Dodaj do ulubionych

Gdzie kupić tanie panele podłogowe we Wrocławiu?

IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.10, 18:03
Czy ktoś może mi polecić gdzie kupić tanie i dobre panele podłogowe we
Wrocławiu? Najlepiej klasa AC4 7, 8 lub 10 mm.
Dziękuję
Edytor zaawansowany
  • Gość: ... IP: *.centertel.pl 18.07.10, 19:57
    Warto jechać lub napisać do Namysłowa koszt przesyłki 80 zł znajdziesz
    na allegro mają super panele znajomy tam kupił i ja chce tam kupić po
    zatym co najważniejsze super ceny sprawdź sam
  • Gość: leczka IP: *.40.9.254.sub.mbb.three.co.uk 18.07.10, 20:15
    Castorama - mozesz znalesc przyzwoite panele za dobra cene
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 19.07.10, 16:27
    a ty angolu skąd to wiesz? poza tym kto teraz zakłada panele? same
    wieśniaki. To niemodne. Teraz zaklada sie albo parkiet, albo deski
    albo marszczone płytki ceramiczne wypalane.
  • Gość: Bella IP: *.chello.pl 20.07.10, 18:36
    Bardzo Was przepraszam, mam manię prześladowczą oraz nie potrafię zaakceptować
    siebie dlatego podszywam się pod różnych ludzi i wypisuję czasami tutaj głupoty
    jak nie wezmę tabletek.
    Nie mam niestety przyjaciół dlatego cały czas spędzam tutaj, wybaczcie.
  • Gość: tymi283 IP: *.glfd.adsl.virginmedia.com 11.06.11, 17:39
    kazdy kladzie na podlodze to co lubi a wiesniakiem to ty jestes bo na niczym sie nie znasz
  • Gość: kreatorek IP: *.171.198.152.static.crowley.pl 30.07.10, 01:46
    Firma nazywa się EUROMASTERS przy UL.POMORSKIEJ 7
    ŁADNE I TANIE!!!
  • Gość: asas IP: *.chello.pl 02.08.10, 23:48
    www.leroymerlin.pl/
    Nie licząc tych promocyjnych bo to noname mają naprawdę przyzwoite marki, ma to
    znaczenie bo do jednego pokoju mamy z Casto i ok cena była w miarę ale jakość w
    porównaniu np. z EGGER'em
    Polecam w systemie fugowym np.
    www.sklep.swiatpaneli.com/p/pl/422/panele+podlogowe+orzech+wloski+-+autoryzowany+dystrybutor.html
    Ale trzeba zobaczyć na żywo.
    Rozwiązanie z fugą ma też zdaje się classen :)
    Przy zakupie w LM koniecznie zakładać kartę dom i zgarniać rabat na wejściu ;)
  • Gość: tanie panele IP: *.175.149.69.piasta.pl 25.09.10, 12:42
    Witam jeśli interesują was panele podłogowe, które się szybko i łatwo układa, a później nie ma z nimi problemu aż do śmierci to zapraszam...

Najszybsze zakupy wysyła w 24h
    tanie panele podłogowe 7mm 24,39, 8mm, 27,59
    najniższe ceny 9,99 II gat

allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14577451
    Instrukcja montażu:
    film jak układać panele podłogowe
    podstawowe błędy przy montażu paneli

traffic-blachy.pl/index_.php?place=panele&place_panele=ukladanie
    Kupuj wprost od generalnego dystrybutra firmy KAINDL www.traffic-blachy.pl
  • Gość: Andrzej1971 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.10, 15:05
    ja kupowałem do dwóch mieszkań panele w OBI (3 lata odstępu)
    takiej ich marki (chyba MONTANA)
    ac4 - nie znam grubości
    mają fakture drewna (laminat nie jest płaski tylko udaje słoje drewna)
    weź ciemne - ja mam w domku na wsi takie imitujące stare drewno
    niby,że korniki trochę się dobrały tu i tam

piasek jest niewidoczny dopóki nie zamieciesz na kupkę
    nie widać żadnych rys
    polecam

nie pamiętam ceny ale poniżej 50 zł

ps.uważaj na podłogę - musi być idealnie równa - sprawdź poziomicą albo długa łatą
    i lepiej dopłać do pianki 6 mm (idealnych podłóg nie ma)

