Dodaj do ulubionych

Ostrzegam przed Marglass (z Bartyckiej)

09.05.12, 16:21
Marglass
Bartycka 24/26 / 143
00-716 Warszawa
www.marglass.pl

Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Pobrali wysoką zaliczkę, nie dotrzymali terminu wykonania, nie odpowiadali na telefony, punkt na Bartyckiej był często zamknięty...

Usługa polegała na naklejeniu białego lacobelu na dwie ścianki z karton-gipsu. Po wcześniejszym pomiarze, gdy wreszcie raczyli się zjawić, okazało się, że tafle szkła są za duże. Nakleili jedyną. która miała właściwy wymiar, ale zrobili to krzywo i już następnego dnia tafla odstawała od ścianki.

W końcu po długim czasie i wielu naleganiach z mojej strony oddali zaliczkę i zabrali szkło. Obiecali też zdemontować tę jedną taflę. Mieli tylko zanieść szkło do samochodu. Oczywiście nie wrócili.

Podsumowując: niesłowni partacze, omijać z daleka.
Edytor zaawansowany
  • escorpion 25.12.12, 05:08
    Miałem pecha? Możliwe, ale nie ja jeden. Ostatnio koleżanka z pracy opowiadała mi o swoim nowym domu i zgadało się na temat szklarzy. Bardzo narzekała na taką jedną firmę "krzak" z Bartyckiej (nazwy nie pamiętała, ale znała imię i nazwisko szefa). Zażartowałem, że i tak miała szczęście, że nie trafiła na Marglass. No i okazało się, że mówimy o tej samej firmie.
  • owczem 23.02.18, 14:11
    Nadal są w formie! Nie polecam i ja. Nie dotrzymują terminów, olewają klienta. ODRADZAM!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.