Dodaj do ulubionych

kolory mebli - kuchnia połączona z pokjem dzienny

17.04.17, 17:51
Mam prośbę, chciałabym zmienić stół i krzesła w pokoju, na kolor dąb sonoma. wiąże się to zw zmianą staolika pod telewizor i komodą, ale mam odkryty pokój na kuchnię. do tej pory wszystkie meble były w tonacji olcha. Parkiet dębowy lakierowany też jest blisko tej kolorystyki - (ciepłej). Czy powinnam zachować nadal połączenie kolorystyczne, czy część pokoju może być w innej tonacji? Meble w kuchni mają blat olcha, oraz boku w tej kolortyce - środki maja białawo szarawe - struktura taka niejednolita - typowe meble kuchenne- dopasowane do wymiarów kuchni.file:///C:/Users/Meszko/Pictures/przetwory/IMAG0360.jpg
Edytor zaawansowany
  • Gość: Marion Jones IP: *.static.ip.netia.com.pl 18.04.17, 19:19
    Zachowanie tonacji kolorystycznej na pewno stworzy spójną całość obu pomieszczeń, choć zależy to też od tego w jakiej kolorystyce są pozostałe elementy wykończenia, bo zbyt duże przywiązanie we wszystkich elementach może stworzyć zlane i mdłe wnętrze, a więc efekt odwrotny od zamierzanego.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.