Dodaj do ulubionych

Lampa stojąca na biurko,komodę gdzie kupię?

27.09.12, 22:43
Poszukuję lampy raczej nie nowoczesnej, a w tradycyjnym stylu typu dół porcelana + abażur. O ile widuję je w gazetach czy w wyposażeniu planów filmowych, to w sklepach nie mam raczej szczęścia by takie spotkać. Może tylko w sklepie Ludwik Styl , ale te ceny są chyba trochę przesadzone. Może jakaś podpowiedż?
Edytor zaawansowany
  • 30.10.12, 10:50
    Czesc, nie wiem jaki masz dostęp do sieci sklepow TK Maxx ale tam mozna dostac lampy ktorymi mysle ze bylabys zainteresowana. :)
    Milego dnia
    Marcin
  • 30.10.12, 12:34
    Moja rada jest taka - przeszukaj google na wszystkie strony i znajdź sobie ten konkretny model a następnie pytaj w firmach z oświetleniem o taką lampę. Firmy bazują głównie na katalogach, jeśli nie uda się znaleźć identycznej to zawsze ktoś doradzi i pomoże znaleźć coś z czego będziesz zadowolona. W firmie, gdzie ja pracuje zawsze jeśli nie ma możliwości ściągnięcia czegoś o czym klient marzy (bo nie ma, bo koszt za wysoki), to pomagamy klientowi dobrać coś najbardziej zbliżonego do ideału. Pozdrawiam, powodzenia!
  • 10.11.12, 19:31
    Bardzo dziękuję wszystkim za (p)odpowiedzi :)))
    Pozdrawiam
  • 30.07.13, 15:16
    A jaki kształt klosza?
  • 30.07.13, 18:16
    Ja ostatnio kilka fajnych lamp widziałem w NOMI.
    --
    Produkcja Drzwi Drewnianych Produkcja wysokiej jakości drzwi z drewna sosnowego.
  • 24.01.14, 17:29
    widziałam takie na targowisku staroci
  • 09.07.14, 15:55
    TO jest klasyczna lampa, dostaniesz taką w każdej sieciówce z meblami.
  • 25.10.14, 20:07
    e, słaby jednak wybór, bardzo zwyczajne i szału nie robią
  • 18.03.15, 15:46
    Fajne lampy w tradycyjnym stylu są w komisach, co prawda używane ale zdecydowanie niepowtarzalne i tanie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.