Dodaj do ulubionych

Rafin, Iwiny, osiedle 12 miesiecy

01.12.10, 12:01
Witam,

ogladam sobie oferte Rafina odnosnie osiedla 12 miesiecy w Iwinach i zastanawiam sie, czemu te szeregowki stoja wciaz nie sprzedane.

Czyzby bylo z nimi mocno cos "nie tak"? Czy ktos sie orientuje?

Notabene widze po historii forum, jakie przejscia mieli (i wciaz maja) mieszkancy osiedla Zlota Podkowa, czy to moze byc decydujacy czynnik?

Pozdrawiam!
Edytor zaawansowany
  • Gość: ala IP: *.generacja.net 12.03.11, 10:33
    podbijam wątek, ponieważ też interesuje mnie odpowiedź na powyższe pytanie
  • Gość: zaintersowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.11, 18:42
    Ja mam to samo. Niedawno natkanelm sie na ta oferte i powaznie sie zastanawiam nad nia. Jesli sie czegos dowiecie lub chcecie rowniez kupic, piszcie na vasyllo1@wp.pl ,moze wspolnie czegos sie doszukamy.
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 27.03.11, 21:18
    bo Iwiny to fatalna lokalizacja, trudno o gorszą w rejonie miasta. Tylko wyjątkowy przymuł moze tam zamieszkać. Okolica obrzydliwa, dojazd do miasta marny i długi, plus jak rzeka wyleja to Iwiny spłyną pierwsze.
  • Gość: aeras IP: 195.117.149.* 04.07.11, 13:09
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: edzio IP: *.e-wro.net.pl 28.08.11, 22:15
    Lokalizacja faktycznie kiepska > Gdyż postawili je na straszym zadupiu w Iwinach. Cena w żaden sposób nie atrakcyjna, dużo ciekawsze jest teoretycznie w Iwinach praktycznie na Buforowej 118 osiedlerodzinne cena w stosunku do rafina korzystniejsza (liczac wyposazenie) miejsce dobrze skomunikowane z miastem, w 5 minut dojechalem do dworca. Tylko projekt taki bez udziwnien, chociaż może to i lepiej. przynajmniej dwie pełne kondygnacje do zamieszkania. Myślę ze w styczniu bede mogł zdać relację co i jak na miejscu wyglada.

Pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.11, 14:25
    Jeśli chodzi o buforową 118 to na sprzedaż są mieszkania a nie domy (jesli dla kogoś ma to znaczenie czy ma pół bliźniaka czy dom szeregowy). Czy ktoś wie czy szeregówki w Iwinach to domy czy czasem lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej??
  • Gość: zdrapka IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.12, 18:41
    Edzio, a kupiłeś segment na Osiedlu Rodzinnym?
  • Gość: abork IP: *.play-internet.pl 26.05.13, 23:12
    Dziwią mnie wypowiedzi niektórych mądrali na temat Iwin i tego, że to zadupie i trudny dojazd do miasta. Mieszkam tu i nie zamienię się z mieszkańcami np. Leśnicy. Do dworca PKP jadę 15 minut (9 km), do centrum handlowego na Gaju 10 minut (6 km), do szpitala na Brochowie 6 minut (3 km), do „ Biedronki” 5 minut (2,5 km). Nawet do Rynku jadę krócej, niż z Leśnicy, bo zajmuje mi to 20 minut. Jest dobra komunikacja z autostradą, z obwodnicą śródmiejską i autostradową.
  • Gość: elkaj76 IP: *.play-internet.pl 27.05.13, 22:04
    Taa, osiedle rodzinne, 200m od torów kolejowychc. Faktycznie jak masz stacje kolejowa wogródku to nic dziwnego ze w 5min do miasta dojezdzasz :P
  • Gość: Benia IP: *.play-internet.pl 02.06.13, 21:34
    JA chciałam tam kupić, ale są strasznie uparci w negocjacjach - jakby mi dali za 490 tys to bym kupiła.Dziwię się że te domki stoją a oni nie chcą zejść z ceny. Opłacałoby mi sie tu mieszkać bo miałabym dobry dojazd do pracy dzięki obwodnicy wschodniej, ale cena dla mnie jest za wysoka.
  • Gość: Jaroo IP: *.dexpol.com.pl 16.09.13, 12:21
    TEraz można tam kupić do mza 399 000.
  • Gość: AK IP: 89.174.56.* 16.10.13, 12:39
    Proszę podać link, gdzie można je znaleźć za 399.000-będę wdzięczna
  • Gość: bolek IP: *.dexpol.com.pl 17.10.13, 10:44
    rafin.pl/promocje-s12#12m
  • 19.10.15, 17:04
    Jeśli chodzi o tory kolejowe to są daleko od osiedla 12 miesięcy. Obwodnica przebiega za starymi Iwinami a osiedle jest przy granicy z Brochowem. Jeśli chodzi o zalewanie to tam nie wylewa bo Brochówka płynie bliżej starych Iwin. Myślę ,że cena jest dość duża. 480 tys. bez ścian działowych i instalacji. Instalacje doprowadzone do budynku.
  • 16.09.13, 14:51
    Myślę że Iwiny mimo iż leżą blisko Wrocławia to ludzie boją się torów kolejowych i zbyt bliskiej odległości od obwodnicy "Via Romana".
    --
    Zanim kupisz dom, mieszkanie lub działkę upewnij się czy nie leży na terenach zalewowych. Zapraszam do zamieszkania w Zajączkowie, 5km za Wrocławiem.
  • 13.12.16, 13:29
    Moja przygoda z Rafin rozpoczęła się własnie od inwestycji na polnej. Skontaktowaliśmy się z konsultantem p. Iwoną. Po zapewnieniach , że w momencie możliwości rezerwacji Rafin skontaktuje się znami, oraz po kilku konsultacjach z developerem zaczęliśmy analizę zdolności kredytowej o raz zgromadziliśmy wkład. Okazało się że kontakt się nagle urwał. p Iwona odrzucała telefony. Po jakimś czasie kiedy udało się dobić do kogoś innego , poinformowano nas że istnieje jakiś drugi rynek rezerwacji ustnych. Szkoda czasu , pieniędzy oraz inwestycji emocjonalnej. Czuję się z nimi jak za komuny , gdzie tylko ten z łapówką lub ten z opcji ma możliwość przydziału mieszkania. obsługa fatalna. W dodatku zarząd zarezerwował sobie jeden z lokali nie zaznaczając tego w ofercie jako nieaktualne.
  • 25.06.17, 18:27
    Problem w tym że inwestycja jak zwykle zaplanowana na lipiec - oddanie, lecz to nierealne. To stary numer Rafina. Ja osobiście miałem wiele przykrości związanymi z obietnicami nie mającymi pokrycia. Pamiętaj to co nie na papierze lub są zbyt małe kary to Rafin wykorzysta. Np rezerwacja. Pozdrawiam Panią Iwonke. Kupując dom dajesz zaufanie - nie licz na Rafin. Jesteś związany z deweloperem jakiś czas. A jak piszą inni nawet z napraw się nie wywiązuja. Nowe iwiny to następny przykład.
  • 20.07.17, 11:27
    Plabujesz zakup mieszkania? Koniecznie sprawdź jak możemy pomóc: www.inspex.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.