30.03.12, 21:18
zdecydowałam się na napisanie tej opinii o Archicomie, ponieważ panuje powszechne przekonanie, że deweloper to straszne zło. Ja też bardzo bałam się kupna mieszkania od dewelopera bo sporo się naczytałam złego na ten temat. Nie wiem jak jest gdzie indziej bo to pierwsze kupione przeze mnie mieszkanie ale jestem naprawdę miło zaskoczona. Na początku oczywiście piękne reklamy, miła obsługa wizyt na budowie tylko tyle ile chciałam i kiedy chciałam. Czytając różne opinie o deweloperach i o Archicomie spodziewałam się, że po podpisaniu umowy czar tryśnie. Tak jednak się nie stało. Podpisałam (nawet udało mi się ponegocjować cenę i warunki umowy), a opiekun klienta był nadal do mojej dyspozycji. Zależało mi na szybkim odbiorze i Pani Renata z Archicomu mi w tym pomogła. Fakt już nie rzucała się na telefon po jednym sygnale jak przed zakupem, ale przynajmniej zawsze oddzwaniała i mogłam na nią liczyć. Miałam trochę usterek, co mnie wkurzyło na początku, bo po pierwsze zbudowali już tyle mieszkań na tym osiedlu więc mogli by już nie popełniać prostych błędów, ale ku mojemu zdziwieniu już na drugi dzień skontaktował się ze mną jakiś pan inżynier i za chwilę pojawił się z ekipą naprawczą i poprawki naprawdę poszły sprawnie. Potem moi doradcy podatkowi doradzili mi abym do umowy na kupno mieszkania wprowadziła swoją mamę. Spodziewałam się, że będą kłopoty bo mieszkanie zapłacone więc co dewelopera będą obchodzić moje podatki. Ale wystarczyła jedna rozmową z Panią Renią i już się uspokoiłam, co więcej szybko przygotowano mi papiery do podpisania i sprawa była załatwiona. Mam nadzieję, że tym postem nie zapeszę i nie spotka mnie nic niemiłego. Ale póki co jestem naprawdę bardzo zadowolona.
Edytor zaawansowany
  • Gość: bea3313 IP: *.bredband.comhem.se 31.03.12, 08:10
    to sie ciesze, bo wlasnie wczoraj podpisalam z nimi umowe :)
  • pieczarska 31.03.12, 17:14
    a na którym osiedlu? może będziemy sąsiadkami ?
  • Gość: zniesmaczony IP: *.205.80.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.03.12, 21:45
    Pieczarska pracuje dla Archicomu, bezczelnie nagania. Tanie chwyty.
  • Gość: maka IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 21.04.12, 06:14
    a to ja tez musze pochwalic Archicom, moja opinia to profesjonalisci ktorym spokojnie mozna powierzyc pieniadze,
    pani Reni nie znam, kupowalam u pana Piotra i tez bylo ok
  • Gość: Komedia IP: 156.17.194.* 22.04.12, 13:13
    żałosna banda naganiaczy z archikomu:)) wszystkie te wpisy robią pracownicy firmy:))) żenujące.
  • niestaly_czytelnik 22.04.12, 22:52
    Marketing na forach też trzeba umieć uprawiać tak, aby nie budził podejrzeń. A tutaj jakaś żałosna panienka na stażu pisze takie epistoły. Przecież to można zrobić bardziej filigranowo.
    Ceny mieszkań gwałtowanie spadają, a najwięcej we Wrocławiu, co pokazał ostatnio jeden z raportów. Jest to oczywista tendencja w sytuacji nasycenia rynku i wyczerpanej zdolności kredytowej młodych ludzi. Poza tym każda bańka spekulacyjna musi się kiedyś skończyć, akurat ta w Polsce trwała wyjątkowo długo, uparcie stymulowana przez rząd PO programem "Rodzina na swoim", który po pewnym czasie ewoluował do "Singiel na swoim".
    Jeżeli kogoś stać na czekanie, to ma pewność spadków cen, które sięgają już nawet 30% (bez uwzgl. szalejącej inflacji) - np. w opisywanym "Archikomie" na osiedlu przy ul. Hallera.

• Gość: takietakie IP: *.internetia.net.pl 26.04.12, 20:47
    Z natury nie jestem czepialska, ale... filigranowo? Filigranowa to może być, proszę pana, kobieta, postać, staruszek, a nie epistoła. Może chodziło o słowo "finezyjnie"? ;)
  • krz71 17.09.13, 15:55
    Zgadzam się z Tobą jednak akurat ten deweloper wg mnie należy do tych lepszych, tzn. powiedziałbym że przynajmniej bezpiecznie byłoby zakupić u niego nieruchomość.
    --
    Zanim kupisz dom, mieszkanie lub działkę upewnij się czy nie leży na terenach zalewowych. Zapraszam do zamieszkania w Zajączkowie, 5km za Wrocławiem.
  • lukander1990 23.04.12, 16:11
    Ja uważam, że wiadomo żaden deweloper nigdy nie jest w pełni święty ale wydaje mi się, że Archicom, a mam wielu znajomych we Wrocławiu którzy to potwierdzają, jest solidnym deweloperem.

