Dodaj do ulubionych

IKEA - szafy na wymiar

28.06.17, 11:43
Czy ktoś z Was taką posiada? Zastanawiam się czy warto ją brać, bo jest kilka modeli, które mi się podobają, ale ich ceny równają się cenom innych "lepszych" firm, a wiadomo jak w IKEA bywa z jakością. Ta szafa będzie jednak mocno eksploatowana, więc wolałabym, żeby dłużej z nami pomieszkała...
Edytor zaawansowany
  • 21.08.17, 14:10
    Ja bardzo polecam meble z Ikei, są tanie i wbrew pozorom całkiem dobrej jakości.
    Ich żywotność jest na tyle okej, że zanim się zniszczą zdążysz upatrzeć sobie w nowym stylu :)
    bardzo polecam, moim zdaniem nie warto przepłacać jest za prawdziwe drewno, które w dodatku jest ciężkie

--
    www.zlogi-jelitowe.pl/
  • Gość: Margareth IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.10.17, 21:22
    Jeśli szukasz odpowiedniej jakości to mimo wszystko pomyśl o meblach na wymiar od dobrego stolarza.
  • Gość: Lilka IP: 162.243.229.* 23.10.17, 08:29
    Jeśli chcesz mieć te meble na długie lata, to zdecyduj się może jednak na polecaną przez znajomych czy rodzinę firmę, zamiast Ikei. Lubię ich produkty, ale używam raczej takich, do którym mam świadomość, że nie będą ze mną x lat - typu małe, popularne stoliki i elementy dekoracji. Zainwestowałabym w coś o sprawdzonej jakości. U siebie mam szafę n a wymiar od IndecoWybrzeże, ponieważ polecili mi ich bliscy znajomi - nie zawiodłam się. Postaraj się może poszukać alternatywnej firmy. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.