Dodaj do ulubionych

Pokój córki

IP: *.210.91.5.as42926.net 13.09.17, 14:39
Moja nastoletnia córka poprosiła mnie o przemalowanie ścian. Jakie odcienie farb polecacie do białych mebli?
Edytor zaawansowany
  • 18.09.17, 08:10
    Do białych mebli to chyba pasuje praktycznie wszystko, warto byłoby chyba córkę zapytać, jak sama wyobraża sobie swój pokój i jaki kolor by chciała.
  • 18.09.17, 13:56
    Moim zdaniem białe meble pięknie komponują się z odcieniem lawendowym.
  • 20.09.17, 14:11
    Zależy jaki styl ma córka. Jeśli retro pin-up girl to może biało czarne kropki i różowe dodatki.
    A jak metalówa to biało czarno srebrny.
    Jak lubi żeglować to biało-granatowy.
    Naprowadź nas trochę.
  • 20.09.17, 22:22
    Cześć,
    Na pewno nie białe. W zależności od tego, co lubi córka możesz zastosować beż - jeśli lubi ciepłe barwy lub szarość - jeśli podąża za trendami. To kolory neutralne, do których nie będzie trudno dobrać dodatki. Natomiast barwy intensywne są już bardziej wymagające. Należy tu wziąć pod uwagę wielkość i nasłonecznienie wnętrza. Jeśli jest małe nie należy malować na ciemno, podobnie gdy jest ciemne. Charakter użytkownika też nie jest bez znaczenia. Jeśli córka jest bardzo energiczna, a pokój ma służyć do nauki i odpoczynku to polecam barwy uspokajające tj. lawendowy, błękit czy delikatna zieleń. Jeśli jest spokojna to może warto ją trochę ożywić używając żółtego czy pomarańczowego. Pomijając to wszystko kolor musi się jej podobać :) To najważniejsze!
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja
  • Gość: Margareth IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.10.17, 21:21
    Szarość fajnie się sprawdzi, a ożywić całość można dodatkami, dojdą książki itd.
  • Gość: mati IP: *.etop.pl 23.10.17, 13:03
    A jeżeli nie jako kolor ścian, to szarość może świetnie zadziałać na meblach takich jak te www.meblewojcik.com.pl/rodzaj-pomieszczenia/dzieciece-mlodziezowe,3.html Córka będzie zadowolona :>
  • 20.10.17, 20:29
    każdy odcień pasuje, może poza czerwonym, żeby nie wyglądało jak pokój w barwach narodowych
  • 13.11.17, 14:14
    Do białych mebli będzie pasować niemalże wszystko. Uważałabym jednak ze zbyt intensywnymi kolorami, bo kontrast może być zbyt rażący. Myślę, że pastelowe odcienie będą się dobrze komponować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.