Przy okazji podrzucam zainteresowanym linki do wątków na investmap.pl związanych z ich inwestycjami. Znajdziecie tam wiele ciekawych dyskusji, zdjęć z budowy jak i wiele innych ciekawych informacji:

- Ogrody Hallera

- Lofty Platinum

- Apartamentowiec Platinum

- Osiedle Cztery Pory Roku

- Osiedle Olimpia Port

• Gość: janka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.12, 20:34
    czy ktoś z Was miał może jakieś doświadczenia z programem Archicomu mieszkanie za mieszkanie?
    mam sporo znajomych, większość z nich ma pozytywną opinię o Archicomie, ale nikt nie kupował u nich mieszkania sprzedając jednocześnie swoje wcześniejsze, a mnie właśnie ta opcja interesuje
    fajnie, że płacą w Archicomie za mnie prowizję u pośrednika za sprzedaż mojego mieszkania, ale mnie bardziej interesuje wybrany przez nich czy pośrednik rzeczywiście zdoła sprzedać moje mieszkanie na czas, zanim ja będę musiała zapłacić zaliczkę deweloperowi za swoje mieszkanie
    w Archicomie mówią, że robią dużo takich transakcji i większość się udaje, ale ja bym wolała to wiedzieć od klientów niż od pani której zależy na prowizji
    piszcie jeśli coś wiecie
  • Gość: Jarek IP: *.warszawa.mm.pl 01.05.12, 20:47
    Właśnie kupujemy mieszkanie w programie "Mieszkanie za mieszkanie". Na początku wpłacasz zaliczkę kilka tysięcy. Podpisujesz umowę z pośrednikiem wybranym przez Ciebie, masz takie prawo. W naszym przypadku tak jest. Możesz też sprzedać bezpośrednio, ważne aby w ogóle sprzedać - wiadomo jaki jest rynek. Potem masz czas na sprzedaż mieszkania - jakieś pół roku. Termin ten można przedłużyć, trzeba tylko się dogadać. I jeszcze jedno - należy przesłać pieniądze za sprzedane mieszkanie w ciągu siedmiu dniu od podpisania aktu notarialnego. Ogólnie program nam się podoba i bardzo pasował do naszej sytuacji.
  • Gość: janka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.05.12, 15:46
    ooo fanie, że nie jestem sama :)
    a na jakiego pośrednika się zdecydowaliście?
    jak idzie sprzedaż, są teraz kupujący na wtórym?
  • Gość: Jarek IP: *.156.114.231.mortin.pl 07.05.12, 11:14
    Ze sprzedażą było różnie, jedno mieszkanie - sprzedane pierwszemu klientowi przy niskim rabacie, drugie - sprzedane po wizycie dosłownie kilkudziesięciu klientów. Każde mieszkanie ma swojego klienta, niestety trzeba na Niego czekać...
  • Gość: janka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.12, 22:37
    No to mi się poszczęsciło:) właśnie Archicom znalazł klienta na moje stare mieszkanie, jestem bardzo zadowolona, że to tak szybko poszło. Nawet obiecują mi dodatkowy rabat jak szybciej wpłace pieniążki na które czekam od kupującego moje mieszkanie.
    Ciekawe czy nowe od Archicomu będzie tak dobre jak zachwalali. Widziałam je przed zakupem i bardzo mi sie podobało, zobaczymy jak będzie z użytkowaniem.
  • Gość: nuka IP: 78.9.157.* 28.06.12, 18:50
    witaj,
    ja tak niedawno kupilam. swietna sprawa - sama nie musialam za niczym biegać, a że pewnie na tym trochę zarobią - to nikt nie chce czegoś robić za darmo - to normalne, więc ten aspekt jest zrozumiały. Zaliczkę wpłacasz - jak nie sprzedadzą - nie przepada oddają zgodnie z umową. Do tego mają pół roku na sprzedaż twojego mieszkania i mają zamrożone to które chcą ci sprzedać, więc ryzyko jest po ich stronie. Program naprawdę świetny. Ale nie zachwalam przekonaj się sama. Ja tez z rezrewą podchodze do rożnych opinii, bo nie wiadomo kto je pisze. Jedno wiem na pewno - bedziesz b zadowolona. Pozdrawiam - może spotkamy się na osiedlu :)
  • Gość: kon IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.05.12, 09:46
    Bylem wczoraj jako inspektor oodbioru na przekazaniu mieszkania wynajety przez klienta. powiem krotko jakosc niemiecka. taki standard katow tynkow stolarki widzialem tylko na zachodzie. mucha nie siada. nie lubie takich odbiorow bo na nich nie da sie zarobic. klient nie bardzo wie po co mnie bral na odbior. a jeszcze pare lat temu mozna bylo niezle zarobic na kliencie co zamawial mnie na odbior w archicomie
  • Gość: Gadżet IP: *.dynamic.chello.pl 19.05.12, 13:17
    > nie lubie takich odbiorow bo na
    > nich nie da sie zarobic.

Czy to jest tak, że im wiecej usterek znajdzie inspektor na odbiorze mieszkania, tym większą kasę wypłaci mu właściciel mieszkania ?
  • Gość: jabłonka IP: *.internetia.net.pl 19.05.12, 13:30
    Tym bardziej jest zadowolony że go wynajął :)
  • Gość: koman IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 19.05.12, 16:14
    wg mnie raczej chodzi o to, że jak na odbiorze inspektor poznajduje usterki, to ma zlecenie na kolejną wizytę na ich odbiór, a jak dalej źle idze to jest sznasa na jakąś ekspertyzę reprezentację klienta przy negocjacjach obniżenia ceny i pare innych intratnych zleceń, a jak inspektor poszedł na odbiór do Archicomu i nie znalazł usterek, to nie zarobił, a może i jeszcze klient nabrał wątpliwości czy powinien mu w ogóle płacić za jego obecnośc skoro do niczego się nie przydała :)
  • Gość: kinga IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.05.12, 11:59
    Orientujecie się jak teraz wygląda kondycja finansowa Archicomu? Pytam bo do oddania mieszkań na Olimpii Port jest jeszcze około roku i dobrze było by mieć pewność, że wszystko jest ok przed podjęciem ostatecznej decyzji o kupnie mieszkania w trakcie budowy.

