Dodaj do ulubionych

Który Developer ???

IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.12, 20:25
Przeczytałem już tyle opinii o developerach ,że dochodzę do wniosku, że lepiej nie kupować w ogóle mieszkania. No ale muszę. Powiedzcie mi więc, z którym będę miał najmniej problemów??
Edytor zaawansowany
  • Gość: deweloper IP: *.218.146.194.generacja.pl 20.02.12, 08:32
    duży, z historią, który oddaje nieruchomości w miarę w terminie, który nie pozwala mieszkać na budowie, który podczas odbiorów nie mówi "to są drobne usterki, szybko je poprawimy"
  • duhem 20.02.12, 09:50
    Proponuję Lokum

Lokum
  • luhmann 20.03.12, 11:52
    Po raz kolejny proponuję Lokum. Zwłaszcza inwestycję na Bajana. Obecnie jest super promocja: najpierw wpłaca się 10% wartości mieszkania, a kolejna transza dopiero przy odbiorze, czyli w listopadzie 2013 roku.

Do mieszkań na osiedlu znajdą się parkingi, miejsca postojowe, place zabaw dla dzieci i lokale usługowe. Jedna z najlepszych ofert jakie obecnie można znaleźć. Szczegóły na stronie dewelopera Lokum da Vinci

Promocja potrwa jeszcze 11 dni
  • Gość: After IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 10:57
    Kupiłam mieszkanie na Bajana - inwestycja Da Vinci - 5.200 m/kw
    pozdr.
  • Gość: Daro IP: 62.159.77.* 23.03.12, 11:47
    W Da Vinci ? A jaki metraż ze cena 5200 ? No i w którym budynku bo generalnie to cena podchodzi pod 5800.

• Gość: After IP: *.dynamic.chello.pl 24.03.12, 09:02
    W budunku B/ 56 m kw - dwa pokoje - pierwsza wpłata większa niż 10%
  • Gość: Daro IP: *.internetia.net.pl 24.03.12, 14:58
    Dzieki za info. A jak tam z ceną miejsca postojowego i komórki lokatorskiej. Udało się coś wynegocjować ?
  • Gość: After IP: *.dynamic.chello.pl 25.03.12, 10:58
    Na poziomie -1 będą garaże z Vatem 8%, ale będą "przypisane" do mieszkania - możesz sprzedać tylko z mieszkaniem - cena 29.000,-. Na poziomie 0 cena powyżej 30.000,-.
    Komórki lokatorskie cena 3000 zł za metr kwadratowy.
    Myślę, że garaże tak szybko nie zostaną sprzedane. Tymbardziej, że SM "SZÓSTKA" oferuje w dalszym ciągu sprzedaż miejsc parkingowych osiedla "Pod Skrzydłami" wybudowanego kilka lat temu, garaże ma w swojej dyspozycji również Aviator.
    Ja na razie nie myślę o kupnie garażu .... brak gotówki.... może w listopadzie 2013
    pozdr.

• eliksir 21.07.13, 10:08
    Kazde inne byle nie LOKUM!!!
    Nie wiem, czy moze byc gorzej, jezeli tak, to boje sie pomyslec jaki standard to oznacza (Zarowno jakosci jak i obslugi)
  • Gość: AntyLOKUM IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.04.12, 00:46
    Jestem mieszkancem inwestycji LOKUM TELNET - Mosiezna we Wroclawiu.

NIGDY juz nie kupie od nich mieszkania.

Deweloper godny pozalowania!!

