Dodaj do ulubionych

Co wiecie o tym deweloperze "ek-dom'' w brzezinie

IP: *.128.107.226.static.crowley.pl 08.12.09, 11:12
Podoba mi sie ofertunia od tego developera. Pytanie to samo co w temacie :) Z gory dzieki
Edytor zaawansowany
  • Gość: Bzium IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.09, 11:30
    osiedle wygląda całkiem nieźle,ceny sensowne.widziałem ich domy osobiście
    i jakość mnie zaskoczyła na plus bo wiecie jak to zazwyczaj wygląda. deweloper normalny można się bez problemu
    dogadać. Cały czas się zastanawiam nad kupnem bliźniaka u nich. Jeżeli ktoś ma więcej info na ich temat to będę
    wdzięczny.
  • Gość: gosc IP: *.128.107.226.static.crowley.pl 08.12.09, 11:44
    Ja też spotkałam się z ofertą. Ta inwestycja dopiero została rozpoczęta, więc
    nie ma do obejrzenia całej infrastruktury, ale za to ceny są naprawdę niskie, a
    jakość wykonania porządna. Ci mali to się jeszcze starają czego niestety nie
    mogę powiedzieć o wielkich firmach które za nic mają klienta. Oschnąć i do widzenia.
  • Gość: Mardi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.09, 10:12
    Wczesniej nie slyszalem o nim a najlepsze ze
    zonie podobaja sie takie domki jak na stronce
    u nich. Trzeba sie bedzie zainteresowac tylko
    gdzie ta brzezina
    :)
  • pawel-marek123 18.10.17, 12:53
    Odradzam wszelkich kontaktów z tym deweloperem i tym, co ów buduje!!! Jest dużo innych ciekawszych inwestycji i firm o normalnym podejściu do klienta, zatem pseudo firmie EKDOM mówię stanowcze NIE!!!
  • ulaopiop 19.02.18, 09:34
    Nie wiem skąd ta opinia? Nawet w nocy odbierają telefony jeśli jest jakaś nagła sprawa, więc jako klient czuję się zadowolona.
    Dom mam bardzo funkcjonalny, po odbiorze usterki zostały usunięte od ręki. I nawet teraz, już rok po odbiorze jak nie umiałam przestawić pieca, wyregulował mi Pan hydraulik Piotrek zupełnie za darmo.
  • mkazmierczuk 25.05.18, 23:03
    Moja opinie z Google: "Z firmą współpracuje się zdecydowanie dobrze. Przy podpisywaniu umowy wszystkie dodatkowe rzeczy czy opłaty były jasno omówione. Kontakt z firmą jest bardzo dobry (telefoniczny, jak i mailowy). Profesjonalna firma z dużym, wieloletnim doświadczeniem. Atmosfera rodzinna :) Tak odczuwałam! Na budowę można było się dostać po poinformowaniu kierownika i przejście z Nim na plac budowy :) Firma udziela gwarancji po przekazaniu klucza. POLECAM! PS. To jest MOJA WŁASNA OPINIA, więc informacja dla ludzi mniej życzliwych: nie miałam za żadną dobrą opinię zapłacone :D"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.