Dodaj do ulubionych

Sztuczne kwiaty w domu - wasze opinie?

IP: *.centertel.pl 09.02.18, 13:42
Moim zdaniem są naprawdę piękne. Zastanawiam się nad kupnem dla osoby starszej, więc z jednej strony zapewne z chęcią patrzącej na bukiety, z drugiej strony nie mającej już takiej siły aby o kwiaty dbać. Sądzę, że taki bukiet pasowałby do pomieszczenia i nadałby koloru.

Jedyne czego się obawiam to taka negatywna energia takich sztucznych bukietów. Że sam fakt że są sztuczne będzie nieprzyjemny (ale nie kieruję się tu myślą feng shui ;) )

Edytor zaawansowany
  • karolina999923 10.02.18, 17:45
    Dla mnie sztuczne kwiaty to dno, niezależnie od tego gdzie, czy w domu, czy na cmentarzu.
  • mika2845 13.02.18, 22:27
    róze wiczene polecam stoją 2 lata a wygladaja moim zdaniem duzo lepiej ;)
  • klara440 20.02.18, 11:17
    Gość portalu: magda napisał(a):

> Moim zdaniem są naprawdę piękne. Zastanawiam się nad kupnem dla osoby starszej,
    > więc z jednej strony zapewne z chęcią patrzącej na bukiety, z drugiej strony n
    > ie mającej już takiej siły aby o kwiaty dbać. Sądzę, że taki bukiet pasowałby d
    > o pomieszczenia i nadałby koloru.
    >
    > Jedyne czego się obawiam to taka negatywna energia takich sztucznych bukietów.
    > Że sam fakt że są sztuczne będzie nieprzyjemny (ale nie kieruję się tu myślą fe
    > ng shui ;) )
    >

tez wolalaabym takie rozwiazanie ;)
  • Gość: Genowefa IP: *.centertel.pl 20.02.18, 11:59
    Mam na mysli nie sztuczne faktycznie niezbyt ladne kwiaty rodem z cmentarzy ale calkiem drogie i bardzo przypominajace naturalne a niekiedy od nich ladniejsze. Wklejalam tu juz link do sklepu internetowego ze zdjeciami takich kompozyvji ale zostal on usuniety niestety.
  • Gość: Genowega IP: *.centertel.pl 20.02.18, 12:08
    I nie jest to Naprawde reklama po prostu chyba nie znalazlam innego sprzedawcy ktory oferuje takie kompozycje. Ja postanowilam ze kupie :) pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.