Dodaj do ulubionych

Nowoczesne ciepłe połączenia

22.11.16, 08:35
Chciałabym wyposażyć pokój dzienny w meble na wysoki połysk. Jednak dla przyjemniejszego efektu nie wiem, czy lepiej zastosować dodatki w kolorze liliowym czy błękitnym?
Jakie jeszcze kolory pomogą mi stworzyć "ciepło" w mieszkaniu?
Edytor zaawansowany
  • 22.11.16, 11:36
    Wszystkie odcienie "ziemi" - jakieś beże, brązy. Błękitny chyba należy do kolorów zimnych, więc raczej nie uda się z nim zrobić takiego efektu :)
  • Gość: Marta Wilczek IP: *.static.ip.netia.com.pl 27.11.16, 15:04
    Wg mnie tło w mieszkaniu powinno być możliwie neutralne, żeby właśnie meblami, dodatkami, aranżacją ten efekt pożądany przez ciebie uzyskać.
  • 29.11.16, 09:14
    Ładnie wygląda szarość połączona z turkusem. Lubicie takie zestawienia kolorów?
  • 30.11.16, 15:10
    Zdecydowanie kolor liliowy. Przyjemniejszy dla oka.
    Zastosuj biel i brąz.
  • 01.12.16, 16:53
    Mi sie podoba polaczenie szarosci z nasyconymi kolorami pomarancz, burgund supper to wyglada
  • Gość: Kamil Jóźwik IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.12.16, 19:06
    Jak dobrze się do tego dobierze pozostałe elementy, czyli podłogę, czy meble efekt końcowy może być ciekawy.
  • 02.12.16, 11:29
    Witam,
    Ja postawiłabym na oba kolory, bo ich zestawienie jest ciekawe i przyjemne dla oka. Dodatki nie powinny być tylko w jednym kolorze, bo wnętrze stanie się nudne. Znalazłabym nawet poduszki we wzory, które obecnie są bardzo modne. Spróbuj poszukać poszewek na np. Homebook.pl, jest tam ich zatrzęsienie :)
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja
  • 08.12.16, 14:02
    dokładnie, jak już ktoś tutaj napisał, ciepłe kolory to przed wszystkim beże, brązy, ale też kremy, pomarańcze i złoto. Dodatki w tych kolorach na pewno skutecznie ocieplą wnętrze
  • Gość: Saskia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.16, 18:45
    Jeżeli lubisz pastelowe kolory: dodatki daj w kolorze liliowym i błękitnym, najlepiej połączonym jeszcze z jakimś ciepłym kolorem np. różem, złotem, kolorem czekoladowym. Tego ostatniego może być najmniej, ale wystarczą. A meble na wysoki połysk - w jakim kolorze?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.