• Gość: Jan IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.05.12, 14:57
    Ojej dlaczego pan pisze od razu tanie , powinny być dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. W hipermarktah sa prawie jak papierowe i te sa tanie. W Komforcie we Wrocławiu na Krzywoustego mają co miesiąc promocję i obniżają cenę paneli -Tam będzie pewnośc że dobrej jakości - a kładzie się podłogę na lata.
    www.komfort.pl/panele-2/str-1
    www.komfort.pl/podlogi-drewniane-5/str-1
  • Gość: Klementina IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.11, 15:53
    "Czy ktoś może mi polecić gdzie kupić tanie i dobre panele podłogowe we
    Wrocławiu? Najlepiej klasa AC4 7, 8 lub 10 mm. " Świetne są panele sensa, właśnie AC 4, bardzo dobra niemiecka robota, wiem bo mam takie już od jakiegoś czasu i powiem szczerze, że spisują się znacznie lepiej niż moje poprzednie, z których w ogóle nie byłam zadowolona. Tylko nie mam pojęcia, gdzie je można kupić we Wrocławiu. Ja mieszkam w Poznaniu i tutaj jest firmowy salon na Obornickiej 337 (tak jakby kogoś z Poznania też interesowało to od razu podaję).
  • Gość: Ruda Kicka IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.11, 15:59
    Salonu Sensa nie ma we Wrocławiu. Ale można kupić przez internet. www.nobless.pl/salon.php Ja korzystałam z internetowego sklepu i nie mam zastrzeżeń, bardzo fachowa obsługa.
  • Gość: Bela IP: *.wroclaw.mm.pl 30.05.11, 18:53
    na podlodze nie oszczędzaj. Dobre i trwałe panele ponizej 30 złotych za m2 to niemozliwosc.
  • 11.06.11, 21:06
    www.swiatpaneli.com
    Nie znajdziesz nigdzie taniej. Mają swój sklep we Wrocławiu na Braterskiej, to jest za salonem Fiata i Peugota przy wylocie na Bielany Wrocławskie. Kupowałem u nich 100 metrów paneli, Panowie uwineli się w 4 godziny.
  • Gość: Artur IP: *.broadband.greenlan.pl 21.01.12, 15:47
    witam,ja mam do sprzedania nowe panele podłogowe koloru wiśnia 5 paczek 11m kwadratowych za przystepna cene podaje moj numer kom.609969638
  • Gość: xxx IP: *.dynamic.chello.pl 21.01.12, 17:38
    świat paneli nigdzie taniej nawet w necie nie znalazłem...
  • 19.02.12, 12:09
    My z mężem kupowaliśmy tutaj multiprodukt.pl/. Nie wiem jak te ceny mają się do innych sklepów, ale w porównaniu z naszym sklepem stacjonarnym mieli dużo korzystniejszą ofertę. Z podłogi jesteśmy zadowoleni, bardzo solidna i super wygląda.
  • 26.03.12, 22:04
    w miarę tanio, ale jakość montażu to dramat - odradzam z całego serca.
    teraz chętnie bym dopłacił kilka złotych za porządną podłogę, ale "mądry Polak po szkodzie" :(
  • 11.04.12, 13:24
    Polecam ten sklep z płytkami, panelami i innymi ciekawymi rzeczami, działa na terenie Podkarpacia ale mają dobre ceny i sprzedaż internetową
  • Gość: Ernest IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.12, 12:03
    gość Ernest

