Dodaj do ulubionych

Obrazy olejne

07.12.16, 11:00
Mam po prababci trzy obrazy olejne w pięknych, złoconych ramach. Jako, że właśnie przeprowadzam się do domu chciałabym je jakoś wyeksponować, a w wersji minimum po prostu powiesić na ścianie :) Problem w tym, że wyglądają one dosyć "ciężko" i raczej nie pasują do nowoczesnego wnętrza (szczególnie tzw. Maryjka :) ). Początkowo chciałam pójść w cegły, które moim zdaniem ładnie połączyłyby nowoczesność z obrazami, ale trochę już chyba opatrzył mi się taki styl. Myślałam również o "cofnięciu" części ściany z obrazem wgłąb ściany i cegły położyć tylko w tej wnęce. Sama nie wiem, chyba już za długo nad tym myślę. Prosiłabym o jakieś rozwiązania, które pozwoliłyby mi powiesić te obrazy, a jednocześnie nie wyglądałoby to wszystko jak muzeum czy dom babci. Bardzo proszę o pomoc!!
Edytor zaawansowany
  • 21.12.16, 21:11
    Witam,
    Myślę, że obrazy same w sobie pewnie są dość "strojne" i cegła to już może zbyt wiele. Przemyślałabym za to pomalowanie ściany na ciemny kolor. Może grafit? Stare obrazy potrafią nieźle wyglądać na takim tle. A to dość nowoczesne rozwiązanie.
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.