Dodaj do ulubionych

Dom w Brzezinie, deweloper Ekdom

IP: *.finemedia.pl 21.01.13, 11:14
Witam, czy ktoś zna takiego dewelopera jak Ekdom? Zastanawiam się nad zakupem szeregówki w Brzezinie. Obawiam się mieszkania za mistem, ale okolica jest taka zielona, że jestem bardziej na tak. Biorę pod uwagę jeszcze zakup mniejszego mieszkania w tej samej cenie na stabłowicach, ale to już blok. Jakie są wasze doświadczenia??"?
Edytor zaawansowany
  • Gość: kriss IP: *.217.146.194.generacja.pl 21.01.13, 16:25
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: AnnaMaria IP: *.free.aero2.net.pl 22.01.13, 18:03
    Podaj źródła, gdzie można poczytać o Ekdom lub napisz swoje doświadczenia z tym deweloperem.
  • Gość: leszek IP: *.finemedia.pl 11.01.14, 15:25
    Przede wszystkim bardzo uczciwa i rzetelna firma. Bez ryzyka wpadki finansowej. Firma pochodzi z Brzeziny, więc zależy im na dobrej opinii. Kupiliśmy dom w 2012 r. i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo jasne i niezmienialne w trakcie realizacji zasady. Wykonanie inwestycji bez najmniejszych opóźnień i co najważniejsze jakość wykonania. Jest zupełnie bez zarzutów. Piony, wykończenie detali perfekcyjne. Są godni polecenia. W razie pytań podaje tel.604069325.
  • luiza94 10.04.18, 23:07
    Ja czekam na szeregówkę. Ogólnie kontakt z deweloperem ok, ale denerwuje mnie, że jest masę rzeczy za które trzeba dopłacać. Właz na strych 2 tyś, wydaje mi się że to powinno być w standardzie, w razie awarii dostęp do strychu, dachu raczej jest potrzebny. Gniazdka dodatkowe 150 zł każde,np. w kuchni jest zaplanowane 4 gniazdka na 1.lodówke,2. płytę indukcyjną, 3. piekarnik, 4.zmywarka + Okap, i jakieś gniazdo na ekspres do kawy czy miksera,a może mikrofala trzeba dokupić=450zł. Dojście wody na ogródek- płatne, gdyby ktoś chciał ogrzewanie podłogowe( jeśli dobrze pamiętam )do 12 m 2 tyś, wentylator w ciemnej łazience 200 zł. Jest jeszcze kilka innych rzeczy płatnych jak tak zebrać to do kupy to wychodzi 5-8 tyś. Zależy od wymagań kupujących. No szkoda że nie byłam uprzedzona wcześniej, bo jeśli doliczyć do tego udział w drodze, to w moim przypadku dopłat wychodzi 15 tyś. Wiem że większość deweloperów ma te rzeczy ,za które ją dopłacam, w standardzie. I nie mam na myśli mieszkań gdzie metr kosztuje 7 tyś. Wielu moich znajomych kupiło ostatnio mieszkania też na obrzeżach Wrocławia i płacili za metr w przedziale 390zł-4300 zł. Tym jestem rozczarowana!
  • mkazmierczuk 25.05.18, 23:04
    Moja opinie z Google: "Z firmą współpracuje się zdecydowanie dobrze. Przy podpisywaniu umowy wszystkie dodatkowe rzeczy czy opłaty były jasno omówione. Kontakt z firmą jest bardzo dobry (telefoniczny, jak i mailowy). Profesjonalna firma z dużym, wieloletnim doświadczeniem. Atmosfera rodzinna :) Tak odczuwałam! Na budowę można było się dostać po poinformowaniu kierownika i przejście z Nim na plac budowy :) Firma udziela gwarancji po przekazaniu klucza. POLECAM! PS. To jest MOJA WŁASNA OPINIA, więc informacja dla ludzi mniej życzliwych: nie miałam za żadną dobrą opinię zapłacone :D"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.