Dodaj do ulubionych

Parkowa Ostoja - Vantage Development

IP: *.e-wro.net.pl 12.12.10, 20:30
Witam forumowiczów,

Zainteresowana jestem zakupem mieszkania na osiedlu Parkowa Ostoja u dewelopera Vantage Development. Czy ktoś moze udzielić swoich spostrzerzeń na temat tej inwestycji lub developera? Mało jest o nim na forum.
Edytor zaawansowany
  • pluszowaty 12.12.10, 21:24
    Tez analizowałem tę ofertę, jednak ma ona słaby dość punkt. Osiedle powstanie wzdłuż rzeczki, która dochodzi do Odry na wysokosci Kozanowa. Tamte tereny są zawsze podlewane wodami powodziowymi.
  • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.12.10, 10:52
    Co to za deweloper?,proszę o info, jeśli ktoś coś wie. Z góry dziękuję.
  • Gość: seek IP: *.ssp.dialog.net.pl 16.01.11, 14:22
    w dodatku inwestycja jest zaraz przy stadionie, co dla mnie jest jeszcze słabszym punktem
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 16.01.11, 18:31
    pierwsza lepsza powódź zmyje to osiedle.
  • Gość: twister IP: *.internetia.net.pl 28.01.11, 19:14
    Budynki będą się znajdować na osiedlu Pliczyce, owszem w pobliżu rzeki Ślęzy, ale nie na położonym dużo niżej Kozanowie. Ten teren ani w 1997, ani tym bardziej w 2010 roku nie był zalany. A działka jest moim zdaniem w idealnym miejscu, a od stadionu dzieli ją spory park, do tego nie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie głównych ulic. Blisko jest przychodnia, szkoła autobus, będzie tramwaj i galeria handlowa, więc inwestycja faktycznie warta zainteresowania.
  • Gość: Marek IP: *.ssp.dialog.net.pl 27.02.11, 13:06
    W 1997 woda powodziowa rowniez zalewala teren tej inwestycji.
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 27.02.11, 21:28
    No ale co z tego, że zalewała? 3/4 miasta może być zalewane. Wszystko zależnie od wielkości powodzi.
  • Gość: Liczyrzepa IP: 192.100.112.* 03.08.11, 11:13
    Czy mi się wydaje czy ta inwestycja miała być już dawno budowana?

Zdechło coś? Byłem tam ze dwa tygodnie temu i jedyne co powstaje to nowe krzaki...
  • jp-70 18.11.11, 10:33
    Nie masz racji w 1997r. na pewno działka na której ma być zlokalizowane to osiedle nie była zalana. Była bardzo bliska zalania ze względu na to, że woda ze Ślęzy przelała się do pobliskiego stawu, od którego do osiedla jest jakieś 50-70 m. Zainteresowanym proponuję przestudiowanie np map do celów projektowych tego rejonu, gdzie będą mogli zobaczyć jak jest różnica wysokości między tym terenem, a zalanym Kozanowem.
  • Gość: Hydraulik IP: 91.90.161.* 27.12.11, 13:37
    Owszem, działka była zalana w całości w 1997.
  • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.11, 20:04
    Przekonanie nie poparte faktami, woda do tej działki nie dotarła, była może kilka-kilkanaście metrów od niej.
  • Gość: xxx IP: *.g1.citymedia.pl 05.03.11, 22:32
    Zastanawiałem się nad inwestycją, jednak teren pod nią przeznaczony,a nawet sam park to tereny zalewowe. Widać to na mapie - Atlas Obszarów Zalewowych Odry: atlas.odra.pl/pl/files/f_423x233.shtml Lepiej poszukać coś innego.

• Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 06.03.11, 11:24
    czy tobie sie durniu wydaje, ze rzeka zatrzyma sie ma granicy narysowanej na mapie, jak wody bedzie jeszcze więcej???
    Kretyni, nie rozumiejący najprostszych rzeczy
  • Gość: Fijoł IP: 188.121.28.* 06.03.11, 22:18
    Dla mnie co innego jest dużym minusem. Brak garaży podziemnych oznaczający miejsca pod chmurką dla aut i zimowe odśnieżanie tychże oraz znajdujący się tuż obok sporych rozmiarów budynek szpitala Euromedicare.
  • czarny_waliduda 04.08.11, 12:26
    daj spokoj, rozpieszczony
  • Gość: tytis IP: *.dialog.net.pl 17.08.11, 23:14
    a gdzie to doklanie ?
  • Gość: an IP: 89.204.137.* 27.08.11, 16:47
    Wiadomo coś o pozwoleniu na budowę? Mi w kwietniu/maju mówili coś o lipcu, ale widzę, że cisza na ich stronie...
  • Gość: Liczyrzepa IP: 192.100.112.* 30.08.11, 15:27
    Obsuwę już mają półroczną, w tym sezonie już niewiele zrobią. Na moje oko nic z tego nie będzie.
  • Gość: Liczyrzepa IP: *.internetia.net.pl 22.12.11, 17:34
    A jednak - dostali pozwolenie na budowę :) Trochę to trwało ale chyba lepiej że coś tam powstanie bo obecne krzaki tylko straszą. Ceny są w okolicach 6K/metr, ale to tak zaszłyszane bez konkretów, każde mieszkanie liczą inaczej więc trzeba osobiście i pewnie jeszcze będzie można coś urwać.
  • Gość: an IP: *.aster.pl 26.12.11, 09:33
    > A jednak - dostali pozwolenie na budowę :) Trochę to trwało ale chyba lepiej że
    > coś tam powstanie bo obecne krzaki tylko straszą. Ceny są w okolicach 6K/metr,
    > ale to tak zaszłyszane bez konkretów, każde mieszkanie liczą inaczej więc trze
    > ba osobiście i pewnie jeszcze będzie można coś urwać.

Z urywaniem ciężko, zatrzymało się na tej wspomnianej granicy ok 6/m i dalej nic. Zrezygnowałem z kilku powodów:
    - przekładane terminy już od początku
    - niekompetentna obsługa (w biurze wiedzą mało detali, o które człowiek pyta)
    - tłumy kibiców, dla których parczek będzie najlepszym miejscem do załatwiania potrzeb fizjologicznych i napicia się wódki przed meczem
    - mieszkania w moim metrażu za dużo metrów marnują w nieustawny przedpokój
    - ryzyko hałasu z A8 (to by było trzeba sprawdzić, ale ludzie z Kuźnik narzekają)
    - grom nowych inwestycji we Wrocławiu powstaje na zachód od Mącznej, co będzie tylko generowało jeszcze większe korki na Pilczyckiej
    - no i na koniec cena, jednak za ryzyko kupowania dziury w ziemi w dzisiejszych czasach oczekiwałbym niższej ceny

