Dodaj do ulubionych

Opinie o deweloperach we Wrocławiu

IP: 204.12.225.* 21.03.12, 12:28
Cześć,
wymieńmy się opiniami i wiedzą na temat deweloperów we Wrocławiu. Większość tego typu wątków jest nieaktualna. Zapraszam wszystkich szukających mieszkania we Wrocławiu do podzielenia się swoją wiedzą na temat firm godnych zaufania i tych, które lepiej omijać.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Notek IP: *.grcworldwide.com 23.03.12, 14:36
    Mam na oku Verona Building. U nas są 3 ich inwestycje. W sumie po wstępnym sprawdzeniu wychodzi, że są ok. Z info w necie można wyciągnąć średnią 4+
  • Gość: kamil IP: *.dibre.com.pl 23.03.12, 16:07
    Salwirak: omijać szeroko.
    Dachbud: omijać szeroko.
  • Gość: Deel IP: 66.90.104.* 30.03.12, 13:44
    No fakt, nie złamali nikomu życia oszustwami (brak takich informacji :). Budują raczej z wyższej półki. Ceny mają stosunkowo średnie, w zależności od standardów. Plotka na forach niesie, że pracownicy biura sprzedaży bywają „mało kulturalni” czy też olewają klienta. Jenak lepiej kupić dobre mieszkanie od babska, które nas wkurza- niż przy wspaniałej obsłudze zaopatrzyć się w nieruchomość wkurzającą nas do końca życia.
  • Gość: Joanna IP: *.direct-adsl.nl 30.03.12, 19:58
    Polecam Belvederepark. Inwestor: POL-MOT Holding S.A.
    Wiecej plusow niz minusow.
  • 30.03.12, 22:42
    to ja polecę Archicom, porządny sprawdzony deweloper, o czym przekonałam się na własnej skórze, dobra mieszkanie, ładne osiedla, dobry standard obsługi, elatsyczni no i przede wszystkim wiarygodni i doświadczeni
  • Gość: Gutltik IP: 91.90.161.* 31.03.12, 16:31
    dodam, ze Pieczarska pracuje w Archicomie.
  • Gość: R2D2 IP: 80.50.131.* 31.03.12, 17:15
    Poważną przesłanką jeśli chodzi o rzetelność firmy jest członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich. Przystępujące firmy muszą stosować tzw kodeks dobrych praktyk oraz mieć wzór umowy zgodny ze standardem. Kilka firm wyleciało ze związku za niprzestrzeganie tych zasad. Lista firm członków na www.pzfd.pl
  • Gość: NanoTech IP: *.psychz.net 23.04.12, 16:49
    R2D2 powiedz mi na ile można brać do serca coś takiego: Corte Verona we Wrocławiu otrzymała nagrodę od Stowarzyszenia Architektów Polskich za najlepszy obiekt architektoniczny...? I jeszcze ta inwestycja dostała Grand Prix dla Najlepszej Realizacji Architektonicznej.
  • 24.04.12, 13:33
    takie życie.
  • Gość: banana IP: *.ptr.calihop.net 31.08.12, 11:56
    Jeśli inwestycja już zakończona dostaje takie nagrody to świetnie - chociaż należy pamiętać, że to jedynie pierwsza strona medalu. Pozostaje jeszcze kwestia umowy z deweloperem... chociaż tu wszystko łagodnieje właśnie przy już ukończonej budowie (bo nie musisz się zabezpieczać przed tym czy deweloper: wybuduje, kiedy to zrobi, w jakiej jakości itd.). Corte to już prawie rynek wtórny...;) przychodzisz, oglądasz i decydujesz – a nie podpisujesz obiecanki na papierze.
  • 04.09.12, 14:02
    My kupujemy od firmy INSTREM. budynek juz gotowy,czeka tylko na oficjalnie pozwolenie. Czy ma ktoś jakieś info o tym Deweloperze, bo to świeżynka...
  • Gość: a co o... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 10:26
    Ja tam kupiłem mieskzanie od firmy Awbud - jestem właściwie bardzo zadowolony! Dobra jakość wykończeń i terminowość - a to nie częste u deweloperów. WART POLECENIA!
  • Gość: Łukasz G. IP: *.play-internet.pl 22.11.12, 21:15
    Ja również chciałbym polecić firmę Awbud. Szybko uwineli się z zadaniem, a jakość wykończeń nie pozostawia nic do życzenia.
  • Gość: Miłosz IP: *.217.146.194.generacja.pl 28.11.12, 17:52
    O firmie dowiedziałem się od kolegi z pracy i jestem bardzo zadowolony że skorzystałem jej usług, kontakt z firmą rewelacyjny, w dodatku atrakcyjne ceny
    polecam serdecznie
  • Gość: Omnomnom! IP: *.internetia.net.pl 28.11.12, 21:17
    W drugim wątku napisałeś to samo jako kobieta, tylko tam występowała koleżanka z pracy jako katalizator tej wspaniałej decyzji. Masz problem ze swoją seksualnością? Czy sprzedarz siadła do tego stopnia, że zatrudniają tak inteligentnych ludzi, że wymyślenie mądrzejszej historyjki i nie klepanie posta we wszystkich tematach w ciągu kilku minut i z tego samego ip jako inne osoby przerasta możliwości?
  • Gość: deweloper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.12, 21:57
    od czasu do czasu zaglądam na to forum jako żywo poruszana problematyka mnie interesuje ponieważ jestem deweloperem.Sprzedaż idzie gozej i sam się zastanawiałem nad kreatywnym marketiniem na tym forum(nieststy ogromna iększość zamieszczanych na forach opini jest kreowana i bardzo mało wiarygodna)ale jak czytam te pochwalne teksty na temat awbudu to jestem w szoku jak deweloper przegina z tymi tekstami.Awbud uważaj bo to może przynieśc odwotny skutek od zamierzonego.pamietaj umiar i jeszcz raz umiar.A ja sam się przekonałem że klienci w tych czasach są zupełnie inni i w ogromnej większości nie są kretynami
