Dodaj do ulubionych

rolety zewnętrzne - czy ktoś może polecić?

IP: *.swidnica.mm.pl 05.04.10, 15:02
Czy ktoś może polecić jakąś dobrą firmę z Wrocławia montującą rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie? Byłem na razie w dwóch, mam już wstępne oferty, ale nie wiem na ile są godni zaufania.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Joespar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.10, 22:20
    Witam!
    Jeżeli chdzi o firmę z Wrocławia to naprawdę gorąco polecam firmę SPECROL.
    Sprawdziłem na własnym domu i naprawdę się nie zawiodłem.
    Szukając w podobny sposób na forach internetowych ktoś właśnie podrzucił
    mi tych gości - są warci polecenia!!!
    Profesjonalnie doradzili, fachowo wykonali robotę i nie wypatroszyli z
    kasy.
    Podam ci adres strony tam jest kontakt.
    www.specrol.pl
  • Gość: Tomek IP: *.chello.pl 23.08.10, 21:36
    Ja kupowałem w Impro na ul.Gwiaździstej komplet okien i rolet.
    www.impro.com.pl
  • Gość: ... IP: 217.153.64.* 24.08.10, 07:09
    ...szczerze polecam firmę zadzwoń 501146374
    uczciwi a cenę ustalasz indiwidualnie