-wyegzekwowanie jakichkolwiek poprawek to droga przez meke,
    -nie szanuja przyszlych wlascicieli projektujac "osiedla" z niewyobrazalnie mala liczba miejsc parkingowych (kilkanascie naziemnych na ponad 300 lokali, a ilosc w podziemiu na rowna nawet do jednego na mieszkanie)
    -projektuja mieszkania niezgodne z prawem budowlanym
    -w rocznym mieszkaniu pojawia sie grzyb zwiazany ze zle poprowadzonyn odplywem
    -ciemne mieszkania
    -sciany z papieru
    -smrody od sasiadow
    -przeciagi w mieszkaniu
    -nieszczelne drzwi/okna
    -beznadziejny rozklad punktow elektrycznych (gniazdek itp)
    -rury od kanalizacji na wierzchu (do podlaczenia wc/wanny/umywalki)
    -w balkonow sasiedzkich leje sie na glowe
    -klamia, ze sa rolety antywlamaniowe, a okazuja sie byc zwykle
    -blednie wykonana wentylacja
    -w akt notarialny wpisuja zarzadce (Admirom-5 - nie polecam), co powoduje powazne trudnosci w jakiejkolwiek zmianie
    -kiepskiej jakosci elementy elektryki oswietlenia klatek (czujniki ruchu spalajace sie w chwile itp)
    -bezuzyteczny monitoring - najtansze kamery, na ktorych nic nie widac
    -za malo oslon z kublami (wiecznie przesypujace sie smieci)
    -lamiace sie w normalnym uzytkowaniu kratki odplywowe na parkingu
    -malutkie i niewygodne miejsca postojowe, ledwie spelniajace normy
    -w piwnicach komorki lokatorskie bez swiatla
    -cala zielen na "osiedlu" to wylenialy, plackowany trawnik i suche krzaczki
    -wprawdzie daja dostep do 4 dostawcow multimediow, ale okablowanie (koncentryczne jak i telekomunikacyjne) w budynku sprzedawane jest na wylacznosc, co skutkuje brakiem mozliwosci zmiany
    -brak anteny zbiorczej
    -zbyt strome i waskie wjazdy i wyjazdy garazu podziemnego
    -na klatce zbyt strome (nie spelniajace norm) schody na poziom -1
    -ciemny garaz
    -zatrwazajaco mala ilosc komorek lokatorskich
    -zacieki na scianach przy odbiorze
    -architekt ma dziwne poczucie smaku
    -konstruktor popelnia bledy w przeliczaniu wartosci nosnosci
    -plac zabaw dla dzieci biedny i niebezpieczny - piaskownica bez przykrycia kuweta dla kotow
    -tanie i kiepskie materialy
    -chodnik na "osiedlu" urwany w polowie (piesi, w tym dzieci i rodzice z wozkami chodza miedzy jadacymi samochodami)
    -miejsce parkingowe do kupienia tylko z mieszkaniem
    -dewoloper sadzi sie przez 3 lata z UM (przy propozycji ugody) o koszty podatku, po czym przegrywa i koszty ponosza mieszkancy (bez poinformowania kupujacych o toczacej sie sprawie)
    -akustyka na podworku jak w studni - slychac latem wszystkie rozmowy
    -przez wentylacne slychac nawet kichanie sasiada

Wszystkie ze spraw, o ktorych pisze wychodza po ponad dwoch latach mieszkania i zbierania przez ten czas doswiadczen wlasnych i sasiedzkich- i ciagle pozostaje wrazenie, ze to jeszcze nie wszystko...
  • Gość: jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.12, 14:48
    wpb
  • Gość: mieszkaniec wpb IP: 194.251.119.* 23.03.12, 11:13
    Popieram, ale nie polecam osiedla literackiego - upchane, słaby parking poza garażem i drogo. Pół bloku puste stoi
  • Gość: jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.12, 16:52
    Zawsze można mieć małe zastrzezenia, np co do terminów usuwania usterek (małe) czy komunikacji z zarządcą. Ale klucze na czas, szybko odbiór budowlany, przyzwoite ceny, część mieszkań chyba gotowa albo prawie i o ile wiem - do tej pory nie było żadnych jazd z aktami notarialnymi.
  • Gość: yhm IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.02.12, 09:30
    gant, we Wrocławiu sporo oddał i sporo buduje.
  • Gość: toncio IP: *.ip.netia.com.pl 22.02.12, 11:43
    Co to znaczy "muszę kupić"??
    A nie lepiej poczekać na dalsze spadki? Sam się rozglądam od pewnego czasu, chodzę po developerach, negocjuję... i widzę że można coraz więcej utargować. A to dobry znak, żeby jeszcze poczekać z zakupem. Opłaci się... ;-)
  • Gość: Wiki IP: *.aster.pl 22.02.12, 15:03
    Moim zdaniem to nie ma co czekać, bo aż tak gwałtownych spadków nie będzie, ale co do negocjacji to jak najbardziej, moja znajoma wynegocjowała ostatnio 15 % u dewelopera. Sądzę że to dobry okres dla tych co mogą jeszcze skorzystać z RnS.
  • Gość: Joanna IP: *.direct-adsl.nl 20.03.12, 19:00
    Kupilam juz kiedys u dev Polmot Holding i wlasnie kupuje jeszcze jedno.
    Ceny sa dobre i dobra jakosc.
    Miejsce tez dobre.
  • Gość: nabywca IP: *.180.145.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.03.12, 20:23
    Ale pierdoły opowiadacie, masakra!!
  • Gość: worldinmyeyes IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.12, 10:20
    Polecam najnowsze zdjęcia z budowy inwestycji Lokum Di Trevi:

static3.investmap.pl/g/43/43/46123.fullsize.jpg

static4.investmap.pl/g/44/44/46124.fullsize.jpg

zdjęcia zostały wykonane przez użytkownika Orzech

Więcej zdjęć w galeriach portalu investmap.pl

lokumdeweloper.pl/
  • Gość: Pik-Pok-Art IP: *.connecta.pl 25.03.12, 15:56
    Zajmuję się artystycznym malowaniem ścian różnymi technikami oraz malowaniem obrazów olejnych.

Zapraszam na moją stronę www.pik-pok-art.pl

Znajdą tutaj Państwo galerie moich prac oraz ofertę moich usług.

Serdecznie Zapraszam Państwa
  • Gość: PikPok2 IP: 37.30.126.* 25.03.12, 19:59
    Zajmuję się artystycznym malowaniem ścian różnymi technikami oraz malowaniem obrazów olejnych.

Zapraszam na moją stronę www.wielkiecyce.pl

Znajdą tutaj Państwo galerie moich prac oraz ofertę moich usług.

Serdecznie Zapraszam Państwa
  • Gość: hardkorowy IP: 80.50.131.* 06.04.12, 08:42
    To jest źle postawione pytanie i podejście do problemu od d... strony. Najpierw określ okolicę, w której chcesz mieszkać, potem sprawdź, która z powstających tam inwestycji Ci odpowiada a gdy zawęzisz poszukiwania do 3-4 inwestycji to wtedy bierz się za weryfikację dewelopera. Kluczowa jest dobrze podpisana umowa- symetryczna dla stron. Nie oszczędzaj na prawniku- za 500 zł będziesz spokojnie spał. Nie da się w 2 zdaniach powiedzieć- ten deweloper dobry a ten be. Każde przedsięwzięcie jest inne i każdy deweloper ma na swoim kącie bardziej lub mniej udane inwestycje.
  • Gość: komancz IP: *.146.165.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.04.12, 10:10
    Salwirak=Badziewiak. ODRADZAM,
  • Gość: komando IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 06.04.12, 13:28
    a to ja się z Tobą całkowicie zgodzę
  • lukander1990 26.04.12, 17:50
    Dobrym wyborem będzie moim zdaniem Osiedle Lokum Di Trevi

Dla przykładu tu znajdziesz najnowsze zdjęcia z inwestycji:
    Fotki

Przyglądając się tym zdjęciom trzeba przyznać, że deweloperowi zależy na terminowym oddaniu mieszkań, na budowie cały czas pracuje mnóstwo budowlańców.
    Bardzo fajną rzeczą jest oferowane przez dewelopera wykończenie pod klucz, w końcu wiele osób wydających kasę na eleganckie mieszkanie nie chce tracić czasu na poszukiwanie firmy która wykończy mieszkanie, a dzięki temu może to zrobić ta sama firma co buduje dom, mniej formalności=równa się mniej kłopotów :)

Dla zainteresowanych więcej informacji na ten temat: Lokum pod klucz
  • Gość: tom IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 26.04.12, 18:38
    z czystym sumieniem moge polecic archiciom
    duzy stabilny deweloper, jak mozna przeczytac tu na forum, teraz mocno obnizyl ceny

• lukander1990 22.05.12, 22:15
    Polecam również mocno inwestycje BudNest-u

Budują co prawda głównie poza Wrocławiem, bardziej na obrzeżach ale ich lokalizacje pozwalają na w miarę sprawny dojazd do centrum, a co najważniejsze są dużo tańsze od mieszkań znajdujących się w centrum Wrocławia przy zachowaniu dobrej jakości wykonania.

