Dodaj do ulubionych

Cała prawda o negocjacjach cenowych z developerami

IP: *.wroclaw.vectranet.pl 24.09.12, 10:28
Witam,

pochwalmy się na forum ile udało nam się wynegocjować w ostatnim czasie od developerów kupując mieszkanie.
Proszę podawać nazwę developera - cenę ofertową i cenę transakcyjną. W przypadku negocjacji poza cenowych (miejsca garażowe, komórki lokatorskie, itp.), proszę również o tym wspomnieć.
Zobaczymy kto będzie najlepszy :-).

Pozdrawiam
Franciszek P.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Rafael IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.09.12, 10:37
    wsioki przyjezdne, dorabiające w biedronce na dwa etaty z kredytami na 50 lat poręczanymi przez mamusię i tatusia.... uświadomcie sobie, że TARGOWANIE się to oznaka wiochy!!! Normalny człowiek nie tylko się nie targuje, ale zawsze zostawia napiwki jeszcze! Ja mieszkanie kupiłem za gotówkę, wszedłem do biura, powiedziałem to poproszę, kasa na stół i tyle! Spaliłbym się ze wstydu jakbym miał się o cokolwiek TARGOWAĆ!
  • Gość: Wielki Klient IP: *.217.146.194.generacja.pl 24.09.12, 10:50
    Popieram. Ja jako człowiek światowy, z prawdziwą klasą, zapłaciłem dwa razy więcej niż wynosiła cena ofertowa, ponadto podarowałem prezesowi firmy zegarek Patek Philippe, obsługujących mnie pracowników niższego szczebla obdarzyłem Rolexami. Uważam, że tak powinno się załatwiać wszystkie transakcje.
  • Gość: Nie rzucim ziemi IP: 80.50.143.* 24.09.12, 13:13
    Widać że nie znasz współczesnych trendów. Mamy kryzys, teraz zegarki nie są modne. Sztabki złota są obecnie najmodniejszą formą nagradzania kafelkarzy, hydraulików i innych wykończeniowców mieszkanka. Działowi sprzedaży developera wypada dać sztabki platyny, która pomimo mniejszej płynności stanowi przejaw dobrego smaku i niesztampowej elegancji, natomiast dla prezesa zaproszenie do wspólnych interesów i double eagle.