pozdrawiam
  • Gość: Arek IP: 213.71.142.* 25.08.10, 20:50
    Szkoda, że odzew tak późno. Firma od rolet już praktycznie wybrana, wkrótce
    montaż. Zobaczymy czy wybór był trafny.
  • 26.08.10, 13:48
    Zamówiłam rolety w Specrolu wczoraj. Mają być montowane za tydzień. Co do ceny,
    to firma Specrol była bezkonkurencyjna.
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/dxomkrhm17c16j1t.png[/img][/url]
  • Gość: Piotr IP: *.centertel.pl 18.08.11, 15:36
    Mogę Ci plecić firmę którą też wziołem z tego forum.
    Buduję domek systemem gospodarczym co oznacz, że mocno muszę zwracać uwagę na koszty.
    Będąc na etapie rolet zewnętrznych i bramy garażowej, mocno rozpisywałem się na forach w poszukiwaniu solidnego wykonawcy.
    Polecono mi Specrol - firmę z Wrocławia. Z czystym sumieniem mogę polecić i potwierdzić ich profesjonalizm.
    W zeszłym roku"zamontowałem" z nimi rolety i bramę garażową, a w tym markizę i moskitiery.
    Resztę informacji pewnie znajdziesz na stonie
    www.specrol.pl
  • Gość: Arek IP: *.156.114.124.mortin.pl 23.08.11, 20:19
    Jako założyciel tematu doceniam odzew po ponad roku, :) ale rolety już dawno zakupione i zamontowane. Ja się zdecydowałem na firmę Krakżal. Ze swojej strony mogę ich z czystym sumieniem polecić. Oferują ciekawy system, bo roleta jest montowana na zewnątrz pod tynkiem i rewizja jest na zewnątrz od spodu, przez co praktycznie nie widać żadnych elementów rolet tak wewnątrz jak i na zewnątrz kiedy są podniesione.
  • 28.10.11, 14:43
    ja z czystym sumieniem mogę polecic firmę Słoneczne Markizy,przy ul.Gajowickiej 161 we Wrocławiu ,mi robili rolety w całym domu,mają szybkie terminy,duży wybór rozwiązań i kolorów .W swojej ofercie mają rolety natynkowe,podtynkowe i montowane z oknem,mają też inne produkty jak roletki,żaluzje,bramy ,okna szybko ,sprawnie i solidnie
  • 28.10.11, 14:33
    Zaufana firma,jest na gajowickiej 1616,we Wrocławiu,nazywają się słoneczne markziy,ja u nich robiłam i jestem zadowolona,mają szybkie teminy i dobrze doradzają
  • 28.10.11, 14:34
    słoneczne markizy miało byc
  • Gość: Inia IP: *.211.AWIST.PL 11.12.12, 16:59
    Janeczka nudna jesteś już jesteś, może byś jakąś inną firmę poleciła?
  • 11.12.12, 17:25
    To ja zaktualizuję, bo użytkuję rolety specrol od ponad 2 lat i nic złego się z nimi nadal nie dzieje.
  • Gość: Mariusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.13, 13:58
    Dzięki za polecenie firmy Specrol. Wziołem ich z tego forum. Bardzo duży pozytyw. Doradzili, nie zabili ceną zamontowali jak ma być. Wiszą już przeszło rok. Też polecam!!!
  • Gość: gośc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.12, 10:06
    Jakie są wasze opinie o roletach firmy Portos ?
  • Gość: Miszo IP: *.ssp.dialog.net.pl 18.07.12, 15:05
    Mogę spokojnie polecić te rolety. Są u mnie od roku i bardzo dobrze się sprawują. Nic sie nie zacina, dobrze chronią przed słońcem. Udało mi się dodatkowo kupic w niezłej cenie - w Leśnicy w Remosie, bo przy montazu daja rabat.
  • Gość: Kazik IP: *.centertel.pl 09.08.12, 21:10
    U mnie rolety zakładała jedna z bardziej znanych firm we Wrocławiu. Której nazwy nie będę tutaj pisał. Wszystko tak spartolili, że głowa mała. Do poprawek znajomy polecił firmę Specrol z Wrocławia która zakładała rolety u niego na budowie. Goście wszystko poprawili i poustawiali jak należy. Następne rolety zamówiłem już u nich. Działają do dziś.
  • Gość: Damian IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.12, 11:59
    Znam rolety firmy Portos i nie polecam do dzisiaj się mi czkawką odbijają .Są jedynie warte tyle ile kosztują .Większość przekona się jak je zacznie użytkować . Problem w tym ,że te rolety mają tylko 2 lata gwarancji Czyli jak je dzisiaj zamontujesz w nowo budowanym domu zanim ,skończysz budować i zanim się wprowadzisz to w polskich realiach mija dwa lata i masz po gwarancji .Mogę powiedzieć tylko jedno Są warte tyle ile kosztują dobre do domu budowanego na sprzedaż a nie dla siebie .Moim zdaniem straszny szajs .
  • Gość: Piotrek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.12, 12:45
    Zdecydowanie uważam ,że warto dopłacić a nie kupować najtańsze rolety typu Portos . Niska cena wynika zawsze z niskiej jakości i krótkiej lub ograniczonej gwarancji . I Nigdy nie uwierzę,że w budownictwie jest coś tanie ze względu na aktualną promocję i inne tego typu bajery dla naiwnych .
  • 11.03.13, 12:40
    Witam Forumowiczów .