Spis wszystkich ich inwestycji znajdziecie tutaj
  • Gość: mimi IP: *.kielce.net.pl 22.08.12, 15:02
    a co sądzicie o nyskiej dom development???????????
  • Gość: iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.12, 10:17
    a gdzie znaleźć listę ZAKOŃCZONYCH inwestycji?
  • duhem 02.07.13, 11:09
    Dawaj więcej informacji, Budnest niezły deweloper, warto się zainteresować.
    --
    PolishProperty.eu - nieruchomości dla obcokrajowców
  • Gość: ul. Szybka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 13:21
    a patrzyliście na ofertę Awbud? nie głupia - zna ktoś tę firmę?
  • Gość: ziom IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.09.12, 17:21
    tak wszyscy znaja awbud dzieki Twoim wpisom w kazdym watku
    a poza Twoimi wpisami tez znamy, dziadostwo ktore niejednemu klientowi przysporzylo klopotow
    lepiej trzymac sie z daleka
  • Gość: agnieszka.spt IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.09.12, 13:46
    Zdecydowanie mogę polecić Biuro Nieruchomości Verso: www.verson.com.pl/ . Ja jestem bardzo zadowolona :)
  • Gość: m IP: *.internetia.net.pl 28.09.12, 19:31
    polecam Relige
  • Gość: falka IP: *.adsl.inetia.pl 31.01.13, 12:26
    Polecam Fadesę Polnord Polska i Osiedle Innova. Tu możesz obejrzeć zdjęcia i sprawdzić ceny www.osiedle-innova.com/
  • Gość: tobiasz IP: *.net.pbthawe.eu 31.01.13, 19:13
    To ten sam deweloper od Ostoi Wilanów w Warszawie? Tamto osiedle wyszlo im super, jak to wrocławskie jest takie samo to naprawdę warto polecic.
  • Gość: tawerna IP: *.internetia.net.pl 31.01.13, 20:19
    tylko sprawdzony , zatem Religa
  • Gość: Remik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.13, 18:16
    To zależy jaką kasą dysponujesz. Jeśli chcesz coś bardzo dobrego w świetnej lokalizacji, żeby się nie chrzanić z poprawkami to polecam Mój Dom, ale oni tani nie są, też przez to że budują w centrum i nie oszczędzają tak na miejscu, tzn. nie stawiają kilku budynków okno w okno. Sprawdź sobie np. Kępę Staromiejską, przejrzyj referencje, może Ci się spodoba
  • oskarro70 13.04.18, 14:06
    Ja zdecydowałem się na dewelopera home invest. pierwsze wrażenie bardzo dobre. mieszkanie jest czyste i jasne. bardzo ładnie wykończone wewnątrz budynku - wspólne pomieszczenia tj. klatka schodowa winda itp. Mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkało.
  • magnezik23 26.04.18, 11:55
    Zgadzam się z opinią wyżej. Inkom S.A. to świetny deweloper. Jednocześnie kupowałem ja mieszkanie i moja koleżanka. Wnioskuję, że klientów traktują bardzo dobrze. Proces kupna i odebrania mieszkania przebiegł pomyślnie. Wszystko było przez dewelopera naprawione jeśli chodzi o usterki i małe niedoskonałości. Polecam w 100%
  • czekolada2406 20.08.18, 08:59
    Niedawno kupowałem mieszkanie w Warszawie i korzystałem z oferty dewelopera Home Invest. Jestem zadowolony, kontakt bezproblemowy, metraż się zgadza, materiały w porządku
  • drwallls 02.10.18, 11:02
    6-7 października są targi mieszkaniowe w hali stulecia, będzie ponad 100 wystawców, zamiast jeździć po ich biurach można od razu zebrać ofertę z całego miasta i okolic i też mają być zniżki dla odwiedzających targi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.