Dodaj do ulubionych

kwestia spodni :D

05.01.17, 23:02
mam takie poważne pytanie - czasem wracam z pracy, zmieniam spodnie na "domowe" a te w których byłem w pracy jeszcze wiem że będę zakładał jutro.

no i co z nimi zrobić, żeby tak smętnie nie rzucać gdzieś w kąt?
nie są to spodnie garmiturowe, więc nie zależy mi na wieszaniu prosto w kancik
(a nawet zależy mi na ich niewieszaniu - bo to strata czasu na wieszanie i wyjmowanie).

czyli w skrócie chodzi mi o to żeby się nie walały na widoku, ale żeby był do nich łatwy dostęp następnego dnia rano

z góry dzięki za sugestie :)
Edytor zaawansowany
  • 20.01.17, 15:12
    Witaj,
    Proponowałabym w takiej sytuacji rozważyć taki wieszak na drzwi od sypialni www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50226780/ plus www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70317067/
    Myślę, że takie rozwiązanie jest całkiem wygodne :)
    Pozdrawiam
    Alicja
  • 20.01.17, 17:06
    dzięki , ten pierwszy jest lepszy dla leniwca :)

(zawsze w podobnych sytuacjach mam wątpliwości czy pisać post z podziękowaniem czy darować sobie bo to nic nie wnosi na forum a tylko generuje ruch, a z drugiej strony chciałbym żebyś wiedziała, że doceniam :)
    jak mam robić - zdusić to w sobie czy pisać podziękowania?
  • 26.01.17, 11:16
    są takie specjalne wieszaki do spodni. odwieszasz na wieszak i do szafy ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.