  • Gość: Artur IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 10:51
    Moje mieszkanie zostało zakupione od Awbud całkiem nie dawno i jestem z niego zadowolony. Nawet bym powiedział że bardzo. Jeśli ktoś szuka solidnego partnera do zakupu i szukania mieszkania to polecam tą firme.
  • Gość: Karol IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.12, 11:01
    Awbud - mistrzostwo świata. Każdy straszył, że kupno mieszkania to teraz mierny pomysł bo developerzy często nie dotrzymywali terminów, koszta były kolosalne a później i tak wychodziło, że mieszkanie jakie dostaliśmy nie było tym ze zdjęcia. Nic z tych rzeczy w Awbud! Razem z żoną cieszymy się że w tak ciężkich czasach trafiliśmy na profesjonalnego developera
  • Gość: Religa IP: *.heron.pl 07.09.12, 11:43
    chyba najlepsza opinię ma ten właśnie uczciwy deweloper
  • Gość: ?!? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.12, 13:19
    Nie wiem kim jest pan Religa, (w sensie nie chirurg) ale wiem, ze Awbud to bardzo solidna firma
  • Gość: Wicek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.12, 10:32
    Byłem tam ostatnio na spotkaniu. Wszystko wydawało się miłe - ale wie ktoś jak wygląda terminowość awbudowych realizacji? Bo to chyba najważniejsze
  • Gość: Kojot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.12, 10:23
    Z tego co wiem, wywiązują się z terminów ;)
  • Gość: realista IP: *.217.146.194.generacja.pl 19.09.12, 12:06
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.12, 16:17
    Ja wystawiłam, dla WPB. Co prawda na maile potrafią odpowiadać i trzy dni, zdarzają się niedoróbki i problemy komunikacyjne (chociaż bardziej już z nimi jako zarządcą niż z nimi jako deweloperem) ale jeśli chodzi o terminowość przekazania kluczy, podpisania aktów itp, nie mogę mieć ŻADNYCH zastrzeżeń.
  • Gość: A może IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.12, 11:16
    a moze ten jest ewenementem. przynam szczerze, że słyszałem sporo o Awbudzie. Kiedyś nawet tu na forum było dużo negatywnych wpisów, ale podobno znacznie się poprawiło. Mnie przekonuje jak firma jest na rynku długo, nie wiem jak Was
  • Gość: szukam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.12, 15:58
    ten cały Awbud teraz jakies budynki oddaje - może warto rzucić okiem. Ktoś bywa w okolicy tej zwycieskiej?
  • Gość: byłam IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.12, 11:25
    Byłam widziałam. Jak na moje oko (sama tam będę mieszkać, więc trochę się rozglądałam :) )wszystko ok, zobaczymy czy czymś mnie zaskoczą jeszcze
  • Gość: olomolo IP: 80.50.131.* 01.10.12, 13:40
    Ja kupiłem w I etapie. Z rzeczy, na które warto zwrócić uwagę: jakość i osadzenie stolarki okiennej, jakość balustrad ze stali nierdzewnej (nieestetyczne spawy w połowie barierki, rdzewieją), odwodnienia liniowe w garażu (u nas zalali cementem), po jakimś czasie zaczęły mocnao pękać ściany od ul. Karkonoskiej.
  • Gość: olomolo IP: 80.50.131.* 01.10.12, 13:41
    Poprzedni wpis dotyczył wątku Belvederepark, przepraszam za pomyłkę.
  • Gość: Aaron IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.12, 20:36
    troszkę marudziłem na miejsce parkingowe, ale jak sie dowiedzailem jak to wygląda w innych firmach zmieniłem zdanie. Także moge polecic Awbud, mimo wszystko
  • Gość: mieszkaniec IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.10.12, 09:40
    nie ma tragedii, na zwycięskiej parking jest ok!
  • Gość: porcello IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.12, 15:28
    Nie masz żadnych niedoróbek? A jak jest z aktem notarialnym? Nie ma żadnych klauzul niedozwolonych?
  • Gość: Kamil IP: *.eduroam.pwr.wroc.pl 04.10.12, 10:49
    Awbud ma spory parking przed blokiem, więc wieczorem nie ma problemu żeby zaparkować
  • Gość: Matju IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.10.12, 12:09
    Też tak słyszałem - podobno nie ma tragedii
  • Gość: jola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.12, 14:42
    Na tym forum jest Was tak dużo, zwolennicy Awbudu, pod różnymi nickami? że chyba już nie ma wolnych mieszkań, co?
    Bo jakby policzyć wszystkich rzekomych mieszkańców, to cieżko by ich było do tego gipskartonplatte zmieścić
  • Gość: świadomy IP: *.217.146.194.generacja.pl 05.10.12, 15:19
  • Gość: Ha-ha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.10.12, 21:08
    zaraz się okaże, że dwie osoby ze soba rozmawiają pod różnymi nickami:)

