Dodaj do ulubionych

ktos kupowal w VOGA?

30.07.14, 16:18
Czesc, czy ktos z was kupowal na VOGA www.voga.com/pl/? nie widzialam tu takiego watku, wiec przepraszam jezeli cos przeoczylam i byla juz o tym mowa. Zastanawiam sie nad zakupem u nich, ale nie ma o nich zbyt wiele informacji. Mysle o zakupie u nich fotela egg skorzanego www.voga.com/pl/fotel-egg-chair-jajo.html, ale to kupa pieniedzy zeby ryzkowac. Ktos pomoze?
Edytor zaawansowany
  • etter 13.10.14, 20:52
    podbijam watek!

Opisy i zdjecia zachecaja do zakupow ale jak wyglada rzeczywistosc? Zamowilam darmowe probki materialow wiec sie zastanowie....
  • zlosliwapannamigotka 30.11.14, 00:02
    Byl juz taki w atek.ja go zakladalam.odpowiedzi brak. A do rzeczy.zamowilam w voga we wrzesniu ptaka eamsow.na razie czekam , juz troche niecierpliwie bo za chwile beda dwa miesiace i nic... Zadnej informacji.mam nadzieje ze to nie oszusci.jak to beda oszusci no to trudno pojde na policje ale wiecej z internetu nie zamawiam.....
  • izusza 30.11.14, 21:51
    Wiesz, ja "kupiłam" kiedyś krzesła w sklepie infurn.com Stronka wyglądała praktycznie tak samo. Model biznesowy taki sam, tzn. wielkie banery reklamowe w całym internecie, meble sprowadzane z chin (tym tłumaczono okres oczekiwania na przesyłkę liczony w miesiącach). No ale ceny skusiły. Na szczęście zapłaciłam kartą kredytową. Na początku kontakt z biurem obsługi - bardzo przykładny, co uśpiło moją czujność. W końcu po wielu tygodniach oczekiwania zapytałam czy można zrezygnować z zakupu. Otóż nie można, trzeba czekać aż przypłynie kontener. Po kolejnym miesiącu otrzymałam pięknego maila pt. ogłaszamy upadłość spółki, bardzo nam przykro, ale Twoje zamówienie nie może być zrealizowane. Telefony w biurze zamilkły. Nie można było się dodzwonić. No i okazało się, że to jedno wielkie oszustwo. Na szczęście pieniądze zwrócił mi bank z ubezpieczenia. Jak patrzę na VOGA to widzę to samo, pewnie się zreaktywowali pod tym szyldem.
  • izusza 30.11.14, 21:52
    A tu masz link do doświadczeń innych osób z infurn: www.opineo.pl/opinie/infurn-com
  • brown_moorela 31.01.15, 16:22
    Podbijam wątek, czy są jakieś nowe doświadczenia ze sklepem Voga?
  • margita75 01.04.15, 15:46
    zlosliwapannamigotka lampa doszła ale co z tym ptakiem?
  • halloiween_2006 16.04.15, 17:31
    Lampa zamówiona i zapłacona 23.02.2105r. , póki co cisza, przesyłka do mnie nie dotarła, czas oczekiwania zawarty w ich regulaminie to 12 tygodni od zamówienia.
  • piotrper 30.04.15, 12:42
    ale patrząc po cenach - to są zwykłe podróbki...miałem kiedyś styczność z tymi inspirowanymi - bardzo kiepsko wykończone i trochę inne proporcje...
  • kalina51 12.05.15, 22:12
    Pytanie do osób zamawiających na stronie Voga.com. Czy w trakcie realizacji zamówienia status zamówienia się zmieniał, ja mam cały czas processing...nie wiem nawet czy moje zamówienie zostało przekazane do fabryki...
  • lidia1009 17.05.15, 11:50
    Kupiłam u nich 2 szt foteli EGG. Czekałam na dostawę 11 tygodni, w międzyczasie dzwoniłam na ich infolinię i Pani informowałam mnie na bieżąco o statusie. Nie ma się czego bać, to jest wielka międzynarodowa firma, jakość produktów bardzo wysoka. Dostawa z Londynu bezpłatna i odsyłka w ciągu 30 dni również bezpłatna. Ktoś napisał, że to są meble inspirowane oryginałem więc są beznadziejne, dla mnie fotele Egg które otrzymałam są super, wełna wysokiej jakości, zapłaciłam za sztukę 2400zł, oryginał kosztuje 26000zł, więc dla mnie różnica jest spora... W większości sklepów internetowych fotele Egg są produkowane przez firmę Dkwadrat, tam nawet nóżka ma inny kształt, a sam fotel wygląda fatalnie już na zdjęciu a co dopiero w rzeczywistości i takie " inspiracje" psują opinię solidnym firmą. Osobiście gorąco polecam ze względu na wysoką jakość.
  • fire-czka 18.05.15, 13:30
    11 tygodni to dosyć sporo nie wiem czy przez ten czas nie zwariowała bym. Kiedy wpłacam kilak tysięcy to wolę mieć coś odrazu, bo czzase mzczaynam troszek świrować :(
  • piotrper 20.05.15, 12:50
    Najtańsza wersja Egga to ok 21000 zł brutto wg aktualnego kursu EURO...mówię oczywiście o oryginale. Nie ma co ukrywać - jest to towar luksusowy. Nie każdy może pozwolić sobie na drogie samochody i nie każdy na drogie meble. Aczkolwiek zwolenników oryginalnego designu nie brakuje, a świadomość odnośnie podrabianych klasyków rośnie:)

--
    bardzo praktyczny system mebli modułowych
  • Gość: Zaneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.18, 12:17
    Wszędzie piszą, że firma wysyła towar niezgodny z fotografią.
    Brak kontaktu, nie polecają. Zwroty każą wysyłać do Belgii.
  • bogumilabog1 09.07.18, 11:44
    Kupowałam sukienki, z zamówionych 5 szt, tylko jedna nadaje się do noszenia. Materiały straszliwie sztuczne. Zwrot się nie opłaca ze względu na koszt przesyłki (towar wysłany z Holandii). Opinie internautów były bardzo złe, więc teraz Voga blokuje opinie na stronie "trustpilot.com".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.