Dodaj do ulubionych

Prosze o namiary firm stawiajacych domy drewniane.

19.02.10, 11:12
Mamy zamiar wybudować dom szkieletowy. Proszę o podanie nazw rzetelnych firm z
woj. dolnośląskiego. Ostatnio oglądaliśmy produkcję domu w takiej firmie, ale
230 km od domu - w Krośnie Odrzańskim. Szukamy dalej , bo odległość jest dosc
znaczna a i ceny dość wysokie.
Edytor zaawansowany
  • goldfuture 19.02.10, 12:42
    Trzeba pogooglowac a znajdziesz wszystko :) .
    A tak na serio to kiedy ja szukalem to wiele osob odradzalo wspolprace z firma DJW ale to byly lata 2006/2007 i teraz moze jest inaczej. Co do reszty firm sprawdz sobie w katalogach np. tutaj: katalog.wp.pl/domy-z-drewna/?woj=1
    ale jak zwykle w katalogach nie znajdziesz wszystkiego. Ostatnio na targach rozmawialem z firma gdzies z okolic Wrocka z tego co pamietam i robili cos takiego. Ich adres to bodajze www.domyzbala.pl .Powodzenia w poszukiwaniach i radosci z wlasnego domku.
  • goldfuture 19.02.10, 12:54
    Ok poprawka...na szkielet.com.pl nadal pisza troche niepochlebnie o DJW. Poza
    tym uwazaj z zaliczkowaniem.
  • Gość: zainteresowany IP: *.e-wro.net.pl 25.02.10, 09:28
    Ja pozwolilem sobie odwiedzic firme Aromex, ktora ma strone www.domyzbala.pl i jestem zadowolony z obslugi przez Pania zajmujaca sie obsluga klientow i podpisywaniem umow. Moje wszelkie watpliwosci zostaly rozwiane. Odwiedzilem tez firme AFJ www.afj.com.pl i tez jestem zadowolony. Na razie jeszcze nie podjalem ostatecznej decyzji choc sklaniam sie ku pierwszej firmie m.in. za przejrzystosc oferty.No coz, decyzje niedlugo bede musial podjac - ciezka sprawa.
  • domyzbali 07.03.10, 12:38
    A może jednak dom z prawdziwych bali? Ja taki postawiłem i koszty wyszły podobne
    jak w przypadku "szkieletówki" (a rezultat - bez porównania)
  • goldfuture 11.03.10, 14:24
    Rozumiem, ze z prawdziwych tzn. o przekroju okraglym a nie prostokatnym? Mi
    bardziej zalezy na scianach wykonanych z belek o przekroju prostokatnym z bala
    poddanego odpowiedniej obrobce i zwiekszajacego wytrzymalosc ale domy z bala
    okraglego prezentuja sie naprawde ciekawie.
  • edita123 09.07.13, 11:25
    Firmą działającą w Szczecinie i poza granicami kraju, godną polecenia jest Konsbud, który stawia domy w systemie HBE. System domów HBE jest innowacyjną technologią, opartą w całości na drewnie klejonym warstwowo. Domy HBE to nowoczesne, ekologiczne i ciepłe domy, które na zachodzie europy cieszą się olbrzymią popularnością - w Polsce zainteresowanie taką technologią nieustannie wzrasta.
  • Gość: jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.07.13, 16:48
    spadaj na drzewo bezmyslny spamerze
  • krus-zkaa 08.10.13, 10:34
    Hej, mam nadzieję że pomogę, jestem z Wrocławia i niedawno miałam ten sam dylemat:-)
    Możesz spróbować na tej stronie www.budowadomu24h.pl

Z racji tego że mój mąż pracuje jak wół, ja zajęłam się poszukiwaniem firmy i trafiłam w dziesiątkę, dzięki temu mój mąż myśli teraz że jestem ekspertem w budowaniu domów:-D. Instrukcja obsługi jest prosta, składasz sobie zapytanie, wybierasz region, krótka rozmowa z konsultantem a potem firmy kontaktują się z Tobą:-)

Pozdrawiam, Karola:-)
  • Gość: hh IP: *.centertel.pl 08.10.13, 11:24
    mi sie podoba takie budowanie budimex danwood klasa
  • Gość: crazy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.13, 18:09
    a tą firmę znacie finskiedomy.pl/ ja jakiś czas temu trafiłam na ich ofertę i przyznam, że bardzo mnie ciekawi. Jak ktoś korzystał z ich usług bardzo proszę o opinie.
  • Gość: nbm, IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.04.14, 09:57
    Ja zdecydowałem się na odnowienie starego drewnianego domu jeszcze po moich dziadkach. Dębowa podwalina sprawiła, że dom jest utrzymany, w nienajgorszym stanie. Konieczie trzeba było wymienić drzwi i okna, ale pozostały w podobnym stylu www.polskadrewniana.pl/drzwi-schody całość wygląda bardzo dobrze
  • smartmod 26.01.16, 12:54
    Ciekawą opcją jest także dom modułowy oparty częściowo na szkielecie drewnianym. Montaż takiego domu na działce przeważnie mieści się w tygodniu (po procesie produkcyjnym). Jedną z takich firm wykonujących domy modułowe jest SmartMod www.smart-mod.pl
  • smartmod 03.03.16, 21:21
    Obecnie w ofercie mamy nowoczesne domki kempingowe dla ośrodków wczasowych. Zapraszamy na www.smart-mod.pl
  • jowkakotka 05.10.16, 21:19
    Teraz jest całkiem sporo firm budujących domy drewniane, trzeba tylko znaleźć taką która zrobi to solidnie i z dobrego materiału. Nasz akurat budowała firma agbud i muszę przyznać że podczas budowy jak i użytkowania nie mam żądnych zastrzeżeń.
  • domzbieszczad 10.03.18, 09:07
    Zachęcam do zaglądnięcia na stronę www.domzbieszczad.pl i przeglądnięcia galerii z realizacjami.
  • adaxx123 27.03.18, 20:53
    Najlepiej będzie jak poszukasz takiej firmy w Google. Ale najlepiej sprawdź jakie domy wcześniej realizowali, ponieważ to będzie dla Ciebie bardzo ważny wyznacznik czy ktoś jest dobry czy nie...

--
    armora.pl/oferta/sprzatanie-wolow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.