Za mieszkanie płaciłem możliwością patrzenia na moją zajebistość. Jest bezcenna więc nie ma jak przeliczyć.
  • Gość: anza IP: *.wroclaw.vectranet.pl 14.10.12, 21:28
    hihi, dzieki za ten sarkazm:) super reakcja:)
  • Gość: Franki_31 IP: *.wroclaw.vectranet.pl 24.09.12, 10:52
    No tak, grunt się pod nogami developerów pali, a to wywołuje emocje i frustrację.
    Rozumiemy i współczujemy!
    Ale nie zwracajmy uwagi na frustratów i wróćmy do naszego tematu.
  • Gość: Olo IP: *.30.235.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.09.12, 11:39
    Tak jest, bo bez deweloperów świat byłby piękniejszy. Na pohybel złodziejom!
  • Gość: telenowela... IP: *.finemedia.pl 24.09.12, 11:48
    Ktoś zadaje konkretne pytanie i jak zwykle pojawia się forumowa telenowela ,stek bzdurnych komentarzy,że deweloperzy złodzieje, wiocha się targować, itd. Po co?
  • Gość: naczelny IP: *.play-internet.pl 24.09.12, 16:19
    jak nazywasz kogoś złodziejem, to wiesniaku, po co kupiles-kupujesz mieszkanie??? i jeszcze o targowaniu wyjeżdzasz???
  • Gość: Franki_31 IP: *.wroclaw.vectranet.pl 25.09.12, 19:41
    No to co, udało się komuś coś wynegocjować?
  • Gość: Pan kleks IP: *.30.26.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.09.12, 21:00
    Książkę piszesz?
  • Gość: bydlak IP: *.zone6.bethere.co.uk 26.09.12, 18:50
    choj ci w dupe frajerze
  • Gość: kapitan IP: *.217.146.194.generacja.pl 27.09.12, 08:43
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Git IP: *.cable.tvk.wielun.pl 15.10.12, 23:29
    Przy gotówce urwałem 15% plus dodatki ( komórka,parking). Pozdrawiam
  • Gość: Ania IP: *.wroclaw.vectranet.pl 16.10.12, 08:39
    Mnie udało się wynegocjować 20% i miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Na Krzykach :-).
  • Gość: lacoste IP: *.217.146.194.generacja.pl 16.10.12, 09:41
  • Gość: heh IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.12, 10:26
    urban legends
  • Gość: Ania IP: *.wroclaw.vectranet.pl 16.10.12, 11:49
    Takie czasy nastały... choć domyślam się, że wypowiadającym się tutaj developerkom jest to nie w smak, że pisze się o "kuchni negocjacyjnej", ale taki rynek moi drodzy! Rynek kupującego! Jak by to powiedział mistrz, kto nie negocjuje ten trąba :-).
    Czas obniżyć 30% marżę na mieszkaniu, o czym pisała wczoraj gazeta...
  • Gość: antyidioci IP: *.217.146.194.generacja.pl 16.10.12, 14:11
  • Gość: Ania IP: *.wroclaw.vectranet.pl 16.10.12, 14:36
    Szanowny Panie
    Czasami lepiej jest nie odzywać się wcale i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości!
  • Gość: Heniek IP: 194.251.119.* 16.10.12, 14:56
    Nie przejmuj się, Twój post wiele zrobił (dzięki!), dlatego wielu "wrogów" teraz szczeka. Prawda boli tych co kupili na górce i tych co próbują wcisnąć ludziom drożyzne.
  • Gość: antyidioci IP: *.217.146.194.generacja.pl 16.10.12, 15:12
  • Gość: Franciszek P. IP: *.wroclaw.vectranet.pl 21.11.12, 09:21
    Rozmawiałem wczoraj z pośrednikiem nieruchomości REALNE ceny mieszkań - również na rynku wtórnym lecą na łeb na szyję... rok 2013 powinien być ciekawy :-).
  • Gość: Rufus IP: *.182.181.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.11.12, 18:41
    Deweloperki pójdą z torbami, świat bez nich będzie piekniejszy. A wszystkie lajzy, które dały się nabrać i kupowaly po 8 tys m2 niech zaczną się modlić bo przesrali życie.
  • oskarro70 20.03.18, 14:43
    No właśnie często się zdarza i często czytam, że ludzie narzekają, że ceny w górę poszły i takie inne pierdoły. Bo po prostu nie śledzą. Właśnie trafiłem na ich promocję, udało mi się. Satysfakcja ze współpracy i zero negatywu. Również polecam Home Invest
  • niesmialyfacet 24.04.18, 18:13
    tak tak, pośrednik sam siebie poleca. Unikajcie tych pijawek bo zawsze wasze pieniadze praktycznie za nic ida do jego kieszeni, nawet rak sobie nie ubrudzi. Od umowy jest notariusz i prawnik a nie posrendik tj niepotrzebne ogniwo i to z wygorowanymi oczekiwaniami finansowymi
  • nordwill 14.05.18, 08:47
    ja to miałem dobre doświadczenie jeśli chodzi o cenę z deweloperem. Jeśli komuś zależy na bardzo miłej i fachowej obsłudze i dobrych cenach to polecam Home Invest.
  • kolorek23s 20.05.18, 11:01
    Mi ostatnio udało się wynegocjować o 30 000 złoty mniej.
    Mieszkanie kosztowało wstępnie 240 tysięcy , a ja kupiłem za 210 tysięcy.

• czekolada2406 19.07.18, 11:31
    Polecam Home Invest - zarówno jako miejsce pracy jak i dewelopera. Sama kupiłam od nich mieszkanie. Wykończenie dobre, nowoczesne i wyższy standard. Cena rozsądna

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.