    Widzę dużo się tu dzieję. Założyłem swoje forum z poniższym pytaniem forum.gazeta.pl/forum/w,244710,143094310,0,Naprawa_rolet_zewnetrznych_Wroclaw.html , ale chyba tutaj szybciej uzyskam odpowiedz.
    Mój wpis dotyczy naprawy rolet zewnętrznych i chodzi o Wrocław.
    Kupiłem dom z roletami które przede wszystkim chce usprawnić oraz przerobić na elektryczne z centralnym (wygodnym) sterowaniem. Czy ktoś może polecić jakąś dobrą i fachową firmę z Wrocławia.
    Kazik pisze o firmie Specrol. Czy ktoś może ich jeszcze polecić w wyżej wymienionej kwestii.
    Z góry dzięki za posty
  • Gość: Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.03.13, 08:41
    Naprawdę polecam gości ze Specrola. U mnie zreanimowali rolety powieszone przez firmę Perfecta. Potem następne już robiłem u nich wiszą i dobrze się mają. Poleciłem ich znajomemu i słyszałem że na jgo osiedlu już czwarty domek będą robić.
  • Gość: tomek IP: 217.97.131.* 08.05.14, 09:28
    Bardzo nie POLECAM tej firmy. Poniżej detale mojej współpracy z firma Hen-Mat.
    Miałem ‘nieprzyjemność’ współpracować z powyższą firma. W 2012 roku zamówiłem u nich 18 rolet. Wydawałoby się ze dużo, w związku powyższym oczekiwałem odpowiedniej współpracy. Nic bardziej mylnego. Współpraca była kompromisowa i należała do raczej trudnych. Pierwsze ‘sytuacja’ miała miejsce, kiedy po zamontowaniu rolet kładłem izolacje. Okazało się ze skrzynka rolet nie ma ścianki tylnej zabezpieczającej rolety od ściany budynku, co spowodowało dostanie się pianki do wewnątrz skrzynki i blokadę 6 rolet. Oczywiście Pan Matusiewicz nie uznał mi reklamacji twierdząc ze majster od elewacji powinien za to zapłacić. Natomiast majster od elewacji powiedział ze rolety były niewłaściwie zabezpieczone, a dodatkowo pierwszy raz widzi skrzynki bez tylnej ściany. Ostatecznie za naprawę 6 rolet zapłaciłem osobiście. Kolejna sytuacja miała miejsce, kiedy nie mogłem się doprosić o przyjazd w celu wyregulowaniu rolet. Musiałem dzwonić i prosić kilkanaście razy, aby pojawił się serwisant z firmy Hen-Mat w celu wyregulowania rolet. Ostatni przypadek z końca kwietnia – przy zamykaniu rolet, jedna roleta się rozleciała. Nie jestem fachowcem, ale z wnętrza wyleciały tzw. Wieszaki i oczywiście przestało działać. Domknąłem ja ręcznie, wypiąłem z systemu żeby w trakcie zamykania innych rolet silnik nie kręcił. Oczywiście wezwałem serwis, który pojawił się po 4 dniach. Pan serwisant stwierdził ze musiało być mechaniczne uszkodzenie, mówiąc dosłownie cos musiałem postawić na parapecie, co zablokowało roletę. Oczywiście na parapetach nie stoi kompletnie nic, a cala sytuacja stała się w trakcie rutynowego zamykania, jak co dzien. Właściciel Pan Matusiewicz uznał ze owszem naprawi roletę, wymieni plamele, ale odpłatnie, bo roleta popsuła się z mojej winy. I tak dobrnęliśmy do sytuacji ‘słowo-przeciwko słowu’. Ja, będąc codziennym użytkownikiem utrzymuje ze nigdy nic nie stało na parapecie, a Pan Mayusiewicz ze ‘przecież sama roleta się nie popsuła’. Na tym zakończyłem nasza współpracę, nie mając już odpowiedzi na żadne maile ze strony firmy. Pozostawiam ocenę czytelnikowi, niemniej jednak, jakakolwiek roleta mi się teraz popsuje, Pan Matusiewicz zawsze odpowie ze musiało cos stać na parapecie. Wasze tłumaczenie ze nigdy nic tam nie stało, nie będzie miało żadnego znaczenia, no, bo jak to udowodnicie?
    Pozdrawiam
    Klient z Długołęki
  • Gość: obserwator IP: *.152.akron.net.pl 28.09.12, 11:04
    perfecta wrocław , jestem użytkownikiem od ponad 10 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń
  • Gość: Jacekkk IP: *.broadband.greenlan.pl 22.11.12, 23:08
    Potwierdzam rolety Portos to najwieksze g-----no jakie znam problem z reklamacją bo rolety sie rwią miedzy lamelami
    nie polecam ,nie jestem zadna firma konkurencyjna tylko uzytkownikiem tych rolet
  • Gość: Kazik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.13, 13:51
    Proszę cię "obserwatorze" tylko nie Perfecta. To właśnie oni spir...li mi rolety.
  • Gość: Kalina IP: *.ssp.dialog.net.pl 22.05.13, 13:02
    Proszę skorzystać z oferty firmy LAZARD, www.lazard.com.pl
    Rzetelna obsługa, sprawdzenie technicy montażu.
    Ciekawa oferta produktów.
  • Gość: polka IP: *.249.90.17.net.telepuls.pl 27.11.13, 09:37
    może www.nork-bud.pl ? co prawda ja zamawiałam od nich markizy (naprawdę fajnie wykonanie i cena), ale rolety zewnętrzne też mają w ofercie.
  • Gość: joespr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.13, 22:18

