Dodaj do ulubionych

stół i krzesła poradźcie :)

27.12.16, 10:28
szukam fajnego, nowoczesnego stołu i krzeseł. Chciałabym zeby stół bym 2-2,4 m. długi, moze być rozkładany ale jak będzie duzy to niekoniecznie. Stół stałby w wykuszu - między kuchnią a salonem. Musi być min 3 krzesła po bokach przy nim.

Kolorystyka salonu to meble białe z frontami jasno siwe i dąb bielony, kanapa szara, tak samo zasłony, dodatki żółte, kuchnia biała z blatem dąb bielony, podłoga ciemniejsza jest - jasny orzech, okna dąb bielony.
Poradźcie jaki stół kupic a moze polecicie fajne stoly jakies konkretne? nie mam pomyslu na jadalnię.. Meble mam robione przez stolarza, wszystko matowe. Stół i krzesła chcialam kupić gotowe ale kurcze nic nie mogę znaleźć.
Edytor zaawansowany
  • 03.01.17, 10:47
    dzieki za polecenie juz oglądam :)

a sama po obejrzeniu tysiąca stron zakochałam sie w stołach Miloni - ma ktoś z tej firmy? wart ceny??? na zywo też taki fajny jak na zdjeciach?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.