Dodaj do ulubionych

Aranżacja wnętrza Kraków

16.03.17, 08:54
Witam
Szukam projektanta wnętrz z Krakowa, który zaprojektuje mieszkanie 53 m2 . Mieszkanie składa się z łazienki 6 m2 salonu z kuchnia 22 m2 sypialni 9 m2 oraz przedpokoju. Styl mieszkania klasyczny. Zależy mi na cenie i jakości oraz oczywiście solidności, Może być absolwent architektury wnętrz . Cena ma istotne dla mnie znaczenie . Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 20.03.17, 11:56
    Nie napisałaś jaką kwotę chcesz przeznaczyć? Myślę, że poniżej 3 tys nie zejdzie.
  • 21.03.17, 13:15
    znalazłaś kogoś?
  • 13.05.17, 18:48
    Myślę że do trzech tysięcy spokojnie się powinieneś zmieścić, ale ja bym nie szukał z Krakowa! zależy ci na cenie a projektanta szukasz z Krakowa? gdzie wiadomo ceny są wysokie. Ja szukał bym z Wieliczki, może Bochnia, Brzesko, Limanowa, Tarnów poziom ten sam a cena niższa. Poszukaj podzwoń i popytaj o tej firmie/projektancie.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.