Dodaj do ulubionych

Połoga drewniana z badi

07.08.17, 16:42
Cześć, czeka mnie własnie remont całego mieszkania no i napotkałem na problem wyboru podłogi, znajomi namawiają mnie na podłogę z Badi

- czy warto inwestować w badi?
- niestety ciężko dostać, a potrzebuje około 60 metrów, znacie miejsca gdzie mogę dostać?

a może macie jakieś propozycje na drewnianą podłogę, którą macie i polecacie?
Edytor zaawansowany
  • 08.08.17, 07:39
    Nie mam pojęcia, najlepiej byłoby po prostu więcej o tym typie podłogi poczytać
  • 21.08.17, 10:44
    Cześć,
    Uważam, że kierowanie się opinią innych to nie do końca dobry pomysł. Przy wyborze podłogi to Ty powinieneś zastanowić się jakie cechy idealnej podłogi sprawdzą się w Twoim przypadku. Warto tu zwrócić uwagę np. na: czy masz ogrzewanie podłogowe? Posiadasz dzieci? Może masz psa? Czy do pomieszczeń wchodzisz bezpośrednio z dworu? Rodzaj wykończenia też jest bardzo ważny. Itp. Następnie jaki odcień drewna będzie najkorzystniej wyglądał w Twoim wnętrzu i jaki Ci się podoba. Może chciałbyś żeby wpisywał się w najnowsze trendy? Znajomi z pewnością chcą dobrze, ale to nie oni będą mieszkać i użytkować Twoją podłogę :)
    Pozdrawiam
    Alicja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.