Dodaj do ulubionych

Prośba o pomoc rolety/zasłony

IP: 5.174.121.* 18.05.18, 12:13
Tekst linka
Pisze z prośbą o pomoc, remontuje dom i zastanawiam sie co zastosować jako przesłonę w oknach ze zdjecia, sprawa kłopotliwa bo pod oknami są grzejniki a samych ścian bardzo mało. Nie zależy mi na calkowitym zasłonięciu, tyle żeby było ładnie i dało sie oglądać tv.
W drzwiach tarasowych roleta raczej odpada, ponieważ cały czas z nich korzystam, byłoby to kłopotliwe, rolet nie mogę przymocować bezpośrednio do skrzydła drzwi bo nie otworzą sie.
Styl raczej nowoczesny o ile to możliwe. Podłoga bedzie ciemniejsza.
Założyć rolety nad wnękami okiennymi a w drzwiach jakąś zasłonę półprzezroczystą?

Mateusz
Edytor zaawansowany
  • qworum 08.06.18, 08:36
    Hm możesz coś takiego poszukać co wygląda jak naklejka na szybę i to się podłącza do prądu i programuje zacieniając okno, fajny motyw i bardzo nowoczesny. A do tego możesz firankę delikatną bez zasłon juz
  • Gość: Maciek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.11.18, 16:23
    Sugeruję na okna rolety ponieważ nie chcesz zasłaniać grzejnika ale zaciemniać pomieszczenie (nieprzezierna tkanina). Na drzwi balkonowe tak jak sam wymyśliłeś, zasłony. Rolety okienne raczej rzymskie gdyż "ocieplają" wnętrze i nie tworzą klimatu biura jak żaluzje czy zwijane rolety materiałowe. Jeśli rolety rzymskie a styl nowoczesny to mogę polecić roletę rzymską falistą ale bez dodatkowych udziwnień. Gładka tkanina układająca się w równe fale nawet po całkowitym opuszczeniu jest atrakcyjniejsza niż prosta tkaninowa przegroda (klasyczna rzymska po opuszczeniu). Kiedyś te rolety były koszmarnie drogie za względu na atrakcyjny wygląd i trudność wykonania, ale obecnie wymyślili system mocowań RemaClick i taką roletę nawet samemu można uszyć.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.