura powtarzają, że to na pewno kanalizacja. To będzie długa walka, ale nie zamierzam się poddawać. Raczej też przemyślałabym drugi raz zakup mieszkania od tego dewelopera.
  • 30.07.17, 11:29
    Witam, na jakiej inwestycji jest ten problem?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.