W Archicomie mówią, że banki bardzo chętnie finansują klientów z ich inwestycji i to świadczy o wiarygodności dewelopera, ale może ktoś podpowie jak to najlepiej sprawdzić?
  • Gość: kofi IP: *.airport.gdansk.pl 29.05.12, 21:29
    ja całkiem niedawno pytałem znajomych z windykacji i w bankach, bo dopiero przeprowadzam sie do Wrocławia i nie znam lokalnych firm - każdy mówił mi, że jeżeli wogóle można mówić o pewniaku finansowym w deweloperce, to we Wrocławiu jest to Archicom,
    w papiery nie masz co patrzeć bo one zwykle pokazują przeszłość,, kumple mi mówili, że dobrą metodą jest też popytać wykonawców czy im płaci deweloper, ale ja akurat nikogo nie znałem z branży budowlanej, więc tego źródła nie sprawdziłem, musiałem oprzeć się o opinnie znajomych z branży finansowej
    ps. wybrałaś olimpie? dla mnie to za daleko choc podoba mi się otoczenie, ja zdecydowałem się na hallera
  • Gość: Twój Adres IP: *.wroclaw.vectranet.pl 01.06.12, 13:55
    Witam wszystkich,

sadze ze mamy cos co moze Wam pomóc przy wyposażaniu mieszkan!
    Karta Klienta dzięki której otrzymacie zniżki na zakupy w najciekawszych punktach we Wrocławiu. Przekonajcie się, ile możecie zyskać!

twojadres.eu/doradztwo-hipoteczne/twoje-zakupy.html
  • Gość: mała IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.06.12, 19:10
    Wiecie o co może chodzi z tą promocją Czterech Pory Roku, mają wszystkie mieszkania w promocji, ale co się na któreś mam już zdecydować to mówią, że właśnie jest sprzedawane. Ceny dla tego standardu rzeczywiście baardzo atrakcyjne, ale żeby aż taki szał w dobie kryzysu. Jakoś mi się nie chce wierzyć, może jest jakiś kruczek? Czy rzeczywiście trzeba się tak szybko decydować. Dla mnie to poważna decyzja i nie lubię tak w pośpiechu.
  • akcentoffice 14.06.12, 19:44
    Tak się składa, że współpracuję z Archicomem i jeżeli chodzi o promocję mieszkań w inwestycji Cztery Pory Roku to faktycznie ilość sprzedawanych mieszkań bardzo wzrosła i zdarza się, że klientom uciekają mieszkania. Dlatego cennik z aktualnymi mieszkaniami musimy uaktualniać co kilka dni. Powód jest prosty, stosunek jakości do ceny jest bardzo zachęcający, a muszę potwierdzić, że jakość oddawanych mieszkań oraz przez Archicom jest naprawdę na wysokim poziomie. Uczestnicząc w wielu transakcjach otrzymuję też bardzo pozytywne opinie moich klientów dotyczących obsługi i możliwości negocjacji zarówno ceny jak i warunków zawieranych umów. Dotyczy to także innych inwestycji tego dewelopera.
    p.s dla osób zainteresowanych ofertą Cztery Pory Roku podaję link z aktualnym cennikiem:
    akcentoffice.pl/article,pl,37,cztery_pory_roku.html
  • Gość: 123 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.12, 08:42
    No niezły marketing internetowy.Ludzie stoją w kolejce po mieszkania kupujcie bo za chwilę nie będzie.Dlaczego tak szybko znikają?.Myślałem że Archikom stać na pożądną kampanię reklamową.No cięzkie czasy nastały.
  • akcentoffice 15.06.12, 19:50
    Myślę, że jak się coś pisze na forum to może warto sprawdzić jaka jest prawda, bo oczywiście, że czasy kiedy ludzie stali w kolejce po mieszkanie dawno już minęły, ale prawdą jest, że kilku moim klientom uciekły konkretne mieszkania, które sobie wcześniej wybrali, a minął termin rezerwacji. Jak mówiłem współpracuję blisko z Archicomem i dobrze wiem na jakim poziomie jest sprzedaż. Każdy na co dzień też przeglądając media może zorientować się, że Archicom stać na porządną kampanię reklamową. Powiem też, że jeszcze nigdy nie słyszałem negatywnej opinii o Archicomie od moich klientów, dlatego proszę o więcej rzetelności w ferowaniu ocen.
  • wojtas71 24.07.12, 08:02
    co za naganiacz i sciemniacz, porozmawiajcie sobie z mieszkancami osiedla Zielona Wyspa ktora powinna nazywac sie kamienna Wyspa. Ilosci usterek i awarii nikt niezliczy, a naprawianie nie przez Archicom bo Archicom nie ma swojej ekipy budowlanej tylko bierze partaczy z Wrobisu po prostu przeraza. Zalozyli najtansze zawory cieplej wody i na osiedlu 9 zaworow strzelilo i zalalo pol osiedla do tego stopnia ze z 3 pietra woda az do garazy pociekla po wszystkich mieszkaniach. Sciany pekaja, fuszera jakich malo. Robotnicy z Wrobisu do tej pory chodza pijani i probuja cos naprawiac tylko jest gorzej niz przed ich robota. poczytajcie stronska.fora.pl jak mieszkancy mecza sie z jakimikolwiek usterkami, w windach wisza plany naprawy usterek z 2010 roku dalej nie naprawione!
  • Gość: worldinmyeyes IP: *.dynamic.chello.pl 28.07.12, 16:33
    Polecam najnowsze zdjęcia z budowy inwestycji Archicomu pn. Lofty Platinum

static5.investmap.pl/g/159/31/43935.fullsize.jpg

static6.investmap.pl/g/160/32/43936.fullsize.jpg
    static7.investmap.pl/g/161/33/43937.fullsize.jpg

Więcej zdjęć w galeriach portalu investmap.pl

www.archicom.pl
  • Gość: gotr IP: 192.124.253.* 14.08.12, 12:31
    Ten wątek to jest jeden wielki żart :)
    Pozdrawiam! ;)
  • Gość: TomekDomek IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 14.08.12, 15:00
    Rzeczywiście jak się poczyta inne wątki na tym forum, to ten wątek wyglada jak jakiś żart.
    Nikt się nie pyta czy już nie bankrutują, czy oddadzą mieszkania na czas, czy w ogóle je oddadzą, czy akty będą teraz czy za pięć lat. To się może wydawać jakieś nienormalne. Nie do tego przywykliśmy. Otóż ja mieszkam na Jagodnie od paru lat i mnie wcale nie dziwi, że ludzie mogą wymieniać się poglądami, być z jednych spraw zadowoleni, a nawet bardzo, a z innych nie, a nawet bardzo. Świat powoli normalnieje i my Polacy też do tego powinniśmy się przyzwyczajać.
    Na szczęście na tym forum nie brakuje wątków politycznych i spoełcznych. Zawsze dla potrzebujących znajdzie się miejsce do wylewania jadu.
  • Gość: worldinmyeyes IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.12, 15:17
    Budowa osiedla Cztery Pory Roku, budynek M

