Dodaj do ulubionych

jaka sciana do żółtej majoliki

IP: *.dynamic.chello.pl 07.08.17, 12:58
Jakieś 8 lat temu wyłożyliśmy podłogę malusieńkiej łazienki żółtą majoliką tubądzina (łazienka była strasznie ponura lata 60 - te).
Po wszystkich dużych remontach (ciepła woda zamiast gazu , zmiana rur) muszę wreszcie położyć płytki na ścianach.
Moda się zmieniła i nic nie mogę dobrać do tych płytek - są rustykalne i charakterne:)
Płytki oryginalne do tej podłogi tez nie pasują - żółte - byłoby za duuużo, a białe są sine i brudne !!
Może ktoś ma jakiś pomysł ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Adam Marciniak IP: *.static.ip.netia.com.pl 24.09.17, 21:48
    Biel i przełamanie ewentualnie dodatkami. Drewno też na pewno będzie pasowało dobrze dobrane i czerń z żółtym się rewelacyjnie komponuje.
  • 16.10.17, 12:44
    Cześć,
    Myślę, że jednak poszłabym w biel, ale nie z tej kolekcji, ale zupełnie innej. Użyłabym celowo płytek w większym formacie np.30x60 zupełnie gładkich , prostych. Z białą fugą. Stworzy się wtedy jedna gładka płaszczyzna, z niczym się nie gryząca. Jednak żeby nawiązać odrobinę do tej żółci wykończyłabym ściany żółtą, wąską listwą z kolekcji. Mówisz, że łazienka jest malutka, a taki zabieg odrobinę ją rozciągnie na szerokość.
    Jeśli masz ochotę trochę ją unowocześnić to może pomyśl o jakimś akcencie w pasujących kolorach np. plakat kultowego banana Andy Warhola???
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja
  • 15.11.17, 12:00
    A może odcienie szarości? To teraz modny kolor i pasuje do wszystkiego. Z żółtym powinien stworzyć świetny kontrast

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.