jak szukacie czegoś w dobrej cenie to podaje do siebie e-maila e.wolski@wp.pl
    zajmuję się wyszukiwaniem i odsprzedażą materiałów budowlanych
    u mnie kupisz jak na ceneo i do tego z doradztwem
  • Gość: marek_beg IP: *.ip.netia.com.pl 21.05.12, 10:47
    Ja kupiłem panele podłogowe przez internet, nigdzie tak tanio nie znalazłem w sklepach i marketach jak na tej stronce www.urzadzaj.com
  • Gość: netowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.12, 22:10
    Ja kupilem przez internet z rabatem [url=http://www.komfort.pl/panele/dab-accent-347507] [/url] a oglądałem w sklepie najpierw. przez internet jest taniej a możesz zobaczyć w realu AC4 8 mm - zona chciała akurat ciemniejsze.
  • Gość: netowiec IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.12, 22:12
    Tekst linka chyba zle wkleilem
  • Gość: Moni76 IP: *.ip.netia.com.pl 12.06.12, 16:18
    Ja z mężem kupowałam panele krono orgiginal ok 20% taniej niż w markecie w sklepie internetowym urzadzaj.com
  • Gość: gogo IP: 80.50.131.* 14.06.12, 16:52
    tanich paneli nie kupować. Są niedobre. Lepiej kupić dobre.
  • Gość: T242 IP: *.internetia.net.pl 15.06.12, 10:38
    Kupiłem w najlepszej cenie bardzo dobre panele tu bud-mich.pl/ jest mozliwość samodzielnego odbioru, więc nie ponosi się kosztów przesyłki.
  • Gość: Maksymilian IP: *.ip.netia.com.pl 04.07.12, 13:43
    Najtaniej w necie nie ma się co oszukiwać ja www.urzadzaj.comkupiłem na www.urzadzaj.com
  • Gość: Gość portalu :o} IP: *.adsl.inetia.pl 11.07.12, 00:24
    Kochani ! Zapomnijcie o Wrocławiu. W Jeleniej Górze jest taki specjalistyczny sklep wyłącznie z panelam i- EURO PANELE się zowie na Ul Złotniczej 14 ,przy stadionie.Chociaż określenie "sklep" to zdecydowanie za mało. Ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych paneli dostępne od ręki. Panele # 8, 10, 12 mm w cenach tak niskich że aż miło robi się na sercu. To jest jedyny tak zaopatrzony SALON w Polsce. Nawet Warszawka wymięka. I Nasz Kochany Wrocław też.
  • Gość: Miszak IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.07.12, 19:10
    Polecam salon Remos, na Średzkiej 44 w Leśnicy. Dają korzystne rabaty a poza tym dysponują fachowym zespołem i możliwością montażu. Ja miałem kładzione panele Egger w dwóch mniejszych pokojach około rok temu i do tej pory nie ma specjalnie żadnych rys ani zniszczeń. Naprawdę jestem zadowolony zarówno z paneli jak i z tego, jak zostały położone.
  • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 07:13
    Polecam Glazurex przy Karmelkowej 29, mają wiele paneli w ofercie, ale najfajniejsze jest to, że sprzedają oryginalne Witexy pod przemysłowymi nazwami handlowymi, które są o 30% tańsze.
  • Gość: Gościu IP: *.play-internet.pl 10.09.12, 20:23
    Polecam firmę Solum przy ul. Starogranicznej 32.
  • 24.10.12, 08:59
    powinieneś/powinnaś najpierw spytać, gdzie obejrzeć:) widzę, ze sklepy tobie tu polecano, wiec proponuje taki myk:
    idziesz do takowego, typujesz panele (nawet te droższe), potem szukasz ich w necie (czy to na allegro czy cenneo czy w sklepach itp.) i zapewniam ze będziesz miał zauważalna różnicę w cenie. ja swoje allocki, kuppilam tutaj: parkiety-panele-drzwi.pl/alloc/ reasumujac: jak cos kupować to przez neta : wanna, plytki, deski tarasowe - co tam ci jeszcze potrzeba
  • Gość: Paweł IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.13, 14:18
