Dodaj do ulubionych

Tomasz Babisz: kolejny spamer forum.

29.04.11, 08:33
Reklamuje się nam na forum dyskusyjnym kolejny spamer, Tomasz Babisz teofon. 517-121-568.
Odradzam wszystkim korzystanie z usług spamera. To nie forum ogłoszeniowe, w dodatku bezpłatne, kolego Babisz. A meble robisz obrzydliwe i nietrwałe. Precz z forum spamerze. Jak widać, nie masz klientów, więc spamujesz tutaj. Antyreklama.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gustlik IP: 91.90.161.* 29.04.11, 12:40
    racja, gonić bezczelnych spamerów. To nie bezpłatny słup ogłoszeniowy ale forum do rozmów i dyskusji. Pana Babicza nie stać na płatną reklamę?
  • jolka.ka 23.12.14, 11:44
    Dodatkowo oszust straszny chciałam skorzystać z usług Pana Babisza ale cale szczęście ze udało mi się sprawdzi tego pana. Mogę tylko dodać ze ma kilka egzekucji komorniczych i wyroków sadowych łącznie z urzędem skarbowym do tego nie prowadził działalności. Tak wiec odradzam współpracy z tym oszustem i naciagaczem.
  • cela14 01.01.15, 21:58
    Szkoda że dopiero teraz znalazłam Pani opinię. Ja właśnie walczę z Panem Tomaszem Babiszem o swoje meble kuchenne lub zwrot zaliczki (niemałej z resztą) lecz Pan Tomek nie odbiera już nawet telefonu. Zostawił nas z rozgrzebaną kuchnią i jesteśmy w tej chwili w domu bez kuchenki czy zlewu, ale jego to nie interesuje. Czy istnieje jakaś możliwość skontaktowania się z Panią w celu uzyskania więcej informacji na temat tego człowieka?
  • mmmammm 23.02.15, 18:48
    jestem bardzo zaniepokojona bo mnie też naciągnął. Kłamie jak z nut boję się, że utopiłam dużo kasy. jak u Was sytuacja się rozwinęła?
  • jbabisz 10.05.15, 21:26
    a ja mam piekne mebelki z tej firmy. mieszkam we Wrocławiu na Ołbinie, niedowiarków zapraszam na obejrzenie. Na czas i tak jak miało być.
    A że czasami rozwydrzone baby nie potrafią prowadzić rozmów biznesowych to juz inna kwestia.
    Dla mnie gość solidny i wie co robi. Dobry fachowiec.
    Pozdrawiam
  • malwoid 10.05.15, 21:37
    a ja mam piekne mebelki z tej firmy. mieszkam we Wrocławiu na Ołbinie, niedowiarków zapraszam na obejrzenie. Na czas i tak jak miało być.
    A że czasami rozwydrzone baby nie potrafią prowadzić rozmów biznesowych to juz inna kwestia.
    Dla mnie gość solidny i wie co robi. Dobry fachowiec.
    Pozdrawiam
  • nowa.z 05.06.15, 23:16
    Zwykły oszust! pokrzywdzonych przez tego pana proszę o kontakt na e-maila nowa.zawiedziona@op.pl może pomogę... A tego pozytywa to pan Babisz chyba sam sobie napisał !
  • kda001 09.03.18, 13:25
    Pan Tomasz Babisz, okazał się oszustem. Wziął zaliczkę i nie wywiązał się z umowy. Sąd w Środzie Śląskiej wydał wyrok nakazujący zwrot pieniędzy. Pan Babisz wszystko przepisał na żonę. Nie posiada żadnego majątku. Zalecam szczególną ostrożność przy zawieraniu umów z tym panem.

Okazuje się, że nie jestem jedyną osobą, którą w ten sposób oszukał.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.