Dodaj do ulubionych

Słoneczne Sady - Vantage Development - opinie

IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.09.10, 17:25
Witajcie;
czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem może kupił tam domek?
Z góry dzięki za informacje
Edytor zaawansowany
  • Gość: Dorka IP: 81.219.123.* 01.11.10, 08:57
    Witam,
    trafiłam na bardzo fajnego architekta wnętrz, moim zdaniem warto, na stronie są realizacje do zobaczenia strona to chyba: www.wnetrzaszczepankiewicz.pl.

Mają fajne promocje czasami!
  • liuzzi 01.11.10, 18:41
    Szczepankiewicz OK.
  • Gość: Techbau IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 12:18
    Profesjonalne odbiory mieszkań i domów od deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych szczegóły na stronie:
    www.favore.pl/97641_odbior-mieszkania-odbior-domu-wroclaw-okolice-dolnoslaskie.html
    lub zadzwoń 607 937 916
    Firma Techbau
  • sadowiec 08.12.10, 10:37
    Temu osiedlu to już może tylko architekt wnętrz pomóc, bo zewnętrza są nie do uratowania.
    Chociaż zaprojektowanie takich brzydactw to też pewnego rodzaju osiągnięcie.
  • Gość: ilona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.10, 15:56
    Domy są obrzydliwe z zewnątrz, a okolica i dojazd - beznadzieja!
  • Gość: Michał IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.11.10, 15:31
    Nie ma to jak wpisy na temat inwestycji... Mój wpis nie na temat się nie liczy ;)
  • Gość: mika IP: 62.233.251.* 25.03.11, 18:01
    bradzo fajne domki, ładne miejsce, normalna i profesjonalna obsługa. polecam, znajomi właśnie od nich kupili i są zachwyceni
  • Gość: inny dev IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.11, 17:06
    ... taaak i znajomi opowiedzieli Ci o profesjonalnej obsłudze... buhahaha... odrobina profesjonalizmu... wynajmijcie studentów...
  • cerevesi 10.09.11, 14:21
    Gość portalu: kupujący` napisał(a):

> Witajcie;
    > czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tym deweloperem może kupił tam domek?
    > Z góry dzięki za informacje

cześć!
    Raczej zdecydujemy się na zakup domku Lobo na tym osiedlu. Niektórym elewacja nie pasuje, ale to nie ma znaczenia, bo mi bardzo pasuje ;) Jak do tej pory informacje i pomoc uzyskana od dewelopera oceniam na 6/6. Dostałem już detaliczne wyceny zmian i przeróbek, jakie zechcemy wprowadzić i kosztorysy prac, jakie jeszcze mnie czekają: typu gaz, ogrzewanie, zmiany szyb w oknach na wzmocnione, itp.. Więc współpraca z deweloperem bez zarzutu.
    Ale piszę na forum nie po to, żeby reklamować, ale żeby dowiedzieć się czegoś od osób, które również prowadzą rozmowy z deweloperem lub wykupiły już domek/zamieszkały na osiedlu. Czy jest tam głośno od drogi i A4? Czy po zakupie pojawiły się jakieś problemy z deweloperem? Czy samo wykonanie domku było 100% ok, czy może wyszły jakieś defekty albo nieoczekiwane rozwiązania?

Będę wdzięczny za konstruktywne informacje, a nie typu: dojazd do bani, albo domek mi się nie podoba.

Pozdrawiam
  • filipkazmierczak 15.05.18, 19:41
    Jeśli ktoś myśli o kupnie mieszkania w inwestycji Centauris, to odradzam. Mieszkam na osiedlu przy ulicy Ślężnej 114d, które zostało wybudowane przez tego developera. Jak sprzedać mieszkanie to wszystko jest ok. Jednak już w styczniu 2018 zepsuł się domofon, co zostało zgłoszone do obsługi gwarancyjnej. Jest już maj 2018 i domofon leży cały czas rozkręcony. Bez przerwy pojawia się inny serwisant, który przychodzi i patrzy na domofon, i stwierdza, że jest zepsuty i trzeba zamówić nowy. W tej chwili jesteśmy w kontakcie już z trzecim panem z serwisu, który od tygodnia nie może do nas trafić. Dzwoni i umawia się na godziny przedpołudniowe, a nie zjawia się w ogóle! Nawet nie uprzedzając, że go nie będzie. Taka sytuacja z olewającym mieszkańców serwisantem zdarza się 4 raz. To jest kpina po prostu, jak traktuje się klienta po sprzedaży. Odradzam kupno mieszkania. Osiedle ładne i przy parku, ale obsługa developera tragiczna, gdy już się zapłaci.
  • kolorek23s 20.05.18, 10:59
    Mam znajomego który zakupił mieszkanie u tego dewelopera.
    Spotkałem go ostatnio na ulicy i bardzo chwalił sobie te mieszkanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.