static7.investmap.pl/g/177/49/46257.fullsize.jpg
    Zdjęcia wykonał użytkownik styllovy. Więcej w galeriach portalu investmap.pl oraz na www.archicom.pl w dziale Galeria i Filmy
  • Gość: op88 IP: *.bb.sky.com 14.09.12, 17:14
    Archicom znalazł nowy sposób na dotarcie do klienta - jutro (15.09.2012) piknik przy Olimpii Port u zbiegu Cementowej/Betonowej, przewidziane przekąski, rejs statkiem i drzwi otwarte inwestycji - ciekawy pomysł :) Więcej na fejsowej stronie:
    www.facebook.com/archicom.deweloper
  • Gość: akiraa IP: *.abdn.ac.uk 18.09.12, 19:19
    Ktoś się orientuje na ile mieszkańcy skorzystają z tej części współnej w loftach? Czy to tylko taki pic na wodę????
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.09.12, 19:18
    nie wiem o co pytasz z tym klubem na Lofty Platinum, ale jesli chodzi o to jak on wyglada i czy jest naprawde, to tu masz zdjecia skonczonego lokalu klubowego
    forum.investmap.pl/post163203.html#p163203
  • Gość: worldinmyeyes IP: *.abdn.ac.uk 20.09.12, 19:00
    klub jest ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców. duży plus.
  • Gość: Wroclive IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.13, 17:29
    Klub i taras będące wspólnymi częśćiami dla mieszkańców robią naprawdę świetne wrażenie. Byłam na otwarciu tydzień temu imuszę przyznać,że ten klub na parterze z wielkąąą sofą, kinem domowym, stołem do bilarda to naprawdę super pomysł na integrację mieszkańców. Jak tam usiadłam to nie chciało mi się ruszyć,haha:) fajny klimat. Na sąsiedzkie imprezki, wspólne kino czy gry extra!!! Byle sąsiedzi chcieli się integrować:)
  • Gość: justa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.12, 08:06
    Czy ktoś tu orientuje się może kiedy będą podpisywać akty notarialne na budynek B7 na Jagodnie?
    Co prawda jeszcze trochę czasu do którego Archicom obiecał to w umowach, no ale kaska za ubezpieczenie kredytu leci, więc może jednak będzie coś wcześniej jak obiecywali w biurze sprzedaży. Czy jak to zwykle bywa, tylko obiecywali ?
  • Gość: monia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.06.12, 19:09
    ktos wie moze kiedy na czterech porach roku beda budowac te obiecane boiska?
    budowa ostatnich budynkow sie konczy a boisk nie widac!
  • Gość: agu IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 26.06.12, 21:11
    justa, monia
    wiadomości bezpośrednio od dewelopera:
    akty na B7 są już podpisywane, więc jest przed czasem jak pisałaś
    najlepiej jest dzwonić i samemu nacisnąć na szybki termin, bo inaczej będziesz czekać na pismo z Archicomu
    budowa pierszego boiska właśnie rusza, będzie za tym budynkiem gdzie mają być jakieś usługi, gdzieś też ma być chatka z grilem dla mieszkańców, ale podobno w przyszłym roku mają wybudować jeszcze kolejne dwa boiska,
    mam nadzieje, że boiska będą wypas, bo na siłowni to mogli trochę więcje urządzeń zamontować
    niestety ta duża ilość parkingów co jest na końcu osiedla, choć są już wykonane dostaniemy do korzystania dopiero jak skończą budować te budynki co teraz sa jeszcze w budowie, czyli pomęczymy się z parkingami jeszcze do końca wakacji, szkoda!
    ale na pocieszenie powiem, że po drugiej stronie ulicy buduje się duży sklep z dużym parkingiem, więć raz na zawsze skończy sie polowanie na parkingi z wieczora,
    żeby jeszcze tylko ten tramwaj zrobili, to było by już wszystko co obiecywali na Jagodnie :)
  • Gość: justa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.12, 07:17
    Agu, dzieki za info. Ja juz tez jestem po akcie notarialnym. No mam nadzieje, ze z tymi boiskami to bedzie tak jak piszesz. Moje chlopaki juz sie nie miga doczekac, a z okna nie widac aby boisko sie budowalo. pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.ssp.dialog.net.pl 06.07.12, 14:22
    tytaj link do miejsca gdzie na osiedlu Cztery Pory Roku dokładnie będzie to boisko oraz wizualizacja boiska
    www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/galeria-i-filmy/cztery-pory-roku/wizualizacje/155#gallery-slider
  • Gość: Jazda IP: 91.90.161.* 06.07.12, 20:46
    Fajny wątek, sami pracownicy Archicomu:)))
  • Gość: ono IP: *.dynamic.chello.pl 18.07.12, 20:52
    @Jazda! Ty też? spoko ;)
    A tak na poważnie to myślę, że fajne jest to, że jednak mają takie pomysły żeby tu i tam walnąć boisko, bo jednak kilka "gołych" domków w polu, jak to czasem bywa u innych, trochę słabo wygląda.
  • Gość: Aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 17:50
    investmap.pl/galeria/wroclaw-osiedle-cztery-pory-roku/55091.html#photo

ja tu widzę już zrealizowane sportowe obietnice :)
  • klima24hpl 19.07.12, 07:49
    Witam