Weź nie pierdziel głupot - bo to troche w słabym stylu
  • Gość: no-ip IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.10.12, 12:44
    zwłąszcza, że jak sprawdzisz sobie w googlach, te ip sa zdecydowanie różne:) Zawsze się zastanawiałem, dlaczego wyświetla się IP uzytkowników takiego forum (część IP)
  • Gość: Jeden IP: 194.251.119.* 09.10.12, 13:33
    Proszę Cię, zmiana IP czy wbicie się z innego kompa nie wykracza poza umiejętności nieco zdolniejszych forumo-klepaczy.
  • Gość: Drugi IP: 204.45.133.* 09.10.12, 13:36
    Masz nawet dowód :)
  • Gość: pytam-odpowiadam IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.10.12, 09:15
    Z jakimi deweloperami miałeś już do czynienia?
  • Gość: Henryk Ogórek IP: *.adsl.inetia.pl 10.10.12, 09:31
    We Wrocławiu jest ich bardzo dużo - może spróbujmy zrobić ich klasyfikację, jakich polecilibyście do tego rankingu?
  • Gość: mierzący IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.10.12, 13:47
    Ostatni powstał ranking ogólnopolski, w którym sklasyfikowano 165 firm

końcówka wyglądała tak:

163 Gant Zn Sp. z o.o. 74 S.K.A. Wrocław -82
    164 Budopol - Racławicka Sp. z o.o. Wrocław -83
  • Gość: uuU! IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.12, 13:58
    a jak poszło reszcie internetowych faworytów? ktoś w top 100 się znalazł?
  • Gość: Chester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.12, 19:22
    Co to za ranking? może ktoś podać linka?
  • Gość: kolon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.10.12, 19:48
    www.ranking.pl
  • Gość: Chester IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.10.12, 09:45
    To było w Gepardach biznesu i patrząc o jakich formach tu gadamy - ten awbud wypa∂ł nie głupio łapiąc się w top 100
  • Gość: o developerach IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.10.12, 16:48
    Nie wiem jak Wy, ale ja nie mam dobrych wspomnień z czasów jak szukałem mieszkania. Poważnie są jacyś deweloperzy warci polecenia?
  • Gość: lampard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.12, 21:29
    wspominany wyżej ranking (gepardy) to niezły wyznacznik - rzuć sobie okiem
  • Gość: sepisko IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.10.12, 12:35
    deweloperka to trudna branża i każdy z nich kombinuje jak moze. Mysle jednak, ze jest kilka dobrych firma na rynku. Ja kupowałem od Awbudu na Zwycieskiej - podoba mi się bardzo
  • Gość: taaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.12, 22:56
    a może po prostu kazdy swoje kombinuje? ja tak sobie myślę, że teraz to jedyni dobrzy to Ci, o ktorych ludzie dobrze piszą - a tu widzę raptem kilka firm które są polecane przez ludzi
  • Gość: Śmiechu IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.12, 11:24
    ee - wystarczy że firma nie jest pazerna i potrafi znaleźć złoty środek - tylko takie utrzymują się latami na rynku!
  • 24.10.12, 12:47
    AK Future, cwaniak ze Zgorzelca. Unikac.
  • Gość: porcello IP: *.dynamic.chello.pl 07.11.12, 15:35
