Dodaj do ulubionych

Nowoczesna aranżacja biura - co wy o tym myślicie?

IP: *.146.164.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.16, 10:18
Witam Państwa. Pragę poznać waszą opinię związane typu mebli pracowniczych. Planuje przedstawić swojemu klientowi tego typu rozwiązanie ale nie mam pojęcia czy nie okaże się ono zbyt odważne. Dlatego chciałam poznać zdanie większej liczby ludzi zanim przedstawię swoją koncepcję zleceniodawcy. Obrazki pochodzą ze strony firmy jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w takiego typu zabudowach meblowych. Mają bardzo interesujące pracę i myślałam o skorzystaniu z ich usług. Meble biurowe są wykonywane na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Problem w tym, iż nie jestem w 100% przekonana czy klient zaakceptuje tego typu meble biurowe. Nie mam pewności czy tego rodzaju meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym myślcie? Będę wdzięczna za wasze opinie w tej sprawie.
Edytor zaawansowany
  • 09.11.16, 10:32
    Witaj,
    Wg mnie nie są wcale zbyt futurystyczne. Są po prostu nowoczesne. Myślę, że jeśli masz do czynienia z klientami, którzy cenią sobie rozwiązanie idące z duchem czasu to na pewno docenią Twoją propozycję.
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja
  • 18.11.16, 14:21
    bardzo gustowne:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.