Dodaj do ulubionych

Tapety - jakie zdanie?

20.11.17, 08:18
Cześć , pisze , bo chcę coś zmienić w wystroju pomieszczenia w moim domu . koleżanka doradza mi stosowanie tapet. Podobno to relatywnie tanie rozwiązanie , które dodatkowo poprawi aspekty wizualne . Jakie jest Wasze zdanie W tym temacie ? Proszę o odpowiedzi osób , które mają jakieś doświadczenie z tapetami
Edytor zaawansowany
  • 21.11.17, 04:30
    U siebie mam kilka tapet, udało mi się je kupić relatywnie niedrogo, także jestem zadowolona. Generalnie jest ok, na nic nie narzekam - przynajmniej na razie. Jeśli wybierzesz dobre tapety, które będą pasowały do wnętrza oraz pozostałych elementów wyposażenia, to wszystko może stanowić naprawdę fajną aranżację
  • 21.11.17, 17:55
    Nie musisz tapetować całego pokoju. Bardzo ładnie wygląda np. wytapetowana jedna ściana, oczywiście kolor, wzór tapety powinien harmonizować z pozostałymi ścianami.
  • 22.11.17, 08:20
    A gdzie kupujecie tapety ? co sądzicie o tapetach które są wykonywane na zamówienie ? warto sie na cos takiego zdecydowac ?
  • 26.11.17, 23:44
    Też się ostatnio zastanawiałam nad tapetami, ale sprzedawca w markecie budowlanym mi odradził. Stwierdził, że tapety się nie nadają do starego domu, bo ściany nie będą miały czym oddychać i pod spodem będzie powstawała pleśń. Nie wiem czy to nie jest przestarzała opinia, ale trochę mnie to zbiło z tropu. Poszperam jeszcze trochę w internecie i dam znać, co znalazłam.
  • 01.12.17, 15:02
    Tapety to dla mnie trudny temat. Jasne, mogą dobrze wyglądać, ale wtedy też nie kupujesz najtańszego możliwego modelu, bo będzie źle wyglądać. No i trzeba naprawdę mieć talent, żeby samodzielnie położyć tak, żeby wyglądało jak trzeba. Ogólnie to nie jest głupi pomysł, ale jak ma jakoś wyglądać, to wcale się nie zaoszczędzi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.