    Warto kupić? Nie ma niedoróbek? Jakiś pułapek w akcie notarialnym? Nie różni się metraż z umowy przedwstępnej z metrażem z aktu? Nie ma jakiś klauzul niedozwolonych?
  • Gość: Zośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.12, 22:55
    ja chyba zwiedziłam wszystkich rozsądnych deweloperow we Wroclawiu w poszukiwaniu najlepszej oferty - wydaje mi się, że jedyne warte polecenia to Archicom, Gant i Awbud
  • Gość: raffi IP: *.ssp.dialog.net.pl 26.10.12, 15:16
    jak dla mnie LCC i Awbud - dobre i solidne firmy
  • Gość: czepiacz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.12, 18:52
    LCC mają jedną wadę - za szybko śmigają Lambo :)
    Awbud też chyba ok.
    na pewno odradzam Gant
  • Gość: Lot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.12, 20:05
    O tak - Gant to bubel straszny.

@Taki Jedyny - a może to jednak nie jest zla firma? Jeżeli wiesz cos negatywnego na ich temat - podziel sie opinią zamiast szczekać
  • Gość: jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.12, 17:14
    Prawdziwe opinie? pełno ich w necie. www.zanimzamieszkasz.pl/wroclaw/awbud-developer-sp-z-oo.html
    ale skoro uważasz, że mieszkanie zrobione super, podaj adres.Przyjadę z osobami, które się trochę znają,pooglądam i jeśli rzeczywiście jest tak bombowo, wszystko tu na forum odszczekam.
  • Gość: taki drugi IP: *.ssp.dialog.net.pl 15.11.12, 11:59
    zgadzam się, gant to słaby wybór...a co awbudu, słyszałem różne opinie, nawet te dobre - sam z nich nie korzystałem więc cięzko mi coś powiedzięc
  • Gość: żona lota IP: *.bb.sky.com 30.10.12, 11:45
    nie wiem nic o tym Awbudzie, co sie wszyscy tak nagle zachwycają nim, my kupilismy dom w Lokum, nie narzemay póki co, miła obsługa, choć faktycznie nie od razu odpowiadają na maile, ale przede wszystkim fajna okolica i solidne wykonanie, a to chyba jest nawjważniejsze, oprócz ceny oczywiście, pozdrawiam
  • Gość: Taki jedny IP: 194.251.119.* 30.10.12, 12:21
    Z tym awbudem to zwykła nagonka na forum. Reklama polega na tym że masz jak najwięcej słyszeć o tej firmie, wtedy podświadomie będziesz skłaniać się ku nim.

Developerów i inwestycji we Wrocławiu są setki. Trzeba badania robić na własną rękę, bo szukanie prawdziwych informacji w internecie to szukanie igły w stogu siana, w którym siano wygląda jak igły - nie warto.

Mapy inwestycji są łatwe do znalezienia w necie - najlepiej się kierować nimi odnośnie miejsca i zdrowym rozsądkiem odnośnie kupna.
  • Gość: drozd IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.11.12, 14:14
    ja ten awbud na inwestmapie śledzę - wygląda nienajgorzej przecież
  • Gość: mru IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.12, 22:52
    a Gant?
  • Gość: giemza IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.11.12, 15:15
    Gant awbud LCC - rozsądne firmy
  • Gość: Białecki IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.11.12, 20:35
    Wszystko tylko nie firma Czarneckiego!

