Dodaj do ulubionych

Dziwny sufit

25.07.18, 11:44
Hej. Pytanie do was. W ten weekend byłam zmuszona odwiedzić gabinet dentystyczny, Niezbyt przyjemne doznanie. Nawet nie tyle chodzi o sam przebieg zabiegu, co o wystrój. Rzadko kiedy coś aż tak przykuwa moją uwagę, żebym się tym zainteresowała. Miałem wrażenie, że na suficie znajduje się plastik oświetlony od spodu, czy może raczej od góry. Pytanie do was, czy wiecie może jak taki efekt uzyskać i przede wszystkim co to mogło być?
Edytor zaawansowany
  • jugocky 26.07.18, 10:28
    O ile dobrze Cię zrozumiałem, to najprawdopodobniej chodzi Ci o sufity napinane. Można odnieść wrażenie, że to jest wykonane z plastiku i po części trochę w tym racji masz. To co widziałaś, to jest polimerowa membrana. Nie dziwie się, że dentysta się na to zdecydował, bo bardzo łatwo to utrzymać w czystości i nie zbiera tak kurzu. A przy gabinetach medycznych, to bardzo istotna rzecz.
  • zlosliw0a 27.07.18, 15:42
    To można wykorzystać tylko w takich miejscach? Jestem po prostu ciekawa czy w domu takie coś można wykorzystać, np. w łazience czy kuchni.
  • jugocky 31.07.18, 09:22
    Jeśli chodzi o zastosowanie sufitów napinanych, to tego jest bardzo wiele. Jak widziałaś, może to być w gabinetach medycznych, ale też w wielu sklepach pewnie też sie z tym spotkałaś, ale najpewniej nie zwróciłaś na to uwagi. Co do wykorzystania w domu, to coraz więcej osób się decyduje na tego typu rozwiazanie, zamiast na sufity podwieszane. Przede wszystkim montaż tego nie jest tak uciążliwy i długotrwały jak w przypadku sufitu podwieszanego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.