    może nie we Wrocławiu, ale tu mają niezły wybór: www.parkett.pl
  • Gość: Mietek IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.13, 16:14
    Polecam sklep Albero www.albero-podlogi.eu na Al.Armii Krajowej (cemtrum AB)Wroclaw
  • Gość: On IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.11.12, 12:40
    Wrocław , Braterska 6 , Świat Paneli PERFECT , tanie panele i mila obsługa
  • Gość: Krzysztof IP: *.play-internet.pl 09.11.12, 00:08
    Ja kupowałem panele z montażem na Krakowskiej 180 w centrum podłóg. Bardzo duży wybór, ceny jak w necie, dużo końcówek produkcyjnych. Pozdrawiam
  • Gość: panele101 IP: *.play-internet.pl 05.03.13, 16:50
    Witam,zapraszam na naszą stronę panele101.pl
  • Gość: Faf IP: *.adsl.inetia.pl 24.05.13, 16:07
    Czyli 101 drobiazgów. Ludzie kupujecie panele po 20-30 złotych w marketach. Zobaczycie co sie bedzie dzialo po 2-3 latach a jak Wam sie woda wyleje to hohoh. Zsumujecie sobie koszt demontazu, ponownego zakupu i kolejnego montazu i wyjdzie wam podloga za 100zl/m2 i nie lepiej taka odrazu kupic?
  • Gość: MULTIFORM WROCLAW IP: *.232.252.14.atman.pl 01.10.13, 01:13
    Fajny sklep z bardzo milą obsługą
  • Gość: Tomek IP: *.play-internet.pl 09.05.14, 16:35
    ul Starograniczna 32 Wrocław Popowice Firma Solum
  • 31.01.16, 16:19
    My kupowaliśmy pod koniec zeszłego roku panele QuickStep firmie Nowex na Legnickiej (chyba się nazywają jakoś podłoginaturalne jako strona internetowa). Panele QuickStep do tanich nie należą, ale biorąc pod uwagę ceny innych sklepów, to ten miał nieco lepsza ofertę. Bardzo fajna obsługa mailowa, szybko odpisywali i wszystko załatwiliśmy bez konieczności wizyty w salonie. Dodatkowo dostaliśmy dwa płyny do czyszczenia paneli, bo mieliśmy duże zamówienie. Montaż bez zarzutów, panele jak na razie sprawują się super.
  • 29.03.16, 10:12
    Śliczne panele w atrakcyjnej cenie można wybrać w Panelexie. W zeszłym roku zamówiłam tam Barlinka i akcesoria podłogowe. Zamówiony towar szybko dotarł do Wrocławia i spełnił nasze oczekiwania w 100%. Mąż obiecał, że wnet zamówi mi takie panele do kuchni - www.panelex.pl/dab-sand-1203.html Śliczne, prawda?
  • 08.05.17, 16:26
    Nowy salon z panelami i drzwiami na ul. Robotniczej 92-94 we Wrocławiu.
    ruckzuck.wroc.pl | biuro@rz.wroc.pl
    Otwarcie 19 maja 2017
    Zapraszam serdecznie !!!
  • 11.11.17, 15:48
    RuckZuck nie polecam. Niem wiem jak ma się ten salon w innych miastach ale we Wrocławiu nowo otwarty sklep powinien się nieco bardziej przyłożyć do pracy. Informują o terminie realizacji, który nigdy się nie sprawdza. Z czterech tygodni robi się 8 tygodni, z 4 dni 4 tygodnie. Zamawiane produkty są zamawiane od producentów z innych miast i nie są sprawdzane w salonie pod względem ewentualnych uszkodzeń podczas transportu, bądź wad produkcyjnych, tylko jadą do klienta. Na miejscu się okazuje że wady są poważne, reklamację uznają ale czekamy następne 4 tygodnie na dostawę, pytanie w jakim stanie przyjedzie????
  • 01.07.17, 10:50
    RuckZuck panele, podłogi, drzwi ul Robotnicza 92-94,
    ruckzuck.wroc.pl/
    panele na pewno na każdą kieszeń, nie zapominajmy o jakości podłoga ma nam służyć przez wiele lat.
  • 11.11.17, 15:52
    chętnie dodam że ceny nie powalają. Lepiej szukać innych sklepów gdzie przynajmniej o jakość bardziej dbają a ceny podobne.
  • 14.09.17, 16:22
    xxxxxx

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.