A ten Awbud wypada całkiem dobrze według opinii w necie
  • Gość: sloane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.12, 21:44
    Osobiście uważam, że nie ma wartego polecenia dewelopera, bo każdy ma swoje za skórą - chociaż faktycznie, po spotkaniu z wiekszościa z nich uważam, że Awbud wypada najlepiej
  • Gość: Słuchak IP: *.internetia.net.pl 11.11.12, 22:22
    Ja słyszałem że w awbudzie taka bida że nawet na normalną reklamę już piniądza nie ma i sprzedawacze muszą we własnym zakresie uprawiać reklamę.
  • Gość: Zeler IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.11.12, 10:21
    To znaczy, że nie kupować mieszkania w Awbudzie? A jak u nich wygląda sprawa z aktami notarialnymi? Nie ma nerwów?
  • Gość: barnabiszcze IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.11.12, 12:21
    Wiesz co, moja siostra kupowała od nich mieszkanie, ale to było juz dawno. Generalnie problemów nie było i o dziwo wszystko w terminie. Nie słuchaj forumowych trolli
  • Gość: Jaromir IP: *.balticom.lv 12.11.12, 12:49
    To znaczy, że ktoś szerzy propagandę sukcesu wokół jednego developera, co może się przekładać na mylne wrażenie że warto u nich.

Obecnie? Warto budować na własną rękę i tylko w ten sposób można zapewnić przyzwoitą jakość. Wszelkie oddawanie czegoś do zrobienia jest przyzwoleniem na przycięcie w pewnych punktach. Coś jak z parówkami.

Prawda jest taka że mieszkania budowane obecnie jakość mają jako-taką w najlepszym wypadku. To że ktoś jeszcze czegoś nie spie przył dokumentnie nie znaczy że nie zrobi tego nigdy.
  • Gość: Włodziu IP: *.217.146.194.generacja.pl 13.11.12, 23:51
    już ze 2 miesiące jak kupiłem mieszkanko od awbud i nie ma na co narzekać - przystępna cena i wielki parking dla mieszkańców ^^
  • Gość: jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.12, 10:01
    skoro trolujesz w każdym wątku, to ja też się powtórzę:

Prawdziwe opinie? pełno ich w necie. www.zanimzamieszkasz.pl/wroclaw/awbud-developer-sp-z-oo.html
    ale skoro uważasz, że mieszkanie zrobione super, podaj adres.Przyjadę z osobami, które się trochę znają,pooglądam i jeśli rzeczywiście jest tak bombowo, wszystko tu na forum odszczekam.
  • Gość: Mike IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.11.12, 10:48
    pozwolę sobie przedstawić opnię o kilku firmach

