Dodaj do ulubionych

Inspiracje - pokój niemowlaka - źródła, linki

IP: *.centertel.pl 08.01.17, 00:34
Ponieważ sama przez to przeszłam - spędziłam multum czasu na różnych forach, na allegro, na brytyjskich stronach, nie mówiąc już o przejrzanych kilometrach zdjęć z propozycjami i gotowymi aranżacjami, chciałabym stworzyć bazę przydatnych stron, gdzie można znaleźć inspiracje, a przede wszystkim kupić fajne rzeczy do pokoju dziecka. Niekoniecznie polskie strony, ale dobrze by było, żeby wysyłali rzeczy do Polski.

Zacznę od moich poszukiwań i pomysłów, a Wy się podpinajcie ze swoimi zbiorami cennej wiedzy ;)

Niestety niektóre rzeczy nie są na moją kieszeń, ale tu zrobiłabym jedynym kryterium - "ładne", a każdy sam oceni, czy go stać, czy nie. Można też zawsze poszukać tańszych zamienników, lub zlecić mebelek u rzemieślnika na wzór/ w stylu. Ja szukam też używanych rzeczy na allegro i ebay'u.

a więc tak: mebelki - nie jestem oryginalna i podobają mi się jasne, białe. Tu są piękne, ale ceny powalają: www.caramella.pl/meble-i-fotele/szafy Alternatywą jest chyba Ikea; A tu super i odjechane propozycje - labambetle.pl/pl/c/Lozka%2C-lozeczka/61

Ściany - tu szukałam tapet: pieknetapety.pl/ ale nie wiem jeszcze, czy nie zostanę przy delikatnych pastelowych farbach. Waham się między miętą + szary lub tapeta szary w wielkie pudrowo-różowe grochy (oretytapety.com/tapety/352-tapeta-51136209-rozowe-grochy.html). Ale tapetę dam przynajmniej na jedną ze ścian, np 1 pas pośrodku.

Lampkę i zasłonkę zrobię sama (ha, a co!), żeby pasowały do pościeli i mojego najnowszego odkrycia - szytych literek z imieniem dziecka na ścianę. Zamówiłam sobie komplet tutaj: dzidziusiowo.com- literki są boskie!! Super, bo można sobie samemu dobrać materiały online. Mam różowo-miętowo-szary zestaw Hania i do niego dobiorę resztę. Mam namiary na tkaniny, więc najtrudniejsze za mną.

Szukam jeszcze czegoś na narzutkę na łóżko, przybornika na pieluchy (taki do powieszenia) - znalazłam na razie takie coś, chyba najbardziej funkcjonalne: ko24.pl/produkt/munchkin-organizer-na-lozeczko-pieluchy-kosmetyki - firmy Munchkin

Na ściany dam jeszcze ozdoby w tym stylu - www.neodekor.pl/428,kolorowe-obrazki-dla-dzieci-.html. No i oczywiście dużo różnej wielkości zdjęć.

Jest tak dużo fajnych rzeczy że jakbym chciała tak wszystko wcisnąć, to mi się dziecko w pokoju nie zmieści ;)

Uwielbiam też produkty Lollipop Lane (np tu dostępne: www.snowdropbabygifts.co.uk/manufacturers.php?ManufacturerID=2)
Mamas&papas - www.mamasandpapas-polska.pl/produkty/kategoria/32/kolekcje

Podzielcie się swoimi odkryciami, gdzie można kupić fajne, niesztampowe a przede wszystkim ładne elementy do pokoju dziecka?
Edytor zaawansowany
  • 20.01.17, 15:14
    Witaj,
    Ja zajrzałabym jeszcze na DAWANDA :) Sporo rzeczy handmade.
    Pozdrawiam
    Alicja
  • 12.02.17, 12:54
    O tak, cudowne rzeczy. Dla starszych dzieci na przykład namioty tipi :)
  • 17.02.17, 16:14
    Ja również polecam DAWANDĘ :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.