Witam,
    Ja też dołączę na tym forum do grona SPECROL - lubię to!
    U mnie nie montowali , ale za to naprawiali.
    I naprawdę szacun bo podjęli sie usprawnienia i naprawy rolet po innej "dobrej" firmie.
    Temat raczej był ciężki , bo miałem trzy firmy przed nimi i odpuściły temat.
    Więc duży POZYTYW!
  • Gość: Kazius IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.11.13, 11:16
    ja z kolei polecam firmę Ideal – solidni wykonawcy, którzy znają się na swoim fachu. Oferują nie tylko montaż rolet zewnętrznych, ale też bram, ogrodzeń, markiz i moskitier.
  • 04.12.15, 11:08

Polecam zamawiać rolety przez internet. W Krakowie niestety nie ma takiego sklepu, gdzie za przystępne ceny można kupić fajne rolety. Zakupiłam ostatnio rolety aluminiowe ze strony www.rolety-aluminiowe.pl. Wybrałam opcję z napędem. Szczerze mówiąc, to świetne rolety. W mieszkaniu jest ciemno, można się dobrze wyspać. Napęd rolet też jest bardzo praktyczny.
  • 07.12.15, 20:50
    Roleta działa prawie zero/jedynkowo. Albo ciemnica albo full slonce. Antywlamaniowa musi byc z prowadnicami z ktorych lamel nie wyciagniesz a te musza byc dobrze kotwione itd.

Zewnetrzne zaluzje gdzie we Wroclawiu? Tanio i dobrze np polskiej fimy Anwis czy jakos tak.

Pelna regulacja, nowoczesny wyglad, doskonale wyslania od slonca a przytym jeszcze w srodku cos zobaczysz.
  • 21.07.17, 19:52
    Są jeszcze markizy zewnętrzne. One przepuszczają światło w 1, 6 lub w 10 %. W każdym razie mają przede wszystkim chronić przez nagrzewaniem się wnętrza. A te 10% przy pełnym nasłonecznieniu pozwalają nadal czytać książkę czy pracować przy komputerze, całkiem sporo tego światła przepuszczają. A temp. obniżają o 5 stopni.
  • 07.03.16, 17:49
    Firma - firma montowała u mnie roletę zewnętrzną na drzwiach balkonowych. Szef wyposażył pracowników we wszelkie wiertła, zapomniał tylko, jaka jest grubość ściany, którą będą musieli prześwidrować. Nie udało się, więc postanowili wiercić z zewnątrz i wewnątrz w nadziei, że wyjdzie im droga. Niestety, wyszła autostrada. Panowie sobie całą resztę uprościli i taśmę przeprowadzili po gołym murze. Oczywiście taśma w końcu się przetarła. Byłam zrozpaczona, ale trafiłam właśnie na ten wątek i o naprawę poprosiłam firmę "Specrol". W ciągu pół godziny panowie naprawili partaninę firmy - firmy, zostawili po sobie idealny porządek, zero pyłu, kurzu i - jak napisał Joespar - nie wypatroszyli z kasy. Umówiłam się z panami na wymianę okien. Mam nadzieję, że udany poniedziałek jest zapowiedzią dobrego tygodnia, o czym na pewno napiszę. A teraz polecam wszystkim firmę "Specrol". To są po prostu FACHOWCY.
  • 15.09.17, 19:30
    zgadzam się!!! jeżeli zamawiać rolety to tylko w firmie SPECROL !!! bardzo solidni!!!, dokładni, zostawiają idealny porządek , pełen profesjonalizm!!! swoją pracę wykonują z sercem - o żadnej fuszerce nie ma mowy. Mieszkam na 9 pietrze więc założenie rolet stanowiło problem ( większość firm nie zakłada rolet zewnętrznych powyżej 1p.) firma SPECROL się podjęła i zrobiła to świetnie. Jestem bardzo, bardzo zadowolona. O firmie SPECROL mogę powiedzieć same najlepsze opinie. BARDZO DOBRZY FACHOWCY!!! Każdemu polecam ją z czystym sumieniem. Proszę spróbować i skorzystać a na pewno będziecie bardzo zadowoleni- więcej informacji na www.specrol.pl są THE BEST
  • 18.09.17, 15:40
    Ja tam korzystałem z usług firmy intech z Krakowa intech-krakow.pl/ i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. Ich rolety spełniają swoje zadanie w mojej kuchni a dokładnie te w wersji mini bo mam małe okna. Mają prawie 25 letnie doświadczenie w branży i to skłoniło mnie do wyboru ich usług - nie zawiodlem się.
  • 31.07.17, 11:23
    ja mam takie rolety na zewnątrz montowane, to chyba wtedy się mówi na to "markizy". Bardzo fajne i nie przepuszczają gorąca do pomieszczenia. Zamontowaliśmy na poddaszu i od kiedy je mamy to jest całkiem inaczej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.