A z plusów to lokalizacja, lokalizacja i lokalizacja - mnie się tam podoba. Ale niestety podziękowałem.
  • Gość: maciejson IP: *.promax.media.pl 26.12.11, 11:11
    dobrze mówisz, ja też tam lubię połazić jak pogoda nad bajorkiem (choć sporo pijących i śmieci), ale kiedy ostatnio były monstertrucki to akurat tam byłem - MASAKRA! samochody kibiców zaparkowane wszędzie i huk tak potworny jakby się było na trybunach. Brak parkingu podziemnego to porażka. 2 lata temu nie dało się tam przejść - komary! W tym roku lepiej, ale też były. Generalnie wszystko da się przeżyć, ale nie dziura w ziemi za 6K.
  • Gość: Janek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 18:04
    Lokalizacja ok.,ale nie w tzw. dni meczowe i kiedy odbywają się imprezy na stadionie, wówczas niestety nie jest miło :( . Z obrazków na stronie widać, że trochę tych miejsc parkingowych jest, ale czy wszyscy się zmieszczą z samochodami to nie wiem bo trudno się doliczyć, no i w zimie trzeba będzie autka skrobać i odśnieżać.
  • anula5550 02.01.12, 16:46
    Witam, przepraszam że tutaj piszę z prośbą, ale to najlepsze miejsce na znalezienie osób kupujących mieszkanie u dewelopera. Mam zatem ogromną prośbę o wypełnienie ankiety składającej się z kilku pytań, a dotyczącej reklam deweloperów. Oto link do ankiety: moje-ankiety.pl/respond-18258.html. Będę niezmiernie wdzięczna za każdą pomoc:) link należy skopiować i wkleić w okno przeglądarki - dopiero wtedy zadziała.
  • Gość: Gustlik IP: 91.90.161.* 03.01.12, 14:06
    nie spamuj dziweczko
  • Gość: gość IP: 62.233.251.* 20.01.12, 15:07
    budowa osiedla została rozpoczęta
  • Gość: biker IP: *.play-internet.pl 17.03.12, 02:18
    Długo trwało uzyskanie pozwolenia na budowę, ale teraz prace budowlane ruszyły już z kopyta. Zapraszam na całkowicie niezależne od developera forum (potencjalnych) przyszłych mieszkańców: parkowaostoja.iq24.pl/
  • Gość: Analityk mentalny IP: 156.17.194.* 18.03.12, 11:26
    i po co naganiasz trollu biker? pisz pod nazwiskiem, wiemy, ze jestes pracownikiem dewelopera. Naganiaj z klasą a nie jak szczur schowany za nickiem.
  • Gość: maczek IP: *.cdma.centertel.pl 30.10.12, 19:47
    Cenowo niestety poszli w kategoriach roku 2011 - 6300 za m /kw. plus 12.300 za miejsce pod chmurką ! Marzenia prezesów ! a rynek wrocławski to średnio 5500 i można ponegocjować i też fajne lokalizację .Mieszkanie z dala od centrum ,ale za to wśród zieleni można kupić już za 4500 .Pozdrawiam poszukiwaczy !
  • karlos44 07.02.13, 08:30
    Że ile chcą ??? 6300zł/m za mieszkanie bez garażu ? do tego 12 tyś za miejsce od chmurką ?? Chyba ich pogięło. Nikt normalny w obecnym czasie tego nie kupi... Ja czekam cierpliwie.
  • tay2 08.02.13, 17:36
    aż zejdą na 4300. I zapewnią siatki przeciw komarom i kibolom, oraz do każdego mieszkania kajak, na wypadek powodzi.
  • karlos44 09.02.13, 09:29
    No to jest absolutne minimum w przypadku tej inwestycji...
  • Gość: Darek Nowak IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.02.13, 01:43
    Oprócz wad opisanych powyżej dodam: co z tego że masz miniogródek z widokiem na nibypark skoro całość zasłania zupełnie słońce. Nawet latem będzie tam ponuro i zimno a mieszkania będą zawilgocone... co do cen to się nawet nie chcę wypowiadać, jakiś kompletny kretynizm, głupia chciwość, pazerność czy jak to nazwać... Ci co pokupowali po 6 koła te nory to bez urazy megafrajerzy. 4500 zł na dzień dzisiejszy + 5000 zł za parking to jest realna cena w tym miejscu.
  • filipkazmierczak 15.05.18, 20:15
    Jeśli ktoś myśli o kupnie mieszkania w inwestycji Centauris, to odradzam. Mieszkam na osiedlu przy ulicy Ślężnej 114d, które zostało wybudowane przez tego developera. Jak sprzedać mieszkanie to wszystko jest ok. Jednak już w styczniu 2018 zepsuł się domofon, co zostało zgłoszone do obsługi gwarancyjnej. Jest już maj 2018 i domofon leży cały czas rozkręcony. Bez przerwy pojawia się inny serwisant, który przychodzi i patrzy na domofon, i stwierdza, że jest zepsuty i trzeba zamówić nowy. W tej chwili jesteśmy w kontakcie już z trzecim panem z serwisu, który od tygodnia nie może do nas trafić. Dzwoni i umawia się na godziny przedpołudniowe, a nie zjawia się w ogóle! Nawet nie uprzedzając, że go nie będzie. Taka sytuacja z olewającym mieszkańców serwisantem zdarza się 4 raz. To jest kpina po prostu, jak traktuje się klienta po sprzedaży. Odradzam kupno mieszkania. Osiedle ładne i przy parku, ale obsługa developera tragiczna, gdy już się zapłaci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.