Dodaj do ulubionych

WR0CLAW - jaka firma ochroniarska?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.06.12, 22:53
Jaka firme ochroniarska polecacie we Wroclawiu, chodzi o tzw. patrole interwencyjne, a wiec przyjazd na miejsce w razie wlaczenia sie alarmu (lub nacisniecia przycisku antynapadowego w domu).

Nie bede wymienial nazw firm, zeby nic nie sugerowac, osoby, ktore z nich korzystaja same wiedza, kogo maja :) wiec prosze o jakies opinie.

Bo, to gdzies znajde takie dane, ile obiektow chroni dana firma w tym miescie i ile ma patroli, zeby sobie nastepnie obliczyc, w ktorej stosunek ten jest najkorzystniejszy, (a tym samym realnie najszybszy czas przyjazdu) to nie wierze.

aha, dodam, ze alarm juz jest zalozony przez inna firme, pozostala kwestia podpiecia sie pod firme ochroniarska. Chodzi o dom jednorodzinny.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 09:23
    do góry
  • Gość: soreya MS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 11:26
    Przestrzegam przed BETA Security System GROM HP. To nieporozumienie.
  • Gość: wietrzna IP: *.217.146.194.generacja.pl 16.07.12, 10:00
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: 15-ty IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.07.12, 01:43
    Ja polecam Krajową Sieć Alarmową SKSR. Działa non-profit (składka członkowska zaledwie 20 zł/mc) i to chyba jedyny w Polsce alarmowy system bezpieczeństwa z prawdziwego zdarzenia. www.ratownictwo.org

Z ich strony:
    Profesjonalny, Supernowoczesny Monitoring Systemów Alarmowych

Skuteczne zabezpieczenie i ochrona domu, mieszkania, firmy przed włamaniem, pożarem
    i wybuchem gazu.

Natychmiastowe wezwanie pomocy w przypadku napadu.

Przycisk w Sieci Życia® zapewnia natychmiastowe wezwanie pomocy medycznej w przypadku zasłabnięcia. Zadbaj o to, żeby Twoi bliscy już nigdy nie byli sami.

Bezpłatne porady jaki alarm wybrać do domu, mieszkania czy firmy.

• 18.07.13, 14:55
    moim zdaniem godna uwagi jest ta firma ochroniarska Wrocław wbrew pozorom nie jest zbyt bezpieczny szczególnie na obrzeżach, gdzie właśnie jest najwięcej domów jednorodzinnych i tam grasuje najwięcej włamywaczy
  • Gość: Ronin IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.14, 21:12
    Też mieszkam na uboczu i w pełni się zgadzam - nie jest zbyt bezpiecznie. Dlatego założyłem sobie system alarmowy. Korzystam z usług agencji ochrony SMA - jestem bardzo zadowolony. Dotychczas nie było żadnego problemu.
  • 30.03.15, 16:33
    youtu.be/KIBtzGzB-hA
  • 30.03.15, 16:33
    youtu.be/KIBtzGzB-hA
  • Gość: marmar IP: *.120.126.105.telemedia.pl 02.03.14, 15:04
    Jak Cie stać to ASCO, miałem styczność z patrolami z okolic legnickiej i to już konkret goście, uzbrojeni, ale nie wiem jak z cenami. Juwentus to podobno 'emeryci', słyszałem że DELTA jest nieźle przeszkolona, ale żadnych konkretów.
    Najważniejsze żeby firma była duża = duża ilość patroli, osobiście polecam Solid, dojazd w mieście umowny to 5-7 min, pod miastem (kiełczów) 15-20 min.
    Najlepiej podowiadywać się gdzie dana firma ma punkty startowe dla patroli.
  • Gość: . IP: *.toya.net.pl 03.03.14, 18:59
    Grupa przestraszonych emerytów. „Chronią” osiedle na którym mieszkam. Zapytasz ich o coś to zachowują się tak jak gdyby się zgubili i niewiedzieni gdzie są. Żal na nich patrzeć. Jedyna ich aktywność na pilnowanym osiedlu, to potwierdzić swoją obecność w wyznaczonych punktach o wyznaczonej porze i szybciutko schować się w swoim kantorku. Totalna lipa.
  • Gość: k IP: *.finemedia.pl 19.03.14, 22:07
    zgadzam sie z przedmówca - zero zaangażowania, tylko bierne wytyczanie trasy
  • Gość: agent IP: *.free.aero2.net.pl 13.05.14, 09:11
    Ciekawe jak Ty byś się zaangażował za 5zł na godzine?
  • Gość: grzegorz IP: *.dynamic.chello.pl 22.05.14, 15:56
    ja mam do czynienia od lat z Impelem, najpierw kiedy pracowałem w banku, a teraz w miejscu zamieszkania, mamy takie małe kameralne osiedle domków i zdarzały się włamania, zainwestowaliśmy w monitoring i sprawdza się, przyjeżdżają naprawdę szybko
  • Gość: Marco IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.05.14, 10:33
    U nas na osiedlu od lat jest Juwentus, większych wpadek nie mieli, chociaż szału też nie ma (kiedyś do awantury z taksówkarzem jeschali kilkadziesiąt minut)
  • 29.04.15, 11:01
    Zdecydowanie polecam firmę PORTOS, bardzo rzetelni i sprawdzeni. kompetencja i szybkość reagowania. Po prostu to co najważniejsze
  • 01.06.15, 09:48
    Korzystam z Portosa już parę ładnych lat i faktycznie jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
  • 12.06.15, 10:04
    Ja bym poleciła Portosa- od lat ochraniają mi domek i nie miałam nigdy problemów:)
  • 11.09.17, 11:45
    Może konsalnet? U mnie na osiedlu działają już 4 rok. Jedna z bardziej profesjonalnych firm z dobrym systemem zabezpieczeń.
    Tu masz do nich linka : www.konsalnet.pl/oferta/monitoring/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.