GANT - budują fajnie, ale nie idzie z nimi niczego dogadać
    LCC Corp - firma z rozmachem inwestuje w reklamę (słynne Lambo), ale drogo
    Awbud - tanio (relatywnie) i dobry kontakt
    Archi - nie miałem do czynienia - nie mam zdania
  • Gość: Ryś IP: *.ecatel.net 16.11.12, 11:39
    Nie, no wychodzi że tylko AWBUD! Chłopcze z szybkiej z dialogowym netem w pracy i z neostradą w swoim domciu, zrobiłeś firmie której mieszkania próbujesz opchnąć taką krzywdę, że powinna wytoczyć ci sprawę. Wszyscy doskonale wiedzą, (bo to widać już na piewszy rzut oka), że uprawiasz tu żenujący monolog. Będę jak wcześniejsi którzy tutaj pisali, wiernie kibicował żebyś nic nie sprzedał i najlepiej żeby wywalili cie z roboty.
  • Gość: anyhejter IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.12, 18:16
    Ale narzekacie - rozumiem, że kazdy z tych niezadowolonych kupił od Awbudu mieszkanie i potrafi na tej podstawie wypracować sobie o nich negatywną opinię. Chyba, że negatywną opinie mieliscie już dawno, a i tak kupiliscie - nie wiem o kim to gorzej świadczy
  • Gość: Marycha IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.11.12, 15:56
    Ja musze powiedzieć, że Awbudowi niczego złego zarzucić nie moge - jestem zadowolona
  • Gość: lenka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.12, 14:53
    jesli chodzi o awbud, to rowniez jestesmy z mezem zawodoleni. udalo nam sie kupic fajne mieszkanie w dobrej lokalizacji. nie bylo zadnych niedociagniec, ani problemow przy odbiorze mieszkania.
    zate firme mozna polecic ! :)
  • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.12, 16:31
    Lenka występuje również jako adka i kika, to samo IP, pieśń pochwalna na temat awbudu w kilku wątkach, co 3-4 minuty :) Pozwolę sobie nie wnioskować :)
  • Gość: kornelka IP: *.centertel.pl 27.11.12, 23:16
    Salwirak zamontowal psującą się notorycznie brame wjazdową do garazy i zwala teraz odpowiedzialnosc na producenta bramy. Nie wiedział co kupuje? alez wiedział, ale to było tanie. To kupił.
    klasyka deweloperska.
  • 03.12.12, 11:35
    ARVEO- ostrzegam, nie kupujcie!!
  • Gość: czemutak IP: *.217.146.194.generacja.pl 03.12.12, 12:11
  • Gość: Basia IP: *.217.146.194.generacja.pl 14.12.12, 13:53
    Miła obsługa, wszystko przedstawili i nie widziałam żadnego haczyka w umowie (czytałam całą od deski do deski) i mam nadzieję, będzie mi się miło mieszkało :)
  • Gość: Rubin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.12, 22:30
    NIe wiem ile teraz buduje AWbud, ale są rzetelni. Sprawdziłem tez inne oferty i dobrze (poza powyzszym) wypada Gant
  • Gość: ktos IP: *.dynamic.chello.pl 17.12.12, 23:38
    sorry ale nic od dewelopera mającego cokolwiek wspólnego z partaczami jakimi są spółdzielnia jedynka z prezesem perdkiem na czele nie polecam kupować. również odradzam kant przepraszam .. gant dewelopment. .. natomiast polecam graczy którzy na rynku wrocławskim tudzież polskim są od dawna i nie słychać o aferach z ich udzialem
  • Gość: srawbud IP: *.217.146.194.generacja.pl 18.12.12, 11:07
  • Gość: ble ble IP: *.217.146.194.generacja.pl 18.12.12, 13:59
  • Gość: Jeremi IP: *.zamosc.one.pl 14.01.13, 14:07
    Mój prywatny ranking deweloperów:

(kolejność przypadkowa)
    Gant, Archicom, Awbud, LCC
  • Gość: Kuba IP: *.man.tk-internet.pl 18.01.13, 15:32
    Awbud - fajna firma, dość długo na rynku. Można sprawdzić, oferta niezła
  • Gość: Gówbud IP: *.internetia.net.pl 18.01.13, 18:35
    To dlaczego nic im się nie sprzedaje i muszą się ratować tandetną pseudonagonką na forum? Gdyby było tak super nie trzeba by było pajacować na forum, wniosek - omijać z daleka żałosnych manipulantów!
  • 24.02.17, 12:23
    Witam,
    Planujmy zakup mieszkania na Brzozowym Zaciszu we Wrocławiu - deweloper DOM developer - proszę o opinie zanim będzie za późno.
  • 18.05.17, 14:53
    Kupiłem Dom od Scandi (scandi-home.pl/) świetna i profesjonalna obsługa, ceny też konkurencyjne.
  • TPR Inwestycje mały deweloper a straszny smród wokół niego, ma ciekawe pomysły ale wykonanie to porażka. Każda inwestycja to wielka wtopa i sprawy sądowe.
  • 14.06.17, 12:43
    Polecam Inwestgrupe i ich budowe Rosarium. Naprawde fajne mieszkania w ofercie.
    www.inwestgrupa.pl/oferta-mieszkaniowa/rosarium-ii/oferta
  • 19.06.17, 16:18
    Mieszkań we Wrocławiu nie brakuje, a tych nowych pojawia się coraz więcej, wielu deweleoperów teraz buduje w mieście, powstaje wiele nowych osiedli mieszkaniowych. Warte obejrzenia jest nowo powstałe osiedle www.inwestgrupa.pl/oferta-mieszkaniowa/rosarium-ii/oferta Inwestycja jeszcze jest realizowana ale zdecydowaliśmy się na kupno mieszkania bo z tego co widzieliśmy to już wiele było wykupionych. Lokalizacja jest bardzo dobra. świetny standard coś czego szukaliśmy.Tak jak koleżanka wcześniej wspomniała bardzo fajne mieszkania mają w ofercie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.