Dodaj do ulubionych

porządne meble do salonu

04.04.16, 15:13
Witam, jakie meble (firmy) polecacie jako porządne, dobrze wykonane, no i ładne.
W co warto zainwestować, w końcu to zakup na lata..

Szukam mebli do salonu-będę potrzebowała stolik po tv, jakąś komodę, słupek oraz stolik kawowy i stół i krzesła.

Meble jasne-mogą być bielone ale niekoniecznie, na pewno jasne, nie wchodza w grę zadne ciemne orzechy, venge itp.

Proszę o poradę.
Edytor zaawansowany
  • 05.04.16, 08:00
    Jak porządnie i są na to finanse, to może pomyśleć o zleceniu wykonania mebli pod Twoje mieszkanko :)
  • 05.04.16, 08:03
    na razie chciałabym obejrzeć fajne meble;)
  • 16.04.16, 07:42
    i tak zrobiłam, pooglądałam sporo w necie i też na zywo
    podobają mi się meble np firm Zakor czy Paged. Z tych nowoczesnych serii (nie klasyczne)
    Warte swojej ceny?
  • Gość: heckenrose IP: *.belchatow.vectranet.pl 14.11.16, 14:20
    Odradzam firmę Paged. Kupiłam stół oraz krzesła do salonu z tej firmy. Żałuję!!! Stół po miesiącu wygląda fatalnie. Nie chcę myśleć jakby wyglądał gdybym nie używała żadnych podkładek. Stanowczo odradzam.
  • 17.04.16, 20:12
    Hmm to zależy od gustu. ja najbardziej lubię drewniane meble :)
  • 18.04.16, 16:44
    a mi te drewniane zaczynają się coraz mocniej podobać własnie :)
  • 18.04.16, 15:34
    domoteka, jesli jesteś z Warszawy :)

--
    Jak ocieplić dom styropianem krok po kroku
  • 18.04.16, 16:43
    niestety nie jestem i wybrać się pooglądać to wyprawa. Dobrze byłoby juz wiedzieć co oglądać, I pogląd już mam.
    Podobają mi się meble bogatti amato
    www.impuls-materace.pl/meble-do-jadalni-i-salonu/914-kolekcja-amato
    chciałabym coś w tym stylu (nie te konkretnie, tych nie mogę kupic;)), znajdę coś podobnego do tych?
  • 29.06.16, 14:39
    porządne meble raczej tanie nie będą bo porządne materiały kosztują więcej niż ich gorsze zamienniki. Myślę, że warto zwrócić uwagę na polskie firmy i polskich producentów. Po pierwsze wysoka jakość po drugie wzornictwo. O ile pierwszego nie jesteśm wstanie sami ocenić to to drugie już tak przynajmniej na poziomie podoba mi się, nie podoba
  • 30.06.16, 00:21
    też polecam drewniane mebelki. Prawdziwa sosna lub lipa są prześliczne, można też zamówić z impregnowanych desek w zakładzie stolarskim. Koleżanka wydała majątek na dwie komody i stolik kawowy, plus kilka pojedynczych półek właśnie w lipie zabielanej, ale twierdzi że warto było. A efekt jaki robią jest powalający. Minęło kilka lat a meble jak nowe.
  • Gość: olek klimos IP: *.static.ip.netia.com.pl 03.07.16, 18:58
    Meble na wymiar warto rozważyć szczególnie przy wnętrzach małych i nieustawnych.
  • 14.11.16, 15:18
    Poszukaj w internecie. Jest cała masa inspiracji i gotowych pomysłów od firm. Meble na wymiar też są dobrym rozwiązaniem, zawsze można dzięki temu mieć trochę bardziej oryginalny salon :), a gdy do tego jego powierzchnia nie jest za duża, to tym bardziej meble na wymiar!
  • 24.11.16, 00:26
    Na drewcia necie nie zawsze możemy sobie pozwolić. Z sieciówek też nie ma co wybierać. Na pierwszy rzut okiem ładne, ale mam złe doświadczenia z takimi meblami. Oszczędzają na wszystkim, papierowe warstwy mają zastąpić fornir lub choćby okleiny. Masakra
  • Gość: Andrzej Diaz IP: *.static.ip.netia.com.pl 08.01.17, 21:19
    Pytanie jakim budżetem dysponujesz i w jakim stylu mieszkanie jest wykończone, bo wbrew pozorom to przy wyborze mebli ma duże znaczenie.
  • 17.01.17, 16:58
    pytanie czy mają być gotowe czy na zamówienie jak sama mówisz to zakup na lata można zamówić dokładnie takie jak chcesz i pod wymiar wnętrza i z czego chcesz
  • 23.01.17, 13:57
    ja mam w gabinecie venge i widać każdy pyłek, ale ogólnie są ładne
  • 19.02.17, 22:31
    To zależy jakim budżetem dysponujesz i w jakim stylu mebli szukasz :) Ja osobiście polecam przejrzeć sobie sklepy internetowe i tam poszukać, bo w internecie jest dużo większy wybór niż w sklepach stacjonarnie, gdzie meble właściwie co drugi sklep są identyczne :p

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.