Współpracujemy ze znanymi deweloperami ale chętnie sprostamy też wymaganiom indywidualnych klientów.
    Proszę o kontakt w celu umówienia wyceny i montażu klimatyzacji na terenie Wrocławia i okolic.
    --
    www.klima24h.pl - - - Sprzedaż, Serwis i Montaż Klimatyzacji
    kom 666-666-442
  • Gość: marko IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.07.12, 18:58
    Czy ktoś z forumowiczów korzystał może z opinii prawnika na temat umowy na Ogrody Hallera?
    Z żonką przymierzamy się do zakupu. Trochę znam się na kontraktach więc sam czytałem i wydaje się ok. Ale nie chciał bym wtopić i też bez sensu wydawać kasy na prawników, bo z tego co wiem to Archicom jako deweloper ma dobrą opinie na Wrocław. Ten prospekt informcyjny to same dane o pozwoleniach na budowę i rozbudowach infrastruktury w okolicach Ogrodów Hallera. Tam to już nic nie znalazłem ciekawego, poza opisem mieszkania i osiedla, co i tak mam w umowie. Czy jakoś trzeba umieć go czytać?
    380 zł to dobra cena z a umowę u notariusza, czy można taniej?
    Na ewentualne informacje czekam do środy, bo później zamierzamy podpisywać umowę z Archicomem.
  • Gość: cez IP: *.zone6.bethere.co.uk 23.07.12, 08:06
    planujesz kupno mieszkania w jednej z najdroższych inwestycji i nie stać cię wydać kilka złotych na adwokata? tutaj pracownik archicomu napisze wszystko co bedziesz chciał usłyszec.
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.12, 10:09
    w pierwszym etapie ogrodow ceny za m2 oscylowaly ok. 12-15 tys zł, wiec teraz to okazja ;) no i mieszkajac tam znamy na pamiec rozklad pociagow towarowych.

co do umowy to poswiec kilkaset zl za konusltacfje prawnicza, bo planujesz wydac pewnie kilkaset tysiecy zł na mieszkanie, wiec warto sie zabezpieczyc.
  • Gość: marko IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.07.12, 11:06
    Kupuje 3 pokoje po 6 100 za metr. Fakt tanio nie jest, ale w dobrze skomunikowanym miejscu i w przyzwoitym standardzie, trudno jest mniej zaplacic. A co do tych kilkuset zlotych to tak sie wydaje, ale kilkaset prawnik, kilkaset notariusz, kilka tysiecy prowizja od kredytu i robi sie niezla sumka. Dlatego sprawdzam kazda pozycje kosztowa bo z tych stowek moze sie zrobic niezla oszczednosc. Poza tym wolalbym porady co do tresci umowy niz instrukcje jak mam wydawac swoje srodki. Ktos bedzie w stanie pomoc?
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.08.12, 10:28
    fakt, troche tych kosztow sie zbiera..
    www.nieruchomosci.com.pl/artykul,Koszty_transakcji_zakupu,188.html
  • krys.pian 25.07.12, 13:25
    Wczoraj przejechałem się na Jagodno, żeby zobaczyć jak daleko tam jest samochodem z Gaju i w ogóle centrum. Pora była fajna, bo po 20, więc korków nie było. Boję się tylko, co się tam dzieje rano, kiedy wszyscy spieszą do pracy, a innej drogi oprócz Buforowej nie ma. Ktoś z mieszkańców Czterech Pór Roku mógłby coś więcej na ten temat powiedzieć?

Przy okazji jestem zainteresowany tym mieszkaniem: www.verson.pl/oferta/mieszkaniowe/mieszkania/dolnoslaskie-wroclaw/67/2082/OMS/1440108 ale słyszałem, że budują jeszcze jakiś budynek N, który ma być oddany na początku 2013 roku, jednak wczoraj na żywo nie mogłem go zlokalizować - znalazłem tylko jakieś na przeciwko już zamieszkałych, za placem zabaw. Jakieś pomysły?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.07.12, 20:22
    zależy gdzie chcesz dojechać,
    z samego Wagnera nie ma większych problemów z dojazdem do Gaju (po remoncie Bardzkiej), korek na Buforowej max na 2-3 minuty w szczycie czyli 7.30 a nawyrtka to samo korek na 2 minuty na Bardzkiej skrzyżowanie z Kamienną i z dwie minuty przed wiaduktem, przed zrobieniem Bardzkiej to bywało naprawdę nieciekawie, teraz jest spoko
    natomiast z Gaju to już standard, jak jedziesz do centrum, na stare Krzyki albo na/za Grunwaldzki to jest ok szybko i sprawnie
    najgorzej jest chyba w stronę zachodu Wrocławia (Strzegomska, Legnicka itp), bo musisz się przebić przez korki albo na Hallera albo przy pl Orląt, no ale to stnadard z połowy dzielnic Wrocławia (czy to wybierzesz Gaj, stare Krzyki czy północny wsód Wrocławia - będziesz miał to samo)
  • Gość: Jonasz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.07.12, 23:06
    Ja ze względów zawodowych szukałem raczej dobrej wylotówki poza miasto. I CPR jest optymalne: szybki dojazd kierunek Oława Opole, Strzelin. Na kierunki Jelenia Góra Zgorzelec, lepiej jechać jest do strzelińskiego wylotu na autostradę, niż przez Zwycięską, która już teraz się korkuje, a za chwile będzie w remoncie więc całkiem masakra. Za rok jak skończą most w Łanach to będzie super wylot na Syców, Warszawę. Póki nie remontują Zwycięskiej fajnie też się jeżdzi na lotnisko obwodnicą, ale niedługo się skończy :( Do miasta jeżdżę mniej, ale tam wg mnie wogóle nie ma problemu z przejazdem o dowolnej porze. Komunikacja miejska jak dla mnie pod względem częstotliwości ok, tylko spory ścisk w autobusach pomimo, że to początek trasy. Ale czas przejazdu też szybki.
  • krys.pian 26.07.12, 09:39
    Dzięki, właśnie o coś takiego mi chodziło. Doskonale zdaję sobie sprawę, że korki zdarzają się wszędzie, ale bałem się, że to będzie np. 30 minut stania na 1,5 kilometrowym odcinku.
    Boję się tylko jednego - Cztery Pory Roku z jednej strony są fajne, jeśli chodzi o osiedle strzeżone, ale z drugiej robi się z tego trochę takie getto...czy jak inwestycje obok się zakończą, to tak to będzie wyglądało? Każdy sobie? Wiem, że to takie trochę wróżenie z fusów, no ale jednak mnie to trapi.
    Inna sprawa jeszcze - miła pani ochroniarz powiedziała, że poza wakacjami z parkowaniem jest masakra, zwłaszcza "za bramką", bo wymyślili sobie, że każde mieszkanie będzie miało jeden samochód, więc miejsc parkingowych starczy, a przecież ludzie mają więcej...
    I jeszcze jedno, komunikacja miejska - jeden autobus miejski i kilka podmiejskich, które jeżdżą rzadko, to trochę mało...myślicie, że dorzucą coś jeszcze?

