Dodaj do ulubionych

Tapeta z koniczyną marokańską?

17.01.17, 17:11
Witajcie, poszukuję tapety z wzorem koniczyny marokańskiej, w kolorach szarości, ALE - gładkiej, bez struktury. No i nic, lipa - wszystko w strukturkach lnu itp. Ewentualnie fototapeta, ale to znowu papierowe, a wolałabym porządna tapetę na flizelinie.
Ktoś? Coś? I niekoniecznie Cole and Son w cenie 500 zl/rolka.
Edytor zaawansowany
  • 17.01.17, 17:30
    Sprawdzałaś na Allegro?

--
    Chaotyczna neutralna.
  • 17.01.17, 17:54
    squirk napisała:

> Sprawdzałaś na Allegro?
    >

No pewnie. I są same właśnie ze strukturą i jedna fototapeta papierowa :-(
  • 20.01.17, 15:39
    Witaj,
    Może takie rozwiązanie przypadnie Ci do gustu?? Jest wiele wzorów do wyboru i wychodzi b.ekonomicznie jeśli nie liczyć pracy własnych rąk :)
    stencils.pl/kategoria-produktu/moroccan/
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja
  • 22.01.17, 13:16
    Alicja, mam te własnie szablony już w odpowiednim albumie na Pintereście zachowane :-) Oboje z mężem mamy co prawda totalnie 2 lewe ręce do takich prac, ale jeśli majster-malarz zgodzi się "zaaplikować', to pewnie własnie szablony będą. Jestem nastawiona na wnętrze trochę w amerykańskim stylu, Hamptons, a do tego potrzebuję klasycznych dla tego stylu wzorów - koniczyny właśnie albo imperial trelis - a wszystkie te wzory są we wspomnianych przez ciebie szablonach.
  • 26.01.17, 11:13
    Ja bym szukała na Allegro. Ewentualnie przez google.
  • 30.01.17, 22:15
    A dla mnie koniecznie cała ściana - "accent wall" za łóżkiem.
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/4c/f8/ee/4cf8eeae479cb8ccd2a8708d3fcd50d2.jpg
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b6/84/38/b68438b4edc99478dd2fe0a2f28f5929.jpg
    s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/67/69/4b/67694b042b3c970033f7690562174ba1.jpg
    Bardzo lubię amerykańską stylistykę sypialni (zwłaszcza tych z butikowych hoteli ;-) ), lubię jak odwaznie stosują wzory geometryczne, a koniczyna marokańska i imperial trail (bo jeszcze ten wzór biorę pod uwagę) to klasyki tego gatunku. Wizja sypialni jest, meble w większości białe + czarne szafki nocne są wybrane, wybrana kolorystyka (szary, szary, szary+ w dodatkach kropla petrolu i miodowego żółtego), a teraz w związku z nie kupieniem tapet - ściskam kciuki, żeby malarz malowania od szablonu nie skopał.
  • 09.02.17, 01:22
    Piękne wnętrza...
  • 17.02.17, 16:20
    Och, ten wzór jest obłędny... I to w szarościach <3
  • 27.02.17, 13:26
    Melduję, że szablon okazał się do dudy. Gdyby jeszcze maleńki kawałek do pokrycia szablonem, to ok, ale cała ściana - porażka. Pierwsze użycie szablonu ok, ale potem na krawędziach zostawała farba, przez co w kolejnym przyłożeniu wzoru wzór by się rozmazywał. Próby mycia po każdym przyłożeniu też nieudane, farba z krawędzi nie schodziła.
    Po telefonie od zdesperowanych męża i malarza musiałam biegiem znaleźć wyjście awaryjne - i hurra, na Allegro pojawiła się piękna koniczyna w kolorze kości słoniowej na szarym tle. I gładka! I za 75 zl za rolkę! I tylko jakieś 20 km od nas do kupna od ręki. Wyszło pięknie.
    A tapeta o taka:
    pictures.bnint.com/filelib/s22/cache/wallpapers/auto_582_scale/art_18_hr_adobergb.jpg
    gammadecor.ru/d/204287/d/IMG__2254_0.jpg
  • Gość: Danuta Molik IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.06.17, 14:37
    Google, Allegro, portale i fora branżowe, fanpegae firm wykończeniowych na facebooku.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.