Dodaj do ulubionych

rolety rzymskie i kotary?

IP: *.146.84.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.05.17, 13:23
Do okien w domu planuje wstawiać rolety rzymskie. Białe (ściany mam też białe), lekko przezroczyste. Okien mam dość dużo i teraz moje pytanie: Czy jesli na okno tarasowe dam ciemno granatowe albo czarne kotary na czarnym karniszu to jedno z drugim ( w sensie rolety z kotarami) nie będzie się gryźć???
Edytor zaawansowany
  • Gość: Malgosia IP: *.146.82.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.05.17, 12:18
    Na tym oknie tarasowym dużym rolet nie będzie. Tylko kotary.
  • ekspert_artefekt 22.05.17, 10:55
    Witaj,
    Sądzę, że będzie to wyglądało dobrze, pod warunkiem, że rolety rzymskie będą montowane bezpośrednio na oknie. Unikniesz wtedy dwóch różnych karniszy.
    Pozdrawiam,
    Alicja
  • Gość: sylwiakuca IP: *.centertel.pl 28.05.17, 13:59
    A nie myślicie o czymś takim jak markizy do okien pionowych? Jest to fajne rozwiązanie, bezobsługowe, miło cieniujące. Ja na przykład nie lubię firan i zasłon, bo kot (i dziecko) je obrywają, poza tym zbiera się w nich kurz).
  • Gość: Maciek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.12.18, 13:08
    Mam takie w biurze tam sprawdzają się bardzo dobrze, natomiast w domu potrzeba trochę przytulnego ciepła którego nie daje "tekturka" w oknie. Po za tym po pewnym czasie pozwijały mi się z wraz z tkaniną różne małe owady i nie można tego usunąć, należało by wymienić całą tkaninę, a to już większy problem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.