Z góry dzięki za odpowiedź!
  • pusz3k 26.07.12, 10:16
    Nie bardzo rozumiem co masz na myśli, pisząc że "robi się tam getto". Więcej inwestycji dookoła to więcej dróg, sklepów, punktów usługowych i lepsza komunikacja... Moim zdaniem fakt, że dobudowywane są kolejne budynki jest tylko na plus dla całej okolicy.

Co do miejsc parkingowych - niestety to jest bolączka każdego nowego osiedla we Wrocławiu...

Co do autobusów, to w ciągu ostatnich lat komunikacja na Jagodno się poprawiła, chociaż ciągle nie jest idealnie. Powinien być chociaż jeden autobus, który dojeżdża dalej niż do Dworca. Ale to jest już decyzja miasta. Ale w najbliższych planach rozwoju jest podciągnięcie do Jagodna tramwaju plus, a to by chyba rozwiązało problemy z komunikacją :)
  • krys.pian 26.07.12, 10:54
    Zamknięte dla innych przestrzenie miejskie określa się właśnie mianem miejskich gett - to nie mój wymysł, tylko już chyba zjawisko socjologiczne, zresztą dość wyraźne. A tam osiedla pozamykane, pod kamerami - w tym sensie getto.

A o tym plusie to słyszałem, to by ZDECYDOWANIE rozwiązało problem, ale...myślisz, że jest na to szansa w ciągu np. kilku najbliższych lat?
  • Gość: marcus IP: *.91.138.5.rdns.ubiquity.io 26.07.12, 12:14
    tutaj znajdziesz bardziej obiektywną informację jak się mają korki we Wrocławiu, jako sobie powiększysz mapę na lokalizację, która Cię interesuje to sam sobie to sprawdzisz:
    wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/0,35754.html
    a tutaj masz mniej obiektywne bo dewelopera przemyślenia na temat osiedli chronionych
    blog.archicom.pl/2012/07/16/888/
    a tutaj informacje zebrane przez mieszkańców osiedla na temat tramwaju plus na Jagodno:
    forum.vivaldiego.wroclaw.pl/viewtopic.php?t=8586&f=2
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.07.12, 16:55
    o osiedlu chronionym to raczej deweloper pisze w tym miejscu
    blog.archicom.pl/2012/04/10/dlaczego-lubimy-osiedla-spoleczne/
  • Gość: beta IP: *.141.akron.net.pl 29.07.12, 17:56
    MARKO
    UMOWA NA HALLERA KOSMOS MA KILKADZIESIAT STRON
    MOJ PRAWNIK KTORY JA SPRAWDZAL MOWIL ZE ZBYT SZCZEGOLOWA ALE GROZNYCH ZAPISOW NIE ZNALAZL TYLE ZE NIEZLE MNIE SKASOWAL ZA TE ILOSC MAKULATURY. ALE CO ZROBIC. BALEM SIE ZE COS PRZEGAPIE W TYM GASZCZU SZCZEGOLOW, ZALACZNIKOW ZALACZNIKOW DO ZALACZNIKOW
  • Gość: Kogucior IP: *.blue.pl 31.07.12, 19:31
    Fajne foty z osiedla Olimpia Port, dużo zieleni jak by te nowe mieszkania Archicom stawiał w Ogrodzie Japońskim. Jednak Sępolno, i Swojczyce to fajne tereny na nowe osiedla i nowe mieszkania we Wrocławiu. Nie tylko deweloper Archicom powinien się nimi zainteresować forum.investmap.pl/post156895.html#p156895
  • Gość: dejzi IP: *.cpe.marton.net.pl 07.08.12, 10:02
    ktos korzystal z tych rabatow? ma to sens? czy sciema i lepiej samemu sie potargowac w dowolnych sklepach?
    www.archicom.pl/dla-klienta/klub-klienta/rabaty-od-firm-partnerskich
  • Gość: dejzi IP: *.cpe.marton.net.pl 07.08.12, 10:09
    a przy okazji zapomnialam dodac, ze jestem tuz bo wzieciu kluczy do swojego mieszkania, ani jednej usterki, jestem w szoku!
  • Gość: pieczara IP: *.143.243.2.ultranet.net.pl 14.08.12, 10:52
    Ja korzystałem kilka razy i zniżki działają :)
    kupowałem farby www.farba.wroclaw.pl/, podłogi goliszek.pl/ i kiedyś w Armaluxie
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.12, 10:16
    Artykjl w temacie
  • Gość: dejzi IP: *.cpe.marton.net.pl 13.08.12, 13:28
    chyba mial byc ten link
    wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,12243076,Dwa_razy_wiecej_mieszkan_niz_potrzeba__Ktore_wybrac_.html
    a widze, ze chyba nie ma co liczyc na odpowiedz na moje pytanie o upustach na kafle, panele i armature sanitarna
  • Gość: kobim IP: *.croy.cable.virginmedia.com 14.08.12, 19:58
    Jaki słitaśny wątas, aż się serdce rośćnie :-D

To jest marketing, hoho!
  • elekcez 15.08.12, 18:42
    żadne odkrycie, nie od dzisiaj wiadomo że ten wątek to tzw. tuba propagandowa archicomu na forum gazeta
  • pieczarska 16.08.12, 16:49
    akurat Ty wiesz czy jestem zadowowolona czy nie
    dla osob szukajacych rzetelnych informacji o Archicomie i innych deweloperach polecam ten portal
    forum.investmap.pl/post158902.html#p158902
    tam wszyscy piszacy sa zalogowani i jest duzo dokumentacji zdjeciowej, ja na niego natrafilam dopiero po zakupie mieszkania
  • Gość: worldinmyeyes IP: *.dynamic.chello.pl 21.08.12, 22:12
    Skoro tak bardzo zepsuł się wątek - zgodzę się przedmówczynią i odsyłam na investmap.pl lub inne forum poświęcone konkretnie tematyce budownictwa (w tym mieszakoniowego).
    Tam o Archicomie, jak i o każdym innym deweloperze rzetelnie: czasem lepiej, czasem gorzej, ale chyba takie życie, nie? ;)
    forum.investmap.pl/dolnoslaskie-mieszkania-domy-f67/osiedle-olimpia-port-t5458-240.html
  • Gość: jadeweloper IP: *.217.146.194.generacja.pl 17.08.12, 15:24
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: gosc IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 22.08.12, 22:43
    tez moge polecic Cztery Pory Roku
  • Gość: gośc IP: 83.27.24.* 23.08.12, 08:35
    ale propaganda archicomu.W kyzysie każdy chwyt dozwolony.
  • Gość: wagnerka IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 24.08.12, 19:17
    nie mogę się takim postom nadziwić... a może to czarny PR? ktoś chce zmotywować ludzi do przeciwstawiania się pozytywnej i zbyt pięknie brzmiącej opinii? ;) zawsze łatwiej jest narzekać i to brzmi wiarygodnie...

bądź co bądź ja mieszkam tu 3 lata i jestem zadowolona, choć oczywiście nie jest idealnie
    a pana od naprawek, ktory raz u mnie byl, to zaprosilabym chetnie jeszcze kilka razy :)))
  • Gość: gosc IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 26.08.12, 20:27
    ooo widze wiecej zadowolonych :) mnie tam pan od porawek do szczescia nie jest potrzebny :P
    pozdrawiam
  • Gość: styllovy IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 27.08.12, 23:08
    trochę linków do zdjęć osiedla (z investmap)
    www.panoramio.com/photo/77767307
    www.panoramio.com/photo/77767289
    www.panoramio.com/photo/77767286
    www.panoramio.com/photo/77767260
    www.panoramio.com/photo/77767251
    www.panoramio.com/photo/77767233
    www.panoramio.com/photo/77767307
    www.panoramio.com/photo/77767236
    więcej informacji o osiedlu Cztery Pory Roku oraz zdjęcia, bezpośrednio na portalu investycyjnym
    forum.investmap.pl/post160210.html#p160210
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.09.12, 22:04
    nowe nazwy ulic na Olimpii Port
    www.gazetawroclawska.pl/artykul/650483,trzy-nowe-ulice-we-wroclawiu,id,t.html
  • Gość: cztery IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.12, 15:28
    :-))
    Na Czterech Porach nie am miejsc parkingowych - deweloper dostał pozwolenie na 1 miejsce- na 1 mieszkanie, doładował następne etapy, pomniejszył tereny zielone - a miało byc tak miło...
    Co do boisk - będa malutkie na ponad 500 mieszkań - nie radziłabym od tamtej strony kupowac mieszkań....
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.09.12, 16:47
    zapomniales napisac gdzie bys radzil kupowac
    tzn gdzie jest duzo parkingow i super boiska dla malej ilosci mieszkan z dala o okien :)
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.09.12, 18:33
    investmap.pl/wiadomosci/link,wroclaw-wnetrza-w-zabytkowych-loftach,64089.html
  • Gość: styllovy IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 10.09.12, 21:01
    nowe zdjecia loftow
    forum.investmap.pl/post161961.html#p161961
    a przy okazji artykul o deweloperach ktorzy oferuja z mieszkaniami boiska fitness kluby osiedlowe, archicom w czolowce liderow krajowych w tym wzgledzie

forsal.pl/artykuly/639018,ponad_26_proc_deweloperow_dba_o_kondycje_fizyczna_nabywcow_mieszkan.html
  • Gość: mario IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.10.12, 12:28
    wlasnie jestem po prezentacji na loftach
    powiem Wam mega wypas
    ktos moze podzielic sie info na jaki rabat mozna liczyc
    i jeszcze jedna prosba - czy ktos z mieszkancow moze napisac jak wyglada realny czynsz?
  • Gość: styllovy IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.10.12, 19:18
    Horovitz w Loftach Platinum
    blog.archicom.pl/2012/10/12/horowitz-w-loftach-platinum/
  • Gość: tom IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 02.10.13, 07:54
    wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/56,95327,14705196,Lofty_w_rozlewni_wodek,,4.html
  • Gość: koniu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.09.12, 07:43
    Czy ktos z przyszlych mieszkancow sie wybiera?
    Pytal ktos moze u dewelopera czy kazdy bedzie mogl wejsc do swojego przyszlego mieszkania?
  • Gość: martalalalata IP: *.wro-com.net 14.09.12, 10:16
    jeśli to drzwi otwarte to pewnie można będzie zobaczyć swoje mieszkanie,
    to co udało mi się znaleźć w sieci w temacie pikniku na ich fejsie:

www.facebook.com/archicom.deweloper
  • Gość: murena IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.09.12, 15:13
    Fajny pomysł z taka imprezą integracyjną mieszkańców, z resztą niezły tłumek sąsiadów się sebrał:)
    tylko trochę się naczekałem na wolny kask żeby wejść do środka...
  • toniuta 22.09.12, 11:17
    www.biznesdolnoslaski.pl/2012/09/22/olimpia-port-sukces-sprzedazowy-pierwszego-etapu-inwestycji/
  • Gość: mieszkolepszy IP: *.abdn.ac.uk 30.09.12, 19:12
    czyli jak widać klienci docenili Olimpię i Archicom. a drugi etap już się wykluwa...
  • Gość: klient archicom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 15:58
    my również jesteśmy zadowolenie ze współpracy z firmą archicom
    polecamy
  • Gość: Visitor IP: *.dip0.t-ipconnect.de 25.07.13, 08:01
    Byłem i widziałem. Nie dziwi mnie ten sukces. Fantastyczne miejsce, fantastyczna architektura. Tak trzymać!
  • Gość: gosc IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 21.09.12, 20:54
    Właśnie z tej sieci CPRnet - surfuje :)))

cprnet.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=61
  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.12, 09:14
    a ja nie jestem zadowolony z obsługi Archicomu, malo elastyczni, poza tym z cenami są duzo za wysoko w stosunku do tego co jest na rynku
  • Gość: kot IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 26.09.12, 19:24
    a ja generalnie polecam
    bylo by sie do czego przyczepic ale nie o to chodzi
  • Gość: true IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.10.12, 07:48
    wroclaw.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1585353,wroclawscy-deweloperzy-zgarniaja-nagrody-zdjecia,3702435,id,t,zid.html#galeria
  • Gość: gretsien IP: *.ssp.dialog.net.pl 19.07.13, 22:22
    Nie wiem czy najlepszym, ale na pewno wartym uwagi choćby przez swoją kameralność. Jest na prawdę spokojnie i cicho, bo też okolica ekstra. Właściwie Grabiszynek, a to juz spora zaleta.
  • Gość: Serhio IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.08.13, 22:55
    domy.pl/mieszkanie/wroclaw-krzyki-hallera-2-pokoje-301945-pln-40m2-sba/dol943769823
    Całkiem niezłą ofertę mi się udało znaleźć. Wracałem sobie okolicą do domu. Miły spacer. Na marginesie: szukam mieszkania dla jednej osoby. Stwierdziłem, że nieźle zlokalizowane i ładne. Wygooglałem i zacząłem się zastanawiać. Polecam inne mieszkanie z Ogrodów
  • Gość: Radar IP: *.ssp.dialog.net.pl 31.08.13, 12:39
    A na Ogrodach Hallera deweloper właśnie ruszył ze sprzedażą nowych mieszkań w nowym budynku. kto jeszcze nie widział, niech czym prędzej zmierza
    www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/dostepne-mieszkania/rzuty/ogrody-hallera
  • Gość: fader IP: *.159.17.19.static.cdpnetia.pl 02.11.12, 18:23
    krotko. polecam. klasa jakosc i obsluga.
  • Gość: Kleopatra IP: *.dynamic.chello.pl 02.11.12, 20:22
    to ja zadzieram kiece i lece. Kupować.
  • Gość: janek IP: *.146.58.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.11.12, 14:33
    Dawno temu i nie prawda z ta jakością...
  • morfeusz_tlen 15.05.15, 16:45
    "Maj 2015" Archicom wprowadził do sprzedaży kolejne budynki w Ogrodach Hallera. Będzie to już ostatni etap prestiżowego osiedla znajdującego się na wrocławskich Krzykach. Nowe budynki (B3, B4, C4, C5 i C6)
  • Gość: Ciekawy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.14, 20:40
    targi.nowyadres.pl/pl/wroclaw czy na forum orientuje się ktokolwiek czy archicom będzie obecny na tych targach? bo nie mogę się doszukać, a jestem cciekawy ewentualnej oferty. czasami fajne okazje można złapać
  • Gość: tryton IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 05.11.12, 08:38
    ktos wie kiedy wreszcie otworza te boiska dla mieszkancow
    stoja trzy piekne gotowe a nie ma na nie wstepu, czekaja na zime?
  • Gość: arek IP: *.217.146.194.generacja.pl 05.11.12, 10:33
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: tryton IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.11.12, 07:49
    dzieki za info, w listoapdzie ma byc jeszcze fajna pogoda, wiec jak otworza to jeszcze bedzie mozna pograc
  • Gość: monty IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 09.11.12, 07:43
    W październiku był jeden dzień, kiedy można było sobie pograć testowo. Całkiem fajnie wykonane boiska. Jednak wg mnie mogły by być ciutke większe, bo dla dzieciaków wielkość super, ale starsi w kopaną to się za bardzo nie rozbiegną. No nic ale to nie stadion, więc i tak jest super.
    Też mam nadzieje, że w listopadzie jeszcze pogramy na boiskach. Przy okazji apel do dorosłych: może warto by jakiś stały dzień i godzine ustalić na grę, żeby zbierała się odpowiednia ilość osób. Ja jestem chętny przede wszystkim na siatkówkę.
  • Gość: styllovy IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 10.11.12, 10:19
    nowe zdjęcia z inwestycji w tym także nowych boisk, na investmap
    forum.investmap.pl/post169832.html#p169832
  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.07.13, 19:33
    m.youtube.com/watch?feature=c4-overview&list=UUmPd8g4QXc_5CF9N2X8EbMg&v=NVLEvc3BQOs&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DNVLEvc3BQOs%26feature%3Dc4-overview%26list%3DUUmPd8g4QXc_5CF9N2X8EbMg
  • Gość: anka IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 20.11.12, 21:03
    no to juz otworzyli, maz byl z dzieciakami poszalec:)
  • Gość: tadek IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 17.11.12, 08:44
    ktos wie o co z tymi targami chodzi? warto przyjsc?
  • Gość: rita IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.11.12, 09:52
    tu cos o tym pisza
    www.biznesdolnoslaski.pl/2012/11/15/cztery-pory-roku-100-mieszkan-w-rodzinie-na-swoim-w-ostatnim-etapie-inwestycji/
  • Gość: ADA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.12, 13:58
    Nie wiem czy warto. Dzwoniłam do biura i podobno mają mieć dwie nowe oferty, razem koło czterystu mieszkań w RNS. Dwa pokoje jakie mnie interesują mają zaczynać się od 180 tysięcy. Idę w piątek sprawdzić na targi czy ma to sens.
  • Gość: wezyr IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.11.12, 17:25
    No to już wszystko jasne

forum.investmap.pl/post171970.html#p171970
    i tu

www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/dostepne-mieszkania/rzuty/olimpia-port/